Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taniej jak domowy

Jakie kupujecie soki dla dzieci?

Polecane posty

Gość Justann
Co do czytania ze zrozumieniem: pisałam również wcześniej, że częste picie soku, jaki by nie by, i tak nie jest zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronkowe sok typu kubuś leon woda mineralna herbatki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wyliczę
taaak owoce i soki niezdrowe, to co powiecie o cukierkach??? No ludzie bez jaj, poza tym autorki dzieciak to nie niemowlę tylko co najmniej 7 latek, więc nie wydziwiajcie. a 3 litry soku na 3 osoby na 2 tygodnie, to ile to wychodzi? mniej niż 60 ml na dobę na osobę. A wedle zaleceń można pić 300 ml soku dziennie, więc nie pierdzielcie że to niezdrowe, bo jesteście naprawdę głupie. My pijemy świeże soki w szklanych butelkach - takie, które nalezy spożyć w 2-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj***ardziej napoje z sokiem owocowym, wybieram te bez cukrów i konserwantów. Przecierowych soków moje dzieci nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale wszystkie poradniki zdrowego zywienia odradzaja kupowanie sokow. Powiedzcie jaka filozofia jest wycisniecie swiezego soku z kilku pomaranczy i grejfrutow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówczynią - ja staram się nie kupować soków, sama je robię. Cóż to za filozofia?:) NA co dzień, gdy nie mam czasu na robienie soków, posiłkuję się herbatkami z suszu http://teaforkids.pl - moje dziecko ****ardzo lubi. A jak tylko mam czas tak raz na 3 dni, robię też soki z owoców sokowirówką - wychodzi i zdrowiej, i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka87
ja kupuje soki z rabenhorstu, maja duży wybor i są ekologiczne no i bez cukru. wole te niż kubusie. no i przede wszystkim woda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupuje te soki NFC w biedronce i podaje raz dziennie rozcienczone z woda Ogolnie synek pije wode A taki sok moze postac 14 dni bo kranik jest zalany sokiem i powietrze sie tam niedostaje - ot cala tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych. Bardzo rzadko kupue mu Kubusia Play. A na co dzień pije samą wode mineralną albo z sokiem malinowym oraz herbaty owocowe i zwykłą czarną z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka ska
ekologiczne. rabenhorst, herbatka holle albo woda mineralna bez gazu oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaKasienki
Ja kupuję ROKO Fun, jest bez dodatku białego cukru i bez konserwantów. Oczywiście w sezonie zazwyczaj robimy soki domowe, chyba że jesteśmy gdzieś w drodze czy na wyjeździe. Sama bardzo lubię te soki. Mam do nich zaufanie, bo dostarczają także witamin. Na ich stronie jest podany skład http://www.rokofun.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sok to tylko samodzielnie wyciśnięty w wyciskarce. Swoim dzieciom podaję soki które sama robię wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Do soków często dodaję imbir lub czosnek. Czasami sok rozcieńczam wodą. Najważniejsze, że wszystkie dzieci są zdrowe, czyli warto pić soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pijam soków i syn 8 lat tez nie. Zawsze pił wodę. Na imprezach jakiś wypije jabłkowy sok i nie sprawdzam, jakie tam składniki są. U nas w domu po prostu nie ma soków i tyle. Czasami wyciskam sok z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie kupuję. Sporadycznie od czasu do czasu takie w lidlu jabłkowe, w butelkach z lodówki. Ale to jak nie mam czasu. Na co dzień robię sama. Odkąd kupiłam sobie tę wyciskarkę https://www.al.to/p/383461-wyciskarka-wolnoobrotowa-philips-viva-collection-hr1888-80.html nie wyobrażam sobie pić co innego :P Zwłaszcza, że soki kartonowe są już dla nas za słodkie, nawet dzieci tak uważają! :) Zaś wyciskarka jest łatwa w obsłudze i niezwykle łatwo się czyści więc nie jest to jakimś obciążeniem dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama robię soki. Wychodzi trochę drożej ale mam swoje naturalne. Wszyscy się sokami moimi zapijają hehe. Warzywne i owocowe robię pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pivonia32
ja robię sama albo kupuje te ekologiczne z firmy Rabenhorst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko bardzo lubi Kubusia, mam tez zaufanie do dobrego składu więc u nas ten sok najczęsciej zabiera do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAva
ja mam zawsze mini zapas tarczynów, dzieci lubią ten multiwitamina. nie daję za dużo, bo wolę, jak piją wodę, ale przyznam się wam cichcem, że sama dla siebie je częściej kupuje niż dla dzieciaków heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dłuższą metę, to nie opłaca się kupować soków w sklepie. Lepiej nabyć dobrą wyciskarkę i samemu wyciskać soki wg. porad https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Ja mam trójkę dzieci, to wyciskarka sprawdza się idealnie. Dzieci chętnie piją świeże soki i dzięki temu rosną zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oletka
ja staram się dzieciom nie dawać słodkich napoi bo po nich chce im się jeszcze bardziej pić, zazwyczaj kupuję im wodę smakową Kubusia, chyba najbardziej im smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje dzieciom sokow. Piją wode z cytryna. Ewentualnie robie kompot z owoców sezonowych. Ostatnio z wiśni i czarnej porzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirka

Ja tam jestem zadowolona z soków Nuja. Dla mnie są pożywne i smaczne. I mają sporo wartości odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soki pomidorowe są świetne od "Polskich Pomidorów" https://polskiepomidory.com.pl/ jedne z lepszych soków jakie piłam i chyba najmniej kaloryczne wiec mozna spokojnie przedawkować i nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2014 o 17:41, Gość gość napisał:

biedronkowe sok typu kubuś leon woda mineralna herbatki dla dzieci

Te wszystkie produkty zawierają dużo cukru i specjaliści odradzają je w dużych ilościach. Podstawą dla dziecka powinna być zwykła woda, bez żadnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2014 o 12:57, Gość gość napisał:

tradycyjnie polecam kompot 🙂ja też w sezonie letnio jesiennym robię kompoty nie słodzę cukrem i dzieci piją,mam swoje jabłka śliwki agrest aronie maliny jeżyny czarne porzeczki czerwone porzeczki czereśnie i wiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej robić samemu i używać wyciskarki wolnoobrotowej.

Sok z marchewki szybko się utlenia, więc najlepiej wypić go zaraz po zrobieniu.

Takie gotowe soki ze sklepu mają dużo mniej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2014 o 16:05, Gość taniej jak domowy napisał:

Justam jeśli tak czytasz etykiety produktów jak moje wypowiedzi, to cóż... czytanie ze zrozumieniem się kłania 😮 Wejdź sobie na stronę http://www.slonecznatlocznia.pl/?proces_technologiczny może coś wreszcie zrozumiesz i będziesz wiedziała co to jest sok owocowy.

zgadzam się z Tobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje dzieciaki na szczęście piją dużo wody, bardzo lubią tą od Kubusia, do tego ma fajne kolorowe i poręczne butelki, a jak już sok to tylko taki 100% 🥕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×