Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sikoraaa

Ex sie czepia o nazwisko dziecka

Polecane posty

Gość Sikoraaa
Wiem ;) widze ze znalazlam mentalnych odpowiednikow mojego eksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
wielu takich... zapluja sie aby postawic na swoim. taki typ-wymysla jakas bzdure a pozniej niech sie wali niech sie pali, tak ma byc bo ja tak powiedzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takich babonów, co noszą nazwiska byłego męża z którym się przecież rozwiodły, czemu nie wrócisz do panieńskiego? Nie rozumiem tego. Taka dumna jesteś z tego że wyszłaś za mąż że teraz do końca życie będziesz nosić naziwsko tego ktory nie jest twoim mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
zawsze mozna rozwiazac sprawe tak: zaproponuj zeby zmienil swoje nazwisko. nie koniecznie sie to uda, ale postawi wtedy na swoim i powinien byc zadowolony, ty rowniez bo sie odczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia krowa nie mogąc znieść, że pierwszy mąż ją kopnął w doopsko, teraz będzie się na nim mścić co gorsza wrabiając w to dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Chce miec takie same nazwisko jak nasze wspolne z eksem dziecko, wiec nie zmieniam. Panna tez nie jestem wiec po co mi panienskie ;) Poza tym zmiana dokumentow itp, komu by sie chcialo. Nosze swoje nazwisko, a nie "tego ktory nie jest mezem". Rownie dobrze mozna mowic, ze panienskie to tak naprawde nie moje tylko ojca/matki. Poza tym te nazwisko jest ladne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Racja, zapytam czy by nie zmienił swojego, ale wątpie czy to sie tak łatwo da osiagnac. Do tych co pisza o mszczeniu-jakie wg was mam dac nazwisko dziecku jak nie moje? Wymyslec cos z sufitu? Skoro nie chce dawac nazwiska ojca dziecka. Prosze o propozycje. Zgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
sikora, a gdyby przy slubie on zmienil nazwisko na twoje a teraz chcial tak nazwac swoje dzieci z nowa partnerka to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Nie mialabym nic przeciwko, ani nic do gadania. A moze powinnabym nalegac zeby dal wtedy dziecku nazwisko matki? Wg ludzi stad-powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalam wszystkich odpowiedzi tylko pierwszy post autorki. autorko, po slubie przyjelas nazwisko meza. i ja uwazam, ze to jest teraz twoje nazwisko. nie ex-meza, tylko twoje, ktore przyjelas legalnie i legalnie moglas zatrzymac. wiec teraz mozesz sobie robic z tym nazwiskiem co chcesz. dawac innym ludziom, zmieniac, itp,itd. a reszte komentarzy przestalam czytac po zobaczeniu slow, ze autorki nazwisko jest nie jej, a jej meza. to jest czysta hipokryzja. wychodzi, ze kobieta nie ma swojego nazwiska. bo te meza, te ojca, a jak chce zatrzymac swoje nazwisko panienskie po slubie to obraza majestatu na cala skale. ludzie,opamietajcie sie. to jest jej tozsamosc. jej nazwisko i jej byly maz moze sobie najwyzej piane puscic. inaczej, powinien byl jej zabronic brac jego cudowne nazwisko po slubie bo w razie rozwodu bedzie mial ambaras. no i teraz ma. i musi to zaakceptowac. dlatego ja jestem aby kobiety zatrzymywaly swoje nazwiska po slubach, tysiac problemow mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest cos takie jak powództwo cywilne może zabrać nowemu dziecku nazwisko twój ex jeśli ma na to ochotę bo to nie jego dzieciak, dokona sprawy o zaprzeczenie ojcostwa i będziesz musiała nadać swoje panieńskie lub swojego nowego faceta i na dodatek zapłacisz za koszty postepowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawisc sie wylewa z klawiatury ludzi...opamietajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie musiała! Dziecko dostaje nazwisko matki a nie jakieś tam! i to jest wybór autorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie z tym nie zgodze. wielu ludzi ma nazwisko kowalski i nawet takie same imie. i jakos nikt nie szuka ludzi z takimi samymi nazwiskami i kaze im placic alimenty, odszkodowania, etc... kobieto,masz prawo do swojej decyzji.a ex-mezowi nic nie mow ani nie tlumacz sie! po prostu zrob swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
