Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam zamiar tez

Czy tez widujecie Polki ze swoimi ciemnoskorymi partnerami jak lecicieDo Polski?

Polecane posty

Gość mam zamiar tez

I ich mieszane dzieci? Ja zawsze widze takie pary, ale najczesciej widuje same Polki z takimi ciemnymi dziecmi jak leca do Polski na urlop :D Wszyscy w kolejce zawsze sie na nich gapia i sie szturchaja :D :D az czasem mi tych Polek szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widuje z bialymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widuje, ale nie widze nikogo kto sie szturcha. Kolejny topik zeby sie powyzywac. Idz zrob pranie czy prasowanie, a nie p********z na kafe glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem :O Czasami nawet w szmatach na lbie, wtedy to juz nawet nie tylko Polacy sie szturchaja i pdsmiewaja :O Wstyd, ze to Polki sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze czasem i co? Czesciej widze takie z lysymi dresiarzami i wtedy to sie dopiero ludzie szturchaja i z nich podsmiec***a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widuje. Najczesciej same, z kupopodobnymi bachorami. Wszystkie brzydkie, czesto grube i jakies takie zaniedbane. Slowem - brzydule z ciemnym przychowkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy wreszcie przestaniecie? Mój mąż pochodzi z Nigerii mamy 2 dzieci i jesteśmy mażłużeństwem wiele lat, próbowaliśmy żyć w Polsce ale nam tacy jak wy żyć nie dali więć zamieszkaliśmy w UK, ja jestem szczęśliwa i dzieci zadowolone, szkoda mi jedynie że Polacy w dalszym ciągu mają taką mentalność, przedcież tutaj rasizm to wstyd i zacofanie, jak słysze że mieszka w UK 10 lat i jest polskim patriotom to mnie skca, to wypierdfalaj do kraju tam tam znajdzieśz swoich, a tu mi wstyd za rodaków niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 lat i jest polskim patriotom om om om ... -- wiedzialam ze od czarnucha, jak zwykle po 2 klasach szkoly podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Polsce jak ludzie reagują na waszych egzotycznych partnerów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Patriota82i
Czy marzy ci się Egzotyczna Przygoda? erotyczna przygoda, fantastyczna pogoda głupia ź*dziro idź na całość, lecz nie oczekuj cudów życie to nie scenariusz z Hollywoodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, polskie zakompleksione szmaciska juz w natarciu. Co polaczkowi dzis nie stanal i znowu nici z seksu i dlatego suka tak ujada? Zal mi was agresywne poleczki :D na takie jak wy to nawet szkoda patrzec. Brzydkie, z ryjem boksera, brak brwi, pelna tapeta i ta tesknota w oczach za mozgiem...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar tez
Ale dlaczego wy jestescie takie agresywne? Ja nie mialam zamiaru nikogo obrazac. Napisalam tylko to co widze. Zazwyczaj samotne Polki leca z ciemnoskorymi dzieciakami i owszem, widze jak inni np.w kolejce do odprawy sie patrza i szturchaja lub smieja pod nosem. Ja sie z nikogo nigdy nie smialam i nie zamierzam, ale serio zal mi takich kobiet, bo w pewnym stopniu sa wystawiane na posmiewisko.Dzieciaki jeszcze male to nie wiedza o co chodzi ale jak podrosna to pewnie zauwaza ze podczas wakacji w Polsce ludzie sie na mamusie patrza. No i chyba przyznacie, ze widok bialej Polki z ciemnoskorym dzieckiem/dziecmi to jednak widok niecodzienny dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto sie z nich smieje? Wybacz, ale osoba na poziomie nie bedzie sie smiala z kogos bo ma ciemnoskorego partnera. Jesli ktos sie z tego smieje to swiadczy to tylko o nim, nie najlepiej z reszta. Wystawiane sa na posmiewisko? Bo? Wyjasnij mi dlaczego uwazasz, ze wystawiaja sie na posmiewosko? Bo Polacy smieja sie z wszystkiego co inne? Czy to dziecko z zespolem Downa, czy to osoba na wozku czy tez ciemnoskory partner. Wszystko jest dobre do obsmiania przez holote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, nie mialas zamiaru nikogo obrazac, tylko chcialas wywolac chryje, prawda? Przeciez wiadomo, ze wiekszosc tu przesiadujacych to jednak polska patologia, ktora ma na celu obsmianie, obrazanie, podniesienie sobie samooceny przerz takie wlasnie akcje, gdzie moga powylewac wiadra pomyj na te, w zwiazkach mieszanych. Wyzywaja, obrazaja, ale jak im sie napisze ciut agresywniej to od razu sie burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar tez
