Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

a ja dzis zaplanwalam: sniadanie I: 2 kromki takiego chlebka malego razowego (1 kromka 77kacl) sniadanie II: bulka ze szpinakiem obiad: udko duszone z łyżką ziemniaków podwieczorek: maly jogurt activia naturalny kolacja: serek wiejski wieczorkiem jakies piwo pewnie bedzie no ale sobota to mala pokusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :-D przyznam się że wczoraj zamiast 2 śmiadania było ciastko a na kolacje kawałek kiełbasy, który chodził za mną od jakiegoś czasu :-p Dziś nie ma ustępstw !!! Menu: Śniadanie: 2 kromki z sałatą, jajkiem na twardo i ogórkiem 2 śniadanie: sok owocowy Obiad: szklanka rosołku, gotowane udko z sałatką z kapusty białej Kolacja: chłodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski;-)gdzie się dziś podziewacie?;-)pewnie spacerek i ćwiczonka na świeżym powietrzu...ja też dziś sporo spacerowałam,gdzieś ok 8 km,nózki trochu bolą ale poza tym czuję się super;-)waga spada już coraz wolniej,ale mały sukces mam tygodniowy...;-)0,9 kg mniej pomału brnę do celu...i dobrnę wiem to;-)3majcie się cieplutko i walczymy dalej dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wiolu :-) gratulację spadku. Wpadaj do nas częściej. U mnie pada więc nie spaceruje dzisiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje spadku wagi wiolcia ile razem juz schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam :-) jutro ważenie i jestem bardzo ciekawa ile zeszło lub przybyło mi kg hehe bo przyznać muszę że w tym tygodniu trochę pogrzeszyłam. Obiecuję poprawę haha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis leczylam kaca haha ;) ale mam mega motywacje do odchudzania i cwiczen mowie wam, dam rade ten tydzien bedzie bardzo udany cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :-) ja już po ważeniu i śniadaniu. Na wadze -0.9 kg więc nie jest źle :-) Menu: Śniadanie: 3 kromki razowca z szynką drobiową, pomidorem i cebulką 2śniadanie: raczej sok Obiad: jeszcze nie wiem Kolacja: serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze nie ważyłam, muszę się przyznać, że nie mam wagi :D Czuje się lżejsza, w sobotę biegałam ponad pół godziny z koleżanką, codziennie pije 50 ml soku z aloesu, jem mało, ale często. W mojej diecie przeważają lekkie serki i gotowane na parze rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak czasami tak mozna to robic czemu nie :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
Ja też pije sok z aloesu, już nie trzymam diety, odpadłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ja zjem dzis: 12:00 mala buleczka razowa z lyzeczka pasztetu 14:00 300ml zupy grzybowej 17:30 200gr twarozku z mala activia naturalna i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgl co ja odwalilam pozwolilam sobie troche w weekend ja dzis na wage a tu 89kg. ehh juz sobie wiecej nie pozole na nic w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ślicznie że pilnujesz diety :-) Izka nie poddawaj się wracaj z nową motywacją i energią :-D Ola może te poniedziałki Cię zmotywują i będziesz się pilnować hehe Na obiad zjem owoce morza z makaronem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do świąt jeszcze miesiąc więc ja licze na 80 kg :-) muszę sprężyć d**e i więcej ćwiczyć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbam takie zdjecia mega mnie motywuja za max pol roku tez takie bd wstawiac swoje przed i po ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra bardziej daje z cwiczeniami i bardziej jedzenia pilnuje niech bedzie 1200kacl ale zeby to byly dobre produkty bo do tej pory same widzialyscie a to kisiel a to galaretka i wgl. musze chudnac od 1kg do 2kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Olu napewno do wakacji sporo schudniesz :-) Ja już po śniadaniu i kawce :-D Menu: Śniadanie: parówka drobiowa, kromka chleba wieloziarnistego i cztery pomidorki koktajlowe 2 śniadanie: jabłko Obiad: pieczona pierś i sałatka z rzodkiewki Kolacja: sałatka z pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
czesc laseczki, u mnie po wazeniu 58kg, zwiekszylam wysilek fizyczny, dieta opiera sie glownie na gotowanej piersi kurczaka, gotowanych jajkach, surowym miesie i chudym bialym serze.no i warzywka.pogoda dopisuje, wiec wyciagnelam rower z piwnicy i teraz oprocz stacjonarnego katuje normalnym:) zauwayzylam ze biust mi sporo zmalal, ale to nic, bo wreszcie mam plaski brzuch boze co za szczescie:) 30maja jade nad morze, mysle ze do tego czasu dobije do wymarzonych 50kg, o ile nadal wszytsko bedzie szlo tak jak do tej pory i wg planu:) ciuchy zaczynaja wisiec, jestem happyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabelek, moja rada zacznij od oczyszczenie organizmu. Ja polecam 50 ml soku z aloesu dziennie. U mnie pogoda fatalna, jak tylko się poprawi od razu biorę się za rower, bieganie, za wszystko za co się da!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ja dziala ten sok z aloesu?podkreca metabolizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
wracam, wracam! Już mam chwile słabości za sobą, więc do dzieła od nowa!! :) Zaczynam od oczyszczenia organizmu, czyli w moim przypadku te 50 ml soku z aloesu i lekkie posiłki :) On oczyszcza organizm ze wszystkich śmieci, toksyn. Nie ma działań przeczyszczających, ale oczyszcza jelita, więc powoli wszystkich śmieci się pozbywasz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×