dziekuje osobie od dlugiego wpisu :) Eks maz nie moze odebrac nazwiska mojemu dziecku ;) Jakie zaprzeczenie ojcostwa, skoro w dokumentach nie bedzie wpisany jako ojciec? Rozwiedlismy sie daaawno temu, wiec nie jest tez ojcem domniemanym. Nie moge nadac dziecku nazwiska panienskiego, poniewaz dziecko musi nosic nazwisko ktoregos z rodzicow lub laczone. Panienskie nazwisko nie jest juz moim nazwiskiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie olejcie autorke. widac ona jest CALA HAPPY, ze moze mscic sie i wkurzac bylego meza. ZALOSNE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Poki co to eks mąż mnie wkurza. Juz bylo dobrze a teraz sie nagle uwział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lekko bym się wsciekła jakby obce dzieci dostały moje nazwisko, w dodatku przy moim sprzeciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
A gdyby twoje dzieci dostaly twoje nazwisko? Bo ja mam wlasnie taki przypadek-nadaje moje nazwisko mojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej co proponuje "olać" autorkę - nie prościej byłoby zamknąć tą stronę (taki biały znaczek na czerwonym tle w prawym górnym rogu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moja droga nie nadajesz swojego nazwiska, nadajesz nazwisko które przyjęłaś po mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się Twojemu byłemu. Na jego miejscu też bym nie chciała, żeby obcy dzieciak, nie związany ze mną nosił moje nazwisko (bo mimo wszystko Ty nosisz nazwisko byłego, ni jest to Twoje "prawdziwe" nazwisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty p***********z o twoim nazwisku to się czytać nie da. Stare dzieci mają nazwisko po swoim TACIE. Nowe dziecko też będzie mieć nazwisko po ICH TACIE. Dziwię się że twój partner a jego ojciec się na to godzi. Musi być z niego niezły ułomek :( co innego gdyby twoje dzieci nosiły twoje RODOWE nazwisko. Ale w tej sytuacji chcesz ewidentnie zrobić na złość exowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Jest prawdziwe, mozesz oczywiscie uwazac inaczej. Tak czy inaczej innego nazwiska nie mam, z sufitu nie wezmę. Jeszcze pytanie: czy kiedy bylismy malzenstwem, to bylo to moje "prawdziwe nazwisko"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Nie moge nadac zadnego rodowego nazwiska dzieciom! Moje obecne nazwisko jest takie samo jak eksa, ludzie otworzcie jakas stronke z przepisami prawnymi, pierwsza lepsza! Dziecko bedzie mialo nazwisko po MATCE, czyli po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Nie dziwię się Twojemu byłemu. Na jego miejscu też bym nie chciała, żeby obcy dzieciak, nie związany ze mną nosił moje nazwisko (bo mimo wszystko Ty nosisz nazwisko byłego, ni jest to Twoje "prawdziwe" nazwisko) --------------------- To jest jej prawdziwe nazwisko :) Takie przyjela po mezu i dozywotnio jest jej :) . Mozecie sie burzyc i chmurzyc .A pozatym ludzie,niejednemu psu na imie burek !Nazwiska nie sa wyznacznikiem ,czym wyjatkowym .Sa powtarzalne . Tysiace Kowalskich .Nowakow .Szukacie ,problemow tam gdzie ich nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Nazwisko przyjete po mezu JEST moje, serio serio. Tak jak wczesniej bylo moje te przyjete po ojcu. Naprawde, wychodzi na to ze kobieta nie ma nazwiska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja Borgia córka papieża
Gdyby kobiety po ślubie zostawały przy swoich rodowych nazwiskach, a ich dzieci dostawały nazwiska po matkach nie byłoby takich problemów. Ale przecież jak to zostać przy swoim, przecież wtedy nikt nie uwierzy że to mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny ex, wziął pustaka za żonę, a ta teraz doope nadstawiła jakiemuś niedorozwojowi bez ambicji który zgadza się żeby jego dziecko nazwisko byłego męża konkubiny nosiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam ze były mąż ma racje, dziecko nie jest jego więc czemu ma nosić jego nazwisko, niech nosi nazwisko swojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×