Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sikoraaa

Ex sie czepia o nazwisko dziecka

Polecane posty

Gość gość
oczywiście że eks ma prawo odmówić aby jakiś tam bękart nosił jego nazwisko :-D i ma ważny powód-to nie jego dziecko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i co odpiszesz.na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Dlatego nie bedzie nosilo nazwiska eksa tylko moje. Przypadkiem mamy takie samo ;) I nie moze "odmowic", moze za to gledzic o tym do konca swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - ty piszesz, ze ty chcesz, zeby nazwiska dzieci mialy takie same. Ty i ty. ale nazwisko pochodzi od bylego meza. rozwiodlas sie z nim, trudno, czesto sie zdarza, konskwencje rozwodu zawsze sa i nie zawsze wygodne w zyciu pozniej. uwazam, ze to bardzo nie fair wobec exa nazywac swoje dziecko z innym jego nazwiskiem, ktore dal tobie i swojemu dziecku. ti nie chodzi o to, ze mozesz tak zrobic, bo nikt ci nie zabroni, ale miej troche zdrowego rozsadku i pozstaw sie w sytuacji exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinien cie ex wytargać za ten głupi ryj po sądach, ciekawe jak byś wtedy bękarta nazwała skoro ojca biologicznego nie znasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikora, ja nie jestem bękartem, więc jak najbardziej mój ojciec frajerem nie jest. A że się spuścił to chyba oczywiste ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Wole Nowak niz Muhammad wiec nie mam wyjscia. Na jakie pytanie mam odpowiedziec, bo chyba nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobita jest durna, ze hej. Zero dumy, zero pokory. Tylko ja ja ja. Może zastanów się nad tym co fundujesz swojemu dziecku. To, że MOZESZ to nie znaczy, ze POWINNAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
A to tylko bekarty sa plodzone przez frajerow? Moj kuzyn frajer jakich malo a wszystkie dziec*****slubie i to koscielnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehehehehe... A ja bym ex-mezowi powiedziala zeby przestal sie wtracac, bo jeszcze wyjde za maz za tego nowego faceta i on tez przyjmie jego nazwisko, lol. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka reakcja byla twojego terazniejszego faceta na wiesc o tym ze jego dziecko bedzie nosilo nazwisko obcego faceta.to moje pytamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Dobra rozgryzłyście mnie. Nie znam ojca dziecka a że po rozwodzie nie wróciłam do swojego nazwiska to nosze nazwisko ex.A teraz mam termin porodu na za 2 tygodnie wiec nie zdąrzę wrócić do panieńskiego bo to trwa kilka miesięcy. A tak może uda się żeby ex płacił na to dziecko- wszak nazwisko to samo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Mialam zamiar pozostac przy swoim nazwisku po slubie z nowym facetam, ale namowie go na zmiane na moje :) Cala rodzinka w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ojciec dziecka nie ma nic przeciwko, bo nie są w związku. W każdym razie pewnie nie jest to poważna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
No i odpowiedzialam na to juz: nie wiem co powiedzial na to bo nie znam arabskiego!!! A tak sie zapowietrzyl ze zapomnial ze zna angielski ;) i oczywiscie ze jest to powazna sprawa, zalatwiam mu pobyt w unii europejskiej!!! Otworzymy kebab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei moja znajoma zrobiła jeszcze inaczej. Biorąc ślub, wzięła nazwisko męża. Z tego małżeństwa ma 2 dziec***Później się rozwiodła i też zachowała mężowskie nazwisko. Następnie ponownie wyszła za mąż i teraz ma podwójne- eks męża i drugiego męża. Urodziło się im dziecko, które ma tylko nazwisko swego ojca, czyli drugiego męża mojej koleżanki. A ona ma nazwisko zarówno takie jak dzieci z pierwszego, jak i drugiego małżeństwa. Moim zdaniem dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj eks ma przesrane.na dodatek ze ma jednego dzieciaka z glupia lafirynda to ta jeszcze chce mu wcisnoc arabskiego bekarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa Sikoraa odpowiesz.na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam wcisnac... Poki co jeszcze mi placi alimenty na pierwsze dziecko oraz na mnie i jest git. To wszytsko jego wina, mial malego polskiego ptaszka.. :( zadna dlugo by nie wytrzymala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka też ma dwa nazwiska, eksa i obecnego. Nie martwi się wydumanymi problemami typu "co powie przedszkolanka jak się okaże, że moje dzieci mają inne nazwisko" :D Bekart to bękart, teraz jest ich masa, więc przedszkolanek to nie dziwi. Chyba, że ksiądz na kolędzie mial pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj stary bekart ;) a ksiezy sie do domu nie wpuszcza jak sie ma dzieci, czyscie poszaleli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twoj eks wiedzial co robi jak sie z toba rozwodzil.gdyby wiedzial jaka z ciebie d***** przed slubem to nie byloby sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda, ide na kebab.a wy piszcie, piszcie, wsciekle ryjki :) wiecie ze mozecie naskoczyc takim sikorkom, cale miasto arabow moze nosic wasze cenne nazwiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maż sikory naplodzil bekartow i dlatego sie z nim rozwiodla. i to z nieletnimi tajkami. i co dalej taki swiety? w dodatku dal im nazwisko zony:( i tajkom i bekartom, nie dziwota ze sie msci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie dziwie eksowi, według mnie dziecko powinno miec nazwisko ojca a nie obcego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puścić się z ciapatym fuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks Sikoryyy
nie chce zeby banda brudasow nosila moje nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj nie chcesz... ale wiesz ze masz gooofno do gadania? trzeba bylo nie szastac nazwiskiem, teraz masz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks Sikoryyy
oddawaj moje kalesony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×