Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja za wózkiem rozglądam sie, ale powoli, bo nam, jako pierwszemu wnukowi, moja mama chce koniecznie kupić wozek. No, ale dopiero w lipcu... Wiec na razie tylko oglądam rożne i myśle jaki jest najpraktyczniejszy :) bo opinie rożne. Co sądzicie o 3w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
To ja jestem ta straszna idiotka ;) Bo kupilam juz wozek taki jaki chcialam uzywany od znajomych to naprawde straszne. Pomijajac fakt ze jestem pewna ze pozniej takiej okazji by nie bylo i wydala bym polowe wiecej albo kupila cos co mi sie nie podoba ale wazne sa zabobony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam raczej na myśli, ze gdyby nie mama to już bym kupowała. :) ale nie chce jej odbierać przyjemności i tylko tyle. :) nie denerwuj sie. :) Za to patrzę za lozeczkoem i myśle o ikei, takie za 90 zł - macie jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
Zolam ;) ale moja odpowiedz byla do goscia ktory mnie idiotka mianowal ;) Nie mam powodu do denerwowania sie ;) Nawet nie wiedzialam ze w ikei sa tak tanie lozeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie musiał cie mianować, jesteś i już sama piszesz ze nic nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie tym co piszą goście. Jak miałaś okazję kupić wymarzony wózek po dobrej cenie to dlaczego nie. Jedna rzecz mniej do kupienia na później. A takie docinki ze strony gości na pewno będą się zdarzały i to na różne tematy, więc najlepiej nie reagować. Bo takie osoby już tutaj nie jeden temat rozwaliły. To takie wampiry czerpią energię z tego, że kogoś zdenerwują lub obrażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Już nie jedna mama mi je polecala - mozna regulować dno i pózniej odczepić jedna drabinkę. Do tego taki lepszy materacyk koło 100 zł, podobno to właśnie materacyk najważniejszy i nie powinno sie po innym dziecku dawać. Chyba głownie z dwóch powodów - w używanych materacach są kilogramy naskórka i roztoczy itp. (Fuj) a do tego już sie "wyrabia " i moze wady postawy u dziec***owodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...............Cześć dziewczyny, ja też mam wózek po pierwszym dziecku, jego stan jest ok. Wózek jest firmy hartan, to jest 2 w 1 mogę go spokojnie polecić, nic się nie zepsuło póki co :) Z innej beczki: dużo już przytyłyście? Ja 4 kg..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ile ważyłam przed... 58 lub 60, a teraz 65 To dlatego, że MUSIAŁAM pierwsze 3 m-ce jeść, bo inaczej było mi niedobrze. A najgorsze, że nie mogłam zaspokoić głodu, więc naprawdę 24h/dobę byłam WŚCIEKLE głodna, dzień i noc. Ale już przeszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie to tempak :P jak miło ze ktoś sobie zawraca głowę moja osoba:D gościu widzę że nie masz w życiu odwagi i podnosisz sobie ego bluzgając jako gość innych. Może by tak podać swoje prawdziwe dane to wtedy będzie bardziej odważne bo jak na razie jesteś dla mnie tchórzem:D Ja dzisiaj od rana czuję maluszka jak sobie puka:P No i mężu mój z racji zbliżających się urodzin postanowił kupić mi prezent więc sobie wybrałam(kułam żelazo póki gorące co by się nie rozmyślił;) )i telefonik juz kurierem do mnie jedzie:) Co do wagi-oj dla mnie to drażliwy temat:( w ciąży z synem 30 kg na plus ale woda mi się zatrzymywała i szybko wróciłam do wagi tzn 3 kg mi zostały:( teraz już 6 kg do przodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że wszystkie podobnie. Uważam, że nie ma się czym przejmować, będzie co ma być - jedne tyją szybciej, inne wolniej, mniej lub więcej... Czy to ma znaczenie? Ważne, żeby było zdrowo. A jecie słodycze? Macie zachcianki? Ja na okrągło jem słodziuśkie mango :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się przełamać i zjeść ogórków kiszonych, czy pomidorówki...co do słodyczy to ostatnio miałam zajawkę na puddingi bakoma;) generalnie i mnie na tapecie mandarynki, pomarańcze, gruszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 14 tyg wymiotowalam po wszystkim co zjadlam i schudlam 6 kg teraz wrocily 2 kilogramy ;) ale to pewnie przez zachcianke przez 3 tyg moglam ciagle pic herbate z mlekiem i brazowym cukrem .Teraz juz przeszlo nawet nie moge patrzec na herbate :) Slodyczy nie jem jakos mnie nie ciagnie ;) Ale warzywa na patelnie i zapiekanki warzywne mogla bym jesc teraz na okraglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
znowu zapomnialam o niku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
