Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Poćwiczyłam. 100 skośnych brzuszków 30 pompek damskich 30 przysiadów 1 minuta rowerku w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) jest jeszcze ktoś na tym forum? Ehh :-/ Ja już po śniadaniu: -2 kromki wieloziarnistego z pomidorem Nie mam pomysłu na obiad będę szukać weny w sklepie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem! dzis jem do 1500kacl bo szkola a od jutra juz 1200kacl i cwiczenia ;d nie poddam sie. NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dobrze że jesteś :-) Na drugie śniadanie zjadłam mandarynkę i jabłko, wypiłam też dwie kawy. Na obiad zjem jajko na twardo z ogórkiem zielonym. A na kolacje serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;D Zjem dzis: 11:00 2 kromki razowego chlebka z szynka 13:00 300ml grochówki 16:00 gruszka 18:00 serek wiejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś zjadłam Śniadanie 2 parówki cielęce z kromką razowca 2 śniadanie pare pistacji Obiad miała być kasza gryczana ale zjadłam plaster szynki gotowanej z ogórkiem kiszonym Podwieczorek kawałek ciasta Kolacja: łyżka sałatki jarzynowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj były urodziny i mało dietetycznie jadłam. Dziś na wadze 86.5 kg więc dalej spada :-) Ola a u Ciebie? Menu: Śniadanie: 2 kromki razowca z gotowaną szynką drobiową, ogórkiem zielonym i rzodkiewką 2 śniadanie: szkl.soku Obiad: zupa tylko jeszcze nie wiem jaka Kolacja: jogurt z otrębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powracam ze skrzywiona mina ale ehhh no trudno, wazne zeby kazdy blad naprawic. Nawet juz dzis na wage nie wchodzilam pewnie jest 90kg, ale no trudno. a wiecie co poznalam kogos, a wiecie jak to dziala zakochanie to najlepsza dieta :) a zjem dzis: 10.00 mala bulka razowa z lyzeczka pasztetu 12:00 gruszka 15:00 zupa pomidorowa bez smietany oczywiscie z razowym makaronem 17:30 120gr twarozku z jogurtem naturalnym i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaAura
Hej dziewczyny ; ) 100 lat mnie tutaj nie było! Wpadłam napisać, że trzymam za nas wszystkie kciuki ; ) U mnie póki co -8 kg ; ) Czasami grzeszę, nie ukrywam.. ale po takim grzeszku pojawiają się wyrzuty sumienia, więc to dobry znak ; )) * Pozdrawiam ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zimowa Auro :-) No dawno Cię nie było. Cieszę się że trzymasz diete i gratuluję Ci spadku 8 kg :-D bardzo ładny wynik. Ola popatrz ile już osiągłaś!!! Nie szkoda Ci tych zgubionych kilogramów??? Gubią Cię okropnie te weekendy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-)dawno mnie u Was nie było;-)ale co jakiś czas wpadam i podziwiam Wasze dokonania;-)Brawo laski!I walczymy dalej...ja też już w sumie mam 12 kg mniej,ale sporo mnie to kosztuje...trzymam się diety 1000 kalorii,dużo piję i waga leci;-)mam 84,5kg jestem mega szczęśliwa,bo wiem,że warto...Już czuję się dużo lżej...a jeszcze troszkę i będę jak kiedyś...ale mam marzenia?;-)ale co tam,walczę i wiem,że nie na próżno;-)Pozdrawiam Was kochane kobitki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jest mi bardzo szkoda, nie dlugo wakacje i wgl. wzielam sie ogarnelam i trzymam diete. ehh te weekendy sa dla mnie straszne ale dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola brawo! Widzę że ładnie się trzymacie laski :-D Wiolu to już nie marzenie to prawie rzeczywistość!!! Jeszcze trochę i będą z nas lachy jak nigdy ♥ A powiedz jak zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie tez ok!Kochana,ja już jestem inna kobitka..hehe...mogę założyć fajną kieckę,co do tej pory byłoo