Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwpolffg

moja mama dowiedziala sie ze w listopadzie maz mnie zdradzil i przestala sie

Polecane posty

Gość gość
jasne, wynajem mieszkania to w ogóle grosze kosztuje :O ludzie sobie czasem wybaczają zdrady i są w stanie żyć z tym dalej. mają prawo? mają. gdyby każda para po zdradzie się rozwodziła to mielibyśmy o połowę mniej małżeństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie twoja matka dowiedziala o tym??? skoro nie od ciebie to od kogo??? chyba chodza juz ploty na ten temat , jakby to byl jednorazowy wyskok to raczej nikt by nie wiedzial a tak... miejskie legendy juz sa - o naiwa i glupia dzinda z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za różnica czy się dokładają do rachunków czy nie? przysługi im przecież nie robią, że łaskawie siedzą rodzicom na głowie. jak dla mnie, to teść powinien doopę skopać, a teściowa w tym czasie spakować gacie zięcia w reklamówkę i pogonić na 4 wiatry. jak córka chce marnować życie, to na własny rachunek i we własnym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka może brzydzić się tobą skoro nadal jesteś z facetem który bzykał inną. Faktycznie, i on, i ty że go akceptujesz jesteście ohydni. Można rzygać na wasz widok więc. Kto by chciał mieć coś takiego pod swoim dachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę cie martwić, ale facet, który zdradził, a zwłaszcza po pijaku, to znaczy, że własnie wtedy ujawniają się jego żądze i nie ma nad tym kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich sprawa? a jak by ją lał w pysk, g****ił albo pił na umór, to też ich prywatna sprawa i starzy mają siedzieć cicho i nie wtrącać się w to co się dzieje na ich własnej wersalce? autorka może wybaczyć, a teściowa ma prawo nie życzyć sobie mieszkać z bezczelnym d****arzem. dla autorki, to norma, a dla teściowej siedzenie przy stole z kimś kogo uważa za wszę, to dyskomfort. pogoniłabym pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zabrzmi to dziwnie
ale moze to z Twoja matka Cie zdradzil? Matka sie nie odzywa, bo boi sie ze cos zauwazysz... A ta impreza to moze przy okazji albo tania wymowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że matka chce cie czegoś nauczyć. Jeżeli nie stać was na wynajem, to nie macie dobrej sytuacji finansowej. Oni wam pomagają a on cie zdradza, na pewno jest jej przykro że masz takie życie. Niezaradny facet do tego nie szanuje ciebie. Ona chyba czuje się oszukana, i chce byś wymagała od niego więcej, dlatego pewnie chce żebyście się wynieśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajem już ci mówię 2 pokoje+kuchnia+łazienka 600-700 zł+opłaty okolice Wrocławia, więc nie demonizujcie że to miliony są :) A skoro mają taki problem-mieszkanie z TBSu, z gminy i z czego tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? U mnie, miasto 60 tys. mieszkancow, male mieszkanie do 40 m2-2 pokoiki, kuchnia, lazienka to koszt 750-900 zl plus czynsz (na 2 osoby ok. 250 zl) plus oplaty-prad, gaz, telewizja, net. Ja i maz na przyklad nie mamy szans na lokum z TBS-u, bo oboje pracujemy, mamy razem, w zaleznosci od miesiaca 3000-3500 netto i juz jestesmy "za bogaci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po opłaceniu mieszkania zostałoby wam około 2 tys. czy to aż tak źle, zeby warto się było gnieździć u mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×