Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent dla 40latki?

Polecane posty

Ja kupiłam swojej koleżance krem ujędrniający piersi Frashe, bo zawsze narzekała, że jej piersi mogłyby być bardziej ujędrnione. Stosowała go przez jakiś miesiąc i mówiła, że cudów nie ma bo to nie jest przecież zabieg, ale nieco sie, ujędrniły i wydają się optycznie większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srelka, wypeirdalaj z tym spamem ściero obfajdana!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze dobrym i aktualnym pomysłem jest bielizna. Dobra w każdym wieku, a szczególnie na 40. Można kupić Intimissimi, Etam albo wybrać coś w dobrej cenie np. stąd: https://wyspakobiet.com.pl Do tego ładne opakowanie np. stąd: https://opakowania24.eu Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie wszystko zależy od funduszy oraz tego co ta 40-latka lubi. Jeżeli lubi zakupy warto jej podarować jaki voucher na zakupi np. do zoio. Sama sobie wybierze rzeczy, które się dal niej spodobają. A ty zyskasz pewność, że prezent będzie udany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
też wybieram się na 40ste urodziny do znajomej a w głowie totalna pusta, kobieta która wszystko i co takiej można kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja mama jest w tym samym wieku i kupiliśmy jej lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Powiedziała, że mamy ją zaskoczyć, nie kupować SPA czy innego czegoś i była zadowolona, zaszalała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kessata

Patrzcie po pomysłach z Empik Foto. Koszt niewielki np. poduszki ze zdjęciem, a sam pomysł powinien być trafiony. Po prostu radzę iść w takim kierunku, który pozwoli wam znaleźć sensowne rozwiązania. Podejrzewam, że dopasujecie coś ciekawego bez większych problemów. Po prostu wszystko musi być przeprowadzone z głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość kessata napisał:

Patrzcie po pomysłach z Empik Foto. Koszt niewielki np. poduszki ze zdjęciem, a sam pomysł powinien być trafiony. Po prostu radzę iść w takim kierunku, który pozwoli wam znaleźć sensowne rozwiązania. Podejrzewam, że dopasujecie coś ciekawego bez większych problemów. Po prostu wszystko musi być przeprowadzone z głową. 

Serio? Dla 40-latki? Nie wiem czy 14-latka by się ucieszyła z tak żenującego prezentu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNic

Najlepsze życzenia http://zyczeniaiwierszyki.woskowadolina.pl/ na każdą okazję znajdziesz na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnym wyborem będą dobre perfumy lub kosmetyki. Polecam zaglądnąć do sklepu sferis. Tam mają często promocję oraz dosyć duży wybór takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×