Nie mialam zamiaru nic wywolywac ;) Cos sie tak mnie przyczepila? ;) Inni moga sobie zalozyc temat o Polkach wystrojonych na samolot do Polski a ja sobie zalozylam taki temat. Skoro nie podoba ci sie to dlaczego sie w nim udzielasz? Uwazam, ze sa wystawiane na posmiewisko, bo chcac nie chcac ludzie w Polsce beda sie smiac, a chyba nikomu sie nie widzi bycie wytykana palcami? No przynajmniej ja bym tak nie chciala, nie wiem jak reszta. :D Moze w UK takie zwiazki juz nie zaskakuja. Ale w Polsce jednak tak i polskie spoleczenstwo ogolnie bardzo zle reaguje na tego typu zwiazki mieszane. Chyba naprawde musi byc wam ciezko tak ciagle sie tlumaczyc przed ludzmi, ze nie...moj facet jest inny, ze jego religia taka i taka... To chyba w sumie dosc meczace. Na serio zal mi niektorych takich kobiet, bo widze jak im jest przykro kiedy inni zerkaja na nie spod byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakim "Wam"?? Przyczepilam sie do ciebie? No zobacz, nie trzeba bylo topiku zakladac. Polacy sie wysmiewaja? Coz, jaki poziom Polakow taka rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moj ahmed jest inny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar tez
Chyba cos cie zabolalo ;) Nie trzeba bylo topiku zakladac, powiadasz? A dlaczego? Bo ty sie obrazisz? Jakos niespecjalnie mnie to interesuje. Juz ci napisalam wczesniej. Nie podoba ci sie topik? Nie czytaj, nie udzielaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ja sie nie obrazilam, to ty masz focha bo ktos cie skrytykowal. I zapewniam cie nic mnie nie boli, no moze poza zasciankowym mysleniem rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar tez
Alez slonko, ja nie mam focha ;) Nikt mnie nie skrytykowal. Poki co widze tylko cos w stylu : Po co zalozylas ten topik? Az tak cie drazni moj topik? Dlaczego? Jakos masz problemy z odpowiadaniem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik mnie nie drazni nic a nic, wszak ukazuje glupote i zacofanie niektorych Pilakow :D czyli moge sie posmiac z takich jak ty, co przezywaja widok kolorowego dziecka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaHaHaOna
Żałośni jesteście. pozbawieni IQ i empatii prostaczki. A moja siostra ma męża Murzyna, Amerykanina. Mieszkają w Polsce mają dziecko. Oboje pracują w dużych zagranicznych korpo. I zarabiają tyle że Wam się to w głowach nie mieści, zawistne Polaczki. Ile zarabia mąż siostry nie wiem ale pewnie coś koło tego, co ona. ona zarabia natomiast 11 tys złotych netto miesięcznie. w POLSCE. I oczywiście, że mi nei uwierzycie, bo na tym forum nikt nie wierzy w takie zarobki - typowo polskie. p.s. ja mieszkam w UK moim mężem. Jest Polakiem ale ani nie jest łysy, ani kwadratowy, ani dresiarz. Ado pracy nosi kapelusz marynarkę i teczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorych Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy Polaczki i Poleczki? Ale macie slownictwo... wspolczucia. Starsznie agresywne jestescie co do wlasnej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczymy sie od najlepszych, czytaj takich jak autorka postu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego was drazni temat ? nie jestescie dumne ze swoich murzynow czy ciapakow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar tez
Do 12:45 - a czy ja gdzies uzylam slowo Polaczek? Moze wskaz mi chociaz jeden wulgaryzm, jakiego tu uzylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogo drazni ten temat? Nie mozna napisac co sie sadzi o takich co sie smieja i szturchaja? Bo od razu oczywiscie trzeba miec ciapaka albo murzyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat drazni tylko i wylacznie Polski plebs :) To wy sie od razu rzucacie i wyzywacie od zlewow na sperme, kozojebcow itp. Skoro u Was w domu tak sie rodzice do siebie odnosza to w sumie skad macie przyklad brac jak nie wlasnie z nich. Nie wierze ze czlowiek inteligentny, wyksztalcony i na poziomie uzywa takich slow i jeszcze wyzywa od id***ek, ku*** itp. Pamietajcie ze kazdy sadzi wg siebie wiec takie odzywki za dobrze o Was nie swiadcza. Pozdrawiam zakompleksionych, powyzywajcie sie jeszcze troszke, ulzy Wam :) Gdzies w koncu zlosc za nieudane zycie trzeba wyladowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×