Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Ja dzis cwicze sobie o 19 :) a jak tam u was dzien minol? ja na kolacje do serka wiejskiego ugotowalam sobie 2 jajka na miekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi minął w porządku :-) byłam u przyjaciółki na kawie ze spacerku nici bo zaczęło lać. .. głowa mnie dziś boli ehhh. Na kolacje też zjadłam serek wiejski :-) Teraz oglądam piekielną kuchnie na polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki;-)ja dziś pierwsza na posterunku,,,;-)już robię sobie śniadanko,bo dziś wcześnie wstałam.;-)Zaraz zaparzy się herbatka i dzień można zaczynać...;-)miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiola ranny ptaszek z Ciebie :-) Ja pół nocy przez młodego nie przespałam. Nie wiem czy go brzuszek bolał czy co ale jak się rozbudził to 100 pytań na minute. Skończyłam ćwiczyć. 1 minuta rowerku 40 brzuszków skośnych Po 25 wymachów na każdą nogę (leżąc na boku) 25 przysiadów A menu na dziś: Śniadanie: bułka wieloziarnista z sałatą, pomidorem i cebulką 2śniadanie: kabanos Obiad: kasza gryczana z warzywami Kolacja: płatki kukurydziane z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjem dzis sobie: 9.00 mala buleczka razowa z lyzeczka pasztetu 11:00 gruszka 13:00 rosolek 15:30 jablko 17:30 koktajl: banan+maly jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-D ja już po śniadanku. Dziś zjem: Śniadanie: bułka ze słonecznikiem jedna połówka z sałatą i pomidorem, druga z sałatą ogórkiem i jajkiem. 2 śniadanie: sok Obiad: pierś z kurczaka z warzywami na patelnie Kolacja: mleko z otrębami żytnimi i płatkami kukurydzianymi Jaka u Was pogoda? U mnie zimno 6ºC i wietrznie narazie nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;-)dziś tak ładnie słonecznie,wiec trza sie brać za świąteczne porzadki...to i trochę kalorii się zgubi...hihi...A propo kalorii Renatko piję ta herbatkę 4 dni i znowu kg mniej,nie wiem czy to jej zasługa ale myślę,że tak..wiec jest coraz większa motywacja,że niedługo mogę zobaczyć 7 z przodu;-)_Boze zaczynam się czuć jak nascie lat temu....;-)Jak tam u Was kobiety moje?;-)buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis brzydka pogoda, i dostalam okres i tak sie zle czuje ehh. a zjem dzis: 9:00 bulka ziarnista z paprykarzem 11:00 gruszka 13;00 200ml galarety z bialego miesa z kurczaka pol malej razowej bulki 15:00 jablko 17:30 2 jajka na miekko, pol bulki razowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A co tu tak pusto? Wczoraj obiad zjadłam na mieście były to dwie sałatki. Jedna z sałatą lodową, pomidorem i mozarellą a druga z tortelini serem żółtym kiełbaską, ogórkiem i niestety majonezem ale tylko po łyżce sałatek wziełam :-p W domu potem 2 kabanosiki i banan a kolacja zgodna z menu Dziś już po śniadaniach za chwile robie sobie obiad. Menu dziś: Śniadanie: 2 kromki chleba z dynią z sałatą, serem żółtym i pomidorem 2 śniadanie: jabłko Obiad: to co wczoraj miałam mieć Kolacja: jajecznica ze szczypiorkiem lub serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola co z Tobą? Ważyłaś się jutro czy w poniedziałek będziesz? Ja dziś spacerowałam ok6 km a zapomniałam napisać że rano trochę poćwiczyłam. Na kolacje zjadłam jajeczniczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś tu jeszcze? Ja trzymam diete ale nie piszę bo nikogo niema. Jakby co siedze na topiku Styczeń 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ola :-) u mnie po ważeniu -1.1 kg :-D Ja przeszłam na drugi temat bo tu nikt nie pisze. Jak chcesz to przejdz do nas. A jak tu zostaniesz to będę do Ciebie codziennie zaglądać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola i jak tam? Odchudzasz się dalej? Jak waga? Ja Cię zapraszam do drugiego topiku :-D tu niestety zero oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ola i jak dietowanie? Trzymasz się czy odpuściłaś? Wiola a co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;-)widzę,że już nikt tu nie zagląda...Reniu ja dalej sie odchudzam,wazyłam się na 2 dzień świąt i 81,6kg fajnie....;-)a jak lżej zwłaszcza na czwarte piętro się wczołgać;-)bo u nas windy niet,więc to dla mnie była dobra rozgrzewka...;-)hihi...;-)A Ty kochana jak się trzymasz?;-)miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiolu :-) ja się przniosłam na temat nowe życie z mniejszą wagą STYCZEŃ 2014 Dalej dietuje. Ja też ważyłam się w poniedziałek i waga ta sama ;-) dobrze że nie przytyłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gren tea
czesc dziewczyny widze ze tu nie zagladacie mam nadzieje ze sie odezwiecie ja niestety zakonczylam diete ale od tego wtorku powracam z duza motywacja i wgl mam nadzieje za lukniecie tutaj pozdrawiam Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×