Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty kradziezaaaa

Po co ludzie zostawiaja wozki na klatce

Polecane posty

Gość gość
Te wozki naprawde nie sa takie najgorsze, chyba, ze u was naprawde jest taka tragedia, ale u mnie nie przeszkadzaja aaaz tak. Dodam, ze administruje na moim osiedlu www.lidar.pl i jesteśmy wszyscy naprawde zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle te wózki nie tarsowały przejść bo to chamstwo . A pan król zamiast 6paku piwa może małzonce wnieść wózeczek -prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wszyscy mieszkają w mieszkaniach w których wózek zajmuje zaledwie jeden kąt, na 30mkw wózek to ogromna zawalidroga i zwyczajnie nie mam gdzie go wstawić, a jak już to mam pół mieszkania ubłocone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klatka to nie miejsce na trzymanie wózka, rowerów i innych rzeczy, zapewne czasem nawet nikt wózka nie kradnie a wyrzuca bo ma go serdecznie dosyć i jakos sie nie dziwię. Klatka to przestrzeń wspólna, a nie miejsce na buty, śmieci, wózki, rowery i inne szpargały. No i pewnie gdzie ubłocony wózek do domu, najlepiej na klatke osoby które tam mieszkają uwielbiają sprzątać piach i syf z kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózków NIE WOLNO zostawiać na klatce, zresztą innych sprzętów też, nie znacie przepisów pożarowych? Niezłą grzywnę można oberwać, jak ktoś nie ma miejsca w domu ma wózek to niech się nie bierze za dzieci, proste, żeby nie było, ja też miałam małe dziecko i wózek zawsze był w mieszkaniu a nie na klatce jak w jakiejś dziczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krk jednej kobiecie ukradli wózek inwalidzki, to jest dopiero chamstwo! Więc co tu się dziwić, że dziecięce kradną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×