A ja znowu mam caly czas ochote na kwasne, nie wiem czy to zdrowo ale praktycznie do kazdej zupy wciskam cytryne:) Inaczej mi nie smakuje. A co do wagi to ja 2,5 na plusie, ale termin mam koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi w poprzedniej ciąży było idealnie bo przytyłam 8 kg a przez pierwsze pół roku chudłam a teraz już widzę, że jest gorzej bo już mam 3 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśnie to podobno normalna zachcianka, bo ślina kobiety w ciąży jest słodka! I rzeczywiście koło 8-10 tygodnia nie mogłam wręcz czystej wody pić, bo miałam wrażenie, że jest posłodzona! Dziwne wrażenia. A ogórkowa to mnie ratowała, mogłam ją jeść bez przerwy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, a w salve do jakiego lekarza chcesz pójść? I sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Ja też nie wierzę w zabobony, jak mi się nadarzy okazja z wózkiem, łóżeczkiem lub czymkolwiek innym to kupię na bank... dziewczyny nie zwracajcie uwagi na gości, to w końcu sobie pójdą... ja mam dziś bezsenną noc... I do tego jakieś kłopoty z oddychaniem. Mam nadzieję, że zaraz się zmęczę i szybko zasnę, bo już nowy dzień... ja jestem w 19tyg i 1,2 kg ma plusie. Raczej się z jedzeniem nie oszczędzam, jem więcej niż przed ciążą. Jedyne czego unikam to potrawy smażone, bo źle się po nich czuję, no i mięso, które od czasu do czasu zjem, ale nie mam specjalnie ochoty. Za to mam fazę na produkt mleczne: mleko, maślankę, kakao, ser biały, manną na mleku itp. A jakie są teraz Wasze ulubione smaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jadla pieczone dziki, od nabiału mnie odrzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolam na wizytę kwalifikacyjną wybieram się do dr Wilińskiego. Mój plan jest taki by rodzić naturalnie. Zważywszy jednak, że pierwszy mój poród trwał długo i był ciężki poproszę doktora by w razie czego robił cesarkę gdyby pojawiło się choć najmniejsze ryzyko dla dziecka. Pewnie i tak by tak postąpił, ale właśnie dlatego wybieram Salve bo tam lekarze szybciej decydują się na cięcie niż w szpitalach państwowych. Co do smaków to właśnie zajadam śledzie ;) jadłam sporo ogórków kiszonych, dużo owoców, mięso wchodzi mi kiepsko. Jestem ZA olewaniem gośc****oza tym fajnie by było jakby każda z nas była zaczerniona, mniejsze ryzyko podszywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzika jeszcze nie jadłam :D ja też chciałabym rodzić naturalnie, bo niedługo po pierwszym dziecku chcielibyśmy starać się o drugie - żeby była między nimi mała różnica wieku. Czas pokaże, czy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidzik mała różnica wieku jest świetna, dzieci mogą się razem bawić :) jest to z pewnością trudniejsze do wykonania, ale.... więcej jest plusów dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam smaki właśnie na mięso i wędliny jak nie zjem mięsa to się fatalnie czuje. A niestety na nabiał wcale nie mam ochoty. Słodycze tylko wybrane czyli głównie żelki. Ja będę miała 20 miesięcy różnicy między dziećmi, więc zdam Wam relację z tego jak to wygląda (chyba, że nie znajdę czasu by usiąść przed kopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fazę nabiału miałam właśnie i zelek tez. :) teraz owocowo, mango i arbuz A dziczyzna jest mniam :) Hela, a nie widzę na stronie, zeby dr Wilinski robił te kwalifikujące rozmowy, jak do niego idziesz? Bo tyle sie naczytałam o tej klinice, ze tez bym tam poszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik jak tam po nocce? Ja bym chciała drugie od razu tez dlatego, ze raczej do pracy nie będzie dokąd wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno śpiąco :D ale na szczęście mogłam wstać 9.30, bo zajęcia miałam dziś dopiero od 12 (prowadzę zajęcia z rysunku). Ale jakbym miała się zerwać na 8 do pracy to byłoby już gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się :) nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry 7.dzikidzik...........27l...........1 dziecko.............06.07.2014....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
To i ja sie dolacze:) nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry 7.dzikidzik...........27l...........1 dziecko.............06.07.2014....Warszawa 8. Mora102............29l........1dziecko........22.07.2014.....Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry 7.dzikidzik...........27l...........1 dziecko.............06.07.2014....Warszawa 8. Mora102............29l........1dziecko........22.07.2014.... .Krakow 9. Znadzieją296.....20,5l......1 dziecko........25.07.2014.......małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×