Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam ja bylam na poprzednim forum ale jakos tak sie wszysko rozsypalo. Wiec dolaczam tutaj:-) Ja tez jestem prawie z gor;p Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy zrobione, dom oporządzony, chłopaki obiad wcinają weekend rozpoczęty:P Z nadzieją a prawie tzn skąd? jeśli chcesz ujawnić oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie badzo mi mowic o tym publicznie:-) ale moze kiedys sie odwaze:-) podejzewam ze ty tez malopolska? A tak poza tym znacie plec dzidziusia? Ja dopiero dowiem sie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Witaj Znadzieja296, ja mam usg dopiero pod koniec 18 tyg, licze ze wtedy sie dowiem. A tak wogole to dzis od rana mam dziwne skurcze, tak jakby kolka mnie lapala, nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mora102 to ze sie martwisz to zupelnie normalne. Na ostatniej wizycie moja lekarka uprzedzila mnie ze te tzw skurcze klucia moga sie nasilic a i tak sie martwie. Dopoki sa do wytrzymania staram sie zbytnio nie panikowac ale jesli mi przeszkadzaja to biore nospe forte i przechodzi. Wczoraj zaczelam 16 tydzien i macica przedwczoraj sie tak wypuklila zrobila sie taka bulwa. Nie wiem czy to normalne czy nie:-( ja tak jak mowilam dowiem sie dopiero za tydzien co tam moja dzidzia ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Dzieki, troche mnie uspokoilas. Wlasnie gotuje kolejna zupe zakwaszana sokiem z cytryny, troche mnie to przeraza ze gusta kulinarne tak sie zmieniaja w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znadzieja tak małopolska:) ja już 19 tc skończyłam teraz leci 20 i wizytę mam we czwartek...usg połówkowe i stres czy oby wszystko ok...dzieciaczek wczoraj i dzisiaj jakiś leniwy ale to nic ważne że się od czasu do czasu ruszy i uspokoi znerwicowaną matkę;) mam nadzieję że pokaże nam czy to on czy ona w końcu bo jakies takie wstydliwe do dziecię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ty mnie tez. Inaczej sie czuje jak wiem ze nie tylko ja sie takie cos mam:-) Oooo kwasne to bedzie syn;p podobno jak slodkie to dziewczyna a jak kwasne slone to chlopak. A ja w to nie wierze, bo mam smaka na to i na to:-) Wszyscy mowia ze bedzie dziewczynka a ja mowlilam ze chlopak. Choc taraz sama watpie:-) No i zycze smacznego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 23 lipiec:) świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Sroczka, nie martw sie, bedzie dobrze. Kazda z nas ma nerwy. Z kazdym razem jak cos mnie zaboli to juz panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka:-) smiem watpic ze okolice sacza? Chyba sacz juz zalicza sie do gor:-) Ty to masz dobrze ja cos lekko czuje ale mysle ze to nie dzidzius bo to pierwsza ciaza i chyba za wczesnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Znadzieja296, dzieki i wam tez zycze smacznego. Wybieram sie wlasnie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie. Ja jeszcze tydzien temu bylam zla ze nic nie czuje. No ale jak:-) a ty juz czujesz zazdroszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika07
Ja tu pierwszy raz piszę 23 lipiec 2014 Świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziwnie...pomidorówka, barszcz biały=bleee, ale woda tylko z cytryną... no i słodycze to musi mnie naprawdę najść ochota żeby zjeść no ale puddingi waniliowe takie z bita śmietanką z bakomy-mniam mniam mniam:D te czekoladowe odruch wymiotny... no i dzisiaj sobie zjadłam na śniadanie parówki i jak szybki weszły tak szybko wyszły:( maskara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mora a dziekuje dziekuje:-) ja poza domowymi ogorkami kiszonymi to tradycyjnie ziemniaki jajo sadzone i filet i gotowana noga kurczaka:-) udanego spacerku tylko uwazaj bo wariaci na drogach. Ale niw mowie nic i nie stasze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszcz bialy owszem blee... Ja tak mialam z wiejska co ty z parowkami:-) Mnie tak na domowe wlasnie jajo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dobrze ze czuje ale jak się przez dłuższy czas nie rusza a wszelkie sposoby pobudzenia zawodzą to chodzę po domu i ryczę choć wiem że dziecko ma jeszcze dużo miejsca i to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dobrze ze czuje ale jak się przez dłuższy czas nie rusza a wszelkie sposoby pobudzenia zawodzą to chodzę po domu i ryczę choć wiem że dziecko ma jeszcze dużo miejsca i to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka troska mamusi niestety:-) Wygodnie sie ulozy gdzies ze porusza sie i ty slabiej czujesz lub wcale:-) ale to tez normalne. Kazda przyszla mama znajdzie powod do niepokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i żeby nie było za nudno latam do wc co godz:( chyba ta woda z cytryna tak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmę przykład z koleznaki i na spacer się wybiorę ale nie na dłuższy niż godzinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Cześć baby!!! To i ja się przyłączam do was bo nie wiem co się stało z tamtym lipcowym forum.Super że powstało nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczeta czuje mokrosc, tzn. Mam mokra wkladke, jakby ktos polal woda' czy mozliwe zeby saczyly mi sie wody, w srode mialam wizyte szyjka twarda,zamknieta.denerwuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mokro i nawet zapytalam na drugiej wizycie czy to normalne, powiedziala ze tak:-). Martwilam sie bo sluz byl przezroczysty i lepiacy sie, ale mowila ze wody napewno mi nie odeszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
dziewczyny dacie radę mnie wpisać w tabelkę??Mimo tego że robię wszystko prawidłowo to tabelka nie może się poprawnie wkleić! Nie wiem czemu? Olinka 86.......27lat..........................15.07........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema! Ja leżę i odpoczywam po całym dniu, a w brzuchu buszuje mi dzidzia-torpeda... Tak się wygina i ćwiczy, że zastanawia mnie jak to będzie za 4 miesiące : ) ... Przed ciążą byłam bardzo szczupła, więc chyba mi mocno przetrenuje wnętrzności... No ale niech kopie ile chce... Jej/jego prawo : ) ) ) Sroczka Nie martw się, dzidzia faktycznie ma tam dużo miejsca. Ja w ciągu dnia nie czuję nic, albo jakieś pojedyncze kopy od 2-3 dni... Jeszcze wcześnie... My jutro zaczynamy 20 tydzień. Jak ten czas leci... 28go lutego usg połówkowe w 22 tygodniu. Juz prawie odliczam godziny : ) Znadzieją296- mi się około 16 tyg też taka bulwa zrobila- widoczna jak leżałam... Teraz się systematycznie powiększa : ) udanego wieczoru Mamy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×