Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mi też jest dość mokro zwykle. Ostatnio mniej, ale czasem mialam wrażenie jakbym popuściła ciut... Więc wydaje mu się, że nic zlego się u Ciebie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry 7.dzikidzik...........27l...........1 dziecko.............06.07.2014....Warszawa 8. Mora102............29l........1dziecko........22.07.2014.... .Krakow 9. Znadzieją296.....20,5l......1 dziecko........25.07.2014.......małopolska 10.Olinka 86.......27lat..........................15.07........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzik- niech rosnie:-) nie moge sie doczekac az sie urodzi moja dzidzia:-) chcialabym juz poczuc malenstwo i wiedziec ze to ono mnie tam masuje w srodku:-) Mnie tez sie wydaje ze to nic zlego:-) Kurcze mam wyrzuty sumienia. Bo w tabeli jest miasto a ja nie chcac wydac mojego kata na ziemi napisalam malopolska i olinka tez tak napisala:-) jak trzeba to napisze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokoilyscie mnie, czytam na roznych stronach ze. Faktycznie moze tak byc z ta wilgotnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak to jest z testem z sody? Musi byc poranny mocz? Bo z porannego mi wyszlo ze chlopak a popoludniu ze dziewczynka. Chyba nie ma co w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja mam 18lat i jestem z Małopolski z Krakowa bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek:-) my sie chyba znamy z tamtego forum. Ktos nieladnie o nas napisal w innym temacie. Szkoda ze sie wszystko rozlecialo. Karolina24 jak tu zagladniesz daj mi znac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Znadzieją296 bardzo dziękuję za wpisanie mnie w tabelkę! :) Jak tam smopoczucie kobitki??Ja od 3 tygodni leżę,wychodzę tylko do kibelka,pod prysznic i na obiad.Pojawiło się u mnie krwawienie i tak trwa i trwa.Okazało się ze mam krwiaka sporego przy ujściu szyjki.Dostałam leki na podtrzymanie.Już mam dość tego leżenia ale czego się nie robi dla dobra dziecka.....co u was??/Piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:-) ojej wspolczuje, ja to bym panikowala ciagle. Ale odpoczywaj. U mnie w porzadku dobrze sie czuje tylko denerwuje mnie to ze w nocy sie budze i ssie mnie w zoladku. Jem tyle ze sama sie sobie dziwie. No nie moge sie opychac zabardzo chyba ale przeciez z pustym zoladkiem nie bede funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
a w którym jesteś tygodniu kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka nie przejmuj się u mnie wykryto krwiaka przy samym ujściu w 8 tygodniu ,plamiłam leżałam tydzień w szpitalu , w 13 tygodniu okazało się że całkowicie się wchłonął. Głowa do góry wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 i 2 dni:-) najpozniej z was mam termin:-) ale nawet sie ciesze bo dzien przed imininami i 4 dni po urodzinach:-) wiec taki prezencik mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
do lekarza mam chodzić normalnie,co 3 tygodniu,no chyba ze coś zauważę niepokojącego ( jakieś silniejsze krwawienie etc.) a w czwartek wybieram się na usg połówkowe,mam nadzieję że wszystko wyjdzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi od czego sie ten krwiak robi? Ja nawet nie mialam plamienia implatacyjnego ale z powodow problemow w domu zadymilam troszke swoje malenstwo i teraz sie boje. Wiem ze zle robilam ale... Zreszta z tego nie ma wytlumaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka rzycze ci tego z calego serduszka. To musisz szczegolnie uwarzac na siebie. A polowkowe jest w ktorych tygodniach? Bo ja mam wizyte w piatek ale to raczej za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
nina10 dziękuję za pocieszenie! też jesteśmy optymistami i wierzymy że wszystko pójdzie dobrze!A powiedz mi Ty tez musiałaś leżeć czy niekoniecznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pękają naczynka krwionośne i buduje się krwiak napewno nie ma to związku z zadymieniem, jedynie co z ewentualnym stresem,nerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to jedna rada tylko. Nie tresowac sie. Ale jak to robic jak nas denerwuja. A tlumic w sobie nie ma sensu. Ale sa inne choroby np porazenie mozgowe. Boje sie:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się oszczędzać, ale to był czas przedświąteczny więc sama sobie odpowiedz , dużo leżałam ale chodziłam na zakupy, nawet umyłam 1 okno. Każdy przypadek jest inny więc uważaj na siebie , jeśli masz zalecone leżenie to leż !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
o dokładnie- stres,nerwy i przepracowanie.Do tego studia zaoczne.Wszystko to sie nazbierało i lekarz powiedział że teraz to ja musze dychnąć bo organizm się sam dopomina.a co do usg połówkowego to robi się od 18 do 22 tc.Robię je dlatego że ewentualne wady ( odpukać) można jeszcze wyleczyć do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie zrobie na nastapnej wizycie:-) Oszczedzajcie sie i uwazajcie na siebie jak nigdy. No a brzuszki jak tam? Duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Mój mały!Już bym chciała mieć taki duży,widoczny brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mniejszy rano, większy wieczorem - ale pewnie każda z Was tak ma... brzuch jest widoczny, schylanie i zakładanie butów już mi sprawia problem... do porodu to już w ogóle chyba przestanę się ruszać :) Ja mam wąską talię, biodra i w ogóle jestem drobna - pewnie dlatego brzuchol już widać. Jak stanę bokiem i oglądam się w lustrze to wyglądam jak baryłka :) Czasem się zastanawiam z czego się wziął, bo do tej pory przybyło mi tylko 1,2kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika07.............23l...........23lipiec.............Świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
Ja też czuję bardzo mokro na wkładce i martwię się , biorę luteinę dopochwowo już nie wiem czy to może od niej a wizytę mam dopiero za 2 tyg. W ostatnim tyg miałam dużo stresów i wydaje mi się że przez to jeszcze więcej mi wycieka taka jakaś woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×