Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Ale widzisz... Jak już się czegoś spróbowało, to jakaś siła do tego ciągnie. Złodziej pozostanie złodziejem, zdrajca zdrajcą a ja prędzej czy później będę dążył do dziwnych układów i związków pewnie. Robiąc krzywdę dziecku i jego matce. A może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Myślę, że powinieneś rozluźnic z tą dziwczyną relacje.Chyba jej nie kochsz tak naprawdę.Jeśli jesteś z nią, to pewnie dlatego, że nie trafia Ci się inna a że jesteś wygodny , więc padło na tę , co była pod ręką.Jeśli kochasz mężatkę, bierz się za nią.Jeśli to też bez przyszłośći, daj z nią spokój i szukaj kogoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Jeśli się kogoś kocha , na pewno nie ma się takich myśli , przynajmniej na początku.Jest się wręcz zaślepionym i nie ma mowy o żadnych skokach w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak udziwniłem swoje życie, że gdzieś wyszło pojęcie miłość ze słownika. Lub znaczy coś zupełnie innego niż powinno. A za chwilę coś podobnego zrobi Ben, jak się wpakuje w to o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Mistrz od komplikacji własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Zmień to , bo będziesz żąłował Ben chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co robi,na razie go to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że pamiętam, że poligamia to zło... Ale nie w moim przypadku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Szczerze mwiąc dziwię się tym kobietom, które na to się godzą.Uważasz, że nie wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
No to idiotki.Marne te kobiety miałeś w takim razie.Choć kto tam wie..może wiedziały , że nie nadajesz się do związku tylko do łóżka.I wcale nie byłoby to korzystne dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale każda z nich jakąś namiastkę związku miała i próbowała stworzyć. Z wiedzą, że jutro mogę być u innej. Lub też z niewiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Tworzyłeś patologiczne związki.Normalna by Ci natychmiast podziękowała za coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie rozpisuję dalej. Mówiłem, że jak się choć trochę wyda, to ktoś mnie zlinczuje. Z zazdrości lub w obronie moralności.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Żadna zazdrość raczej Twoja bylejakość.I wcale nie jestem ani tym ani tym.Radzę naprawdę przemyśleć, bo zmarnujesz życie sobie , jej i ewentualnemu dziecku. Przepraszam , że to piszę , ale takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To o czym piszesz Ty i Ben to wynik Waszego braku dojrzałości.nie można całe życie biegać w krótkich majtkach.A nawet jeśli, to dobrze by było, żebyście tylko sobie je zakładali i nie wikłali w to inne osoby.Potem ktoś musi wziąć odpowiedzialność .Gorzej jak druga strona tż tego nie udżwignie- wtedy mamy konkubinaty ocierające się o prawo.Tak to sobie przynajmniej wyobrażam.I nie ma co się obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem tak. Piszcie i myslcie co chcecie :) jak sie naprawde zakochacie to znikną Wam te problemy. Jak Was wezmie , to nie bedzie ani wątpliwości, ani zastanawia nią, kalkulacji i kombinowana. Będziecie robic wszystko, by byc z ta kobieta. No, chyba ze nigdy nie spotkanie takiej kobiety w swoim zyciu. Znam wielu facetów, którzy byli wszelkimi skur... w kazdej odmianie. Do czasu :) wystarczyła jedna kobieta, która im przewróciła we łbie :) cuda potrafili zrobic, na głowie stawać zeby bylo dobrze. Rzucili wszystko w cholerę, bo gdy facet spotyka TA kobietę, to dojrzewa w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca. Bo jak sie uwiklasz i wpieprzysz cos bez przyszłości to ina Cie szanse na spotkanie tej właściwej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omina Cie szanse :) i w ten sposób - żyjąc jakby nie żyjąc, w balaganie ludzie odbierają sobie możliwość szczęścia. Bo jak wpadniesz to uwiarzesz sie z kimś do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Rokokowa mądrze piszesz...włąściwie to samo co ja , tylko inaczej to ujęłam. Zawsze byłam wychowawcza nieco :) Ale faktem jest, że niektórzy potrafią sobie spieprzyć życie na własne życzenie, a potem się dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
zrobilo sie dosyc umoralniajaco. azalio kochana, to co tu piszemy to jedno, a to kim jestesmy i czym jest nasza (wzgledna) dojrzalosc to zupelnie odwrotny temat i wyssane z kilku postow wnioski. kiedy czlowiek rozstaje sie, zostaje singlem. i mimo iz byl gotowy zalozyc rodzine i wciaz jest, to nie zmienia faktu ze bycie singlem ma swoje prawa. raczej prawa, mniej obowiazkow. wiec dlaczego by z tego nie skorzystac? pchanie sie w jakis nowy zwiazek nie dajac sobie czasu zapomniec i odzyc przenosi na nowy zwiazek niepotrzebny syf przeszlosci, dlatego zamierzam jeszcze przez jakis czas skorzystac sobie w przyslugujacych mojemu statusowi praw i cieszyc sie nowymi .. twarzami? :) a to ze pojawilo sie ich wiecej to trudno, przynajmniej mam szanse wybierac, ktora okaze sie najciekawsza i najbardziej wartosciowa zostanie ze mna dluzej, co nie znaczy ze nie oddam sie im wszystkim. w tej materii tez warto sie rozeznac :D doszly kolejne dwie, wiec juz sa 4. jedna bardzo zakochana, druga zakochana we mnie, trzecia czuje cos fajnego do mnie a czwarta liczy ze bedziemy spotykac sie czesciej. bo juz nie chce byc sama. i wszystkie piekne. po prostu ciesze sie ze mam wybor. poza tym w przypadku Martina moze to kwestia wygody, juz mu sie nie chce, tak jak i mi troche, kwestia sentymentow i kilka innych o ktorych on na pewno wie. nie ma co oceniac za szybko. schematy schematy, wszystko te pieprzone schematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ben, a ta czwarta to jaka? Ile jesteś z tą, co niby się w Tobie zakochała? I ze wszystkimi zamierzasz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To że zrobiło się umoralniająco- być może .Ale każdy ma swoje poglądy.Nie w tym rzecz , by przyklaskiwać innym, skoro się z tym nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
ze wszystkimi na raz nie bo pewnie sie nie zgodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Co do Ciebie to nie wiem, kiedy mówisz prawdę a kiedy nie.Myślę, że wyolbrzymiasz tu pewne fakty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben hur
przeciez masz prawo myslec co chcesz i nawet jesli powiem Ci prawde to i tak pomyslisz co zechcesz :) z zadna z nich nie jestem, znamy si e od 2 tygodni z dwiema pierwszymi, kolejne tydzien, wiem jak dzialam na kobiety i niestety bardzo szybko sie zakoc***a. a ze wyszedlem z cienia jako swiezo upieczony singiel to i rzucily sie skoro zaczalem wychodzic w rozne miejsca. ale tak reasumujac - przywoluje autorke tematu do porzadku - prosze spojrzec na tytul niniejszego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×