raczej nie możliwe...Mąż też zauważa sporą różnicę..fiufiu mogę góry przenosić...Zaczęłam pić ocet jabłkowy,znalazłam taki dobry,po którym nie chce się jesć;-)A i waga leci;-)Mam satysfakcję,że się udaje...więc dziewczyny nie poddajemy się do samego końca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się bardzo że Ci się układa i zdrowie dopisuje. To najważniejsze. Ja muszę wymienić pół szafy bo rzeczy są za duże. Największa różnica jest w udach i pupie. Piersi też są mniejsze. Też mam zamiar chodzić w sukienkach lub spódniczkach a nie tak jak do tej pory tylko jeansy. Mąż pewnie nie może się napatrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....mówi,że pewnie kogoś mam...haha...aj tam z tym moim mężusiem...ja też muszę zakupić trochę nowych rzeczy,ale robię to stopniowo,gdyż mam zamiar dalej chudnąć.Ale wejsć w spodnie sprzed 7-8 lat niezapomniane uczucie;-)a ile Ci spadło cm w pasie jak mogę zapytać,bo mniej więcej mamy podobną wagę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wysokości pępka mam teraz 108 cm było 115 cm. A u Ciebie ile cm mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pasie mam 98cm spadło mi 12 cm ładnie nie;-)tylko z cycków nie bardzo bo tylko 8cm ale dobre i to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie :-) a robiłaś coś dobrego do jedzonka? Możesz coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zeszłam z rowerku nie powiem ciezko bylo ale dalam rade 40min zaliczone a po 21 brzuszki i hantelki ;D dam rade schudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;-)znów nowy dzień i nowe wyzwania...;-)Rencik ja od miesiąca gotuję wszystko na parze,robię na ogół drób i rybkę w różnych wersjach;-)ostatnio robiłam na parze rybę po grecku,wyszła świetna;-)Trzymam się 5 posiłków,stałych pór no i ten ocet jabłkowy,on też ma znaczenie przy diecie;-)Tylko z ćwiczonkami mam mały problem;-)jestem leniwa okropnie;-)ale się staram.Spokojnego i dietetycznego dzionka dla Was kochane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień ;-) Wiola no no jestem pod wrażeniem :-) mi też się nie chce ćwiczyć ;-) ale staram się by 3/4 razy w tyg poruszać tyłkiem. Ocet pije jak mi się zwykła woda nudzi :-D albo jak sobie przypomnę heh Dziś zjem: Śniadanie: 2 kromki razowca z sałatą, szynką drobiową, rzodkiewką i ogórkiem zielonym 2 śniadanie: jabuszko Obiad: udko pieczone, sałatka z gotowanej kapusty Kolacja: jak będzie to pół makreli wędzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) wczorajszy dzien mega udany, cwiczenia dieta super poszlo aby tak codziennie ;d jadlospis na dzis: 9:00 mala buleczka razowa z plasterkiem sera zoltego 11;00 gruszka 14,00 zupa pomidorowa (ta co wczoraj) 16:00 jablko 18:00 serek wiejski oczywiscie duuuuuuzo wody, cwiczenia i zielone herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znalazłam dobrą herbatę czerwona w kostkach jak irysy ona też ma właściwości odchudzające,piję ją od niedzieli jako wspomagacz;-)poleciły mi dziewczyny,ktore bardzo duzo pochudły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola oby tak dalej!!! Małymi kroczkami ale do przodu. Wiola a ta herbate to normalnie w sklepie znajde? Ja uwielbiam herbaty :-D zastanawiam się nad kupnem bialej z płatkami róży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko w sklepie u mnie nigdzie jej nie znalazłam,ale w medycznym czy zielarskim napewno dostaniesz;-)jedna kostak kosztuje 40gr,a mi starcza na 3 herbaty bo jest bardzo mocna;-)ale w smaku ujdzie-to mieszanka chińskich herbat;-)pózniej napisze Ci nazwę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×