Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No u nas tez gorąco chodze po domu tez tylko w majtkach i tunice. Bo inaczej nie mam siły. Mała dzisiaj bardzo aktywna. Ciągle się przeciaga . na dodatek boli mnie dzisiaj tez miednica i co jakiś czas kluje mnie tam cos. Synek zaraz idzie spać z mężem to będę miała czas dla siebie. Odpoczynek wskazany. Później jakiś spacer zeby to rozwarcie postępowało w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie troche chłodniej na noc sie zrobiło poł dnia przesiedziałam na balkonie mała w dzień dośc aktywna od 18 miała troche spokoju chyba dobrze jej sie spało ale o 21 zaczełam sie już stresować ze za dlugo jest spokojna ale nie dawno wziełam chłodny prysznic i teraz młoda się obudziła na całego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chce urodzić te upały SA dla mnie koszmarem. W cieniu dzisiaj 32 stopnie. Mam dosyc . skonczylam właśnie prac firanki. Powiesze je i na dzisiaj koniec. Obiadek jeszcze ugotuje i jak synek pójdzie spać to ja razem z nim odpoczne. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po 2 tyg. odpoczynku - lekarka stwierdzila, ze maly jednak sie jeszcze nie pcha. Termin mam na koncowke lipca ale juz coraz czescie pobolewa mnie brzuch i pachwiny i krzyże - no i oczywiscie klucie w pochwie czasem tak silne ze kroku nie moge dac. Pogoda tez mnie wykancza , dziecko sie nudzi, dopiero wieczorem mozna isc na ogrod, basen itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No hej dziewczyny! Widzę, że nie tylko mnie męczą te okropne upały, ale nic nie poradzi. Trzeba je przeczekać. Ja byłam na wizycie w środę i w sumie nic się nie dowiedziałam bo lekarz zajął się moim ciśnieniem i odrazu spanikowany wysłał mnie do szpitala- oczywiście w szpitalu spadło i tylko stracone 3 godziny. Kolejna wizyta w następnym tyg we wtorek i muszę się wszystkiego dowiedzieć. Jak na złość na maksa boli mnie gardło i chyba przejdę się do rodzinnego bo nawet nie wiem co mogę brać. (swoją drogą na dworze upał a mnie boli gardło:((((( Mały od 2 dni szaleje na okrągło-śpi chyba tylko w nocy razem z mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten upał to jest masakryczny ja dziś siedząc byłam cała spocona ale na szczęscie pod wieczór trochę popadało i teraz aż przyjemnie posiedzieć :-) Jak mi zaczeły stopy puchnać kostek nie widać hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wieczorem była burza takie swierze powietrze było ze cala noc spalam przy otwartym oknie. Chociaż i tak budzilam się co 3 godziny. Masakra maz wstał o 5 do pracy. Ja dzisiaj mam w planach zrobić porządki w szafkach kuchennych. Mi zostało 4 dni do terminu i nic się nie dzieje czuje się świetnie. Jeszcze na zakupy i na ktg dzisiaj. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Kurcze a mnie coś trafi od 3 dni pod brzuchem z prawej strony mam jakas swedzaca wysypke:( Co na to brac? Lekarz rodzinny twierdzi, że to z goraca i kazała tylko wietrzyć a mnie już to dobija. Przemywam to rumiankiem, sypie mąką ziemniaczaną..... A w dodatku dzisiaj pojawiło się coś podobnego w lewej pachwinie tyle, że nie swędzi. 2 tyg temu robilam proby watrobowe i bylo wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :-) Jestem tu po raz pierwszy. Zdecydowałam się napisać, ponieważ widzę że bardzo się wspieracie, a mnie zaczyna wszystko trapić :D Termin mam na 27.07, wczoraj miałam wizytę u lekarza, okazało się że mam skróconą szyjkę i 2 cm rozwarcia...gim stwierdziła że wszystko "tam" mam gotowe do porodu... skurcze..hm...jakieś małe niby są ale do porodu się nie nadają :-) To moja druga ciąża a stresuję się jakbym nie wiedziała co i jak :D Zastanawiam się czy to wszystko zwiastuje poród lada dzień? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka z 2cm chodzila jeszcze 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Ja wiem że z rozwarciem można długo chodzić, bo w pierwszej ciąży miałam 2 cm od 28 tyg a przenosiłam ciążę 3 dni :D A teraz nie chodzi tylko o to rozwarcie..ale i o skróconą i miękką szyjkę, o to że dziecko jest już baaaardzo nisko (przeraża mnie fakt, gdy gin mnie bada i mówi "czuję główkę dziecka" :D), łapią mnie straszne skurcze w pachwinach, w sumie nie wiem za bardzo co to znaczy, a oczywiście lekarza zapomniałam zapytać :P i no i mam od kilku dni biegunkę... ehh ta ciążą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie mecze z biegunka byłam dzis u lekarza swojego i u mnie wyniki super no i szyjka zamknięta zero rozwarcia to super bo do terminu jeszcze 3 tygodnie dostałam tylko zalecenie żeby wiecej odpoczywać a na biegunke jagody u mnie dziś z rana to jeszcze mnie mdliło ale narazie jest ok młoda sie rozpycha :-) u mnie Pani doktor juz od jakiegoś czasu przy badaniu czuje główke młoda naciska co czuję po częstych wizytach w toalecie :-) nastepna wizyta za 2 tygodnie :-)chyba żeby coś sie działo to do szpitala Natka ja mam coś takiego pod prawą pachą swędzi jak diabli zadną kulką sie nie mogę posmarowac a jak tu bez kulki w taki upał chodzę co chwilę pod prysznic bo mam wrażenie że śmierdzi odemnie hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
oj tak..czeste wizyty w toalecie to norma :D no i boli mnie podbrzusze i kregoslup... Wczoraj sie smialam do mojej gin Ze chce juz urodzic bo mam dosc...stwierdzila ze teraz juz nic nie stoi na przeszkodzie xD Ja teoretycznie tez powinnam miec wizyte za 2 tyg ale gin nawet mnie nie umowila bo stwierdzila ze urodze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No mi jak to nie przejdzie w ciagu 2 dni to chyba pojade wczesniej do gina bo do nastepnej srody sie zadrapie. Jak mnie to wkurza, że wiecznie cos sie przyplatuje. Czy nie moze byc juz spokoju do porodu. Naprawde nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz tez po ktg i wizycie. Wszystko dobrze no i schudlam prawie pol kilo położna mówi ze tak przed porodem się dzieje oby tylko 4 dni zostało do terminu. Jeszcze na dodatek taki upał ze szok. Ten upał mnie wykonczy. Nowa mama ja mam 1 cm rozwarcia i tez trochę skrócona szyjke, gin. tez czuje główkę malej. I biegunka mi przeszła. A juz chciałabym urodzić. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPrzyszlaMama
Wlasnie ja tez bardzo chcialabym juz urodzic.. A te upaly..trageia..dzis mam tak nogi opuchniete ze praktycznie chodzic nie moge bo tak jakbym czucie w nich stracila...a tu jeszcze corcia w domu i trzeba sie nia zajac..ehh ale narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Wiesz co ewelina nie mam sudocremu ale mam w domu linomag na odparzenia dla maluszka i tym posmaruje. To chyba nie ma wielkiej roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Linomag też może byc że ja nie pomyślałam zeby posmarować tą pache moją sudocremem .Ciekawe jak tam dziewczyny co miały termin na początku lipca pewnie już tulą swoje dzieciatka :-) Ewelina no 4 dni to już w każdej chwili moze być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Linomag tez może być. No pewnie juz tula a ja się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, kiedyś pisalam u was w temacie. Mialam termin na 5go lipca. 2.07 urodziłam piękna córeczkę Małgosię. 56cm, 3240gr. Życzę lekkich porodów i w,miarę przespanych nocy :)) dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia, super imię wybrałaś, normalne ale i oryginalne.... w dobie Oliwek, Amelek, Julek, Nikol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!!!! Czekamy na pozostale:) No tak, oby szybkie i lekkie porody!!!! A ja czekam. W przyszłym tyg. mam wizytę, a potem to juz bym chciala urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Dziewczyny doradźcie zaczynam dzis 37tydzien. Od ponad godziny mam silne bole podbrzusza podobne do okresowych,dodatkowo promieniuje ten bol do nóg a maly mega kopie. Jestem sama w domu nie wiem czy wszczynać alarm czy spokojnie czekać czy będzie się cos dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekać. Przed porodem - mały by nie był taki aktywny. Weź prysznic i głęboko oddychaj - powinno przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Lecę pod ten prysznic. Dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowanym przekazuję: - rabat o wartości 5% na zakupy w cocoprojekt.pl na hasło coco - rabat o wartości 5 % do sklep.brzuchatki.pl na hasło box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się potem :) bo mamy podobne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Juz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×