Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent dla 40latki?

Polecane posty

Gość mima098
Ja od męża na swoje 26 urodziny dostałam smartfona alcatel idol 4. bardzo trafiony prezent bo właśnie stary telefon już się kończy. Idol sprawuje się wyśmienicie i mogę godzinami słuchać muzyki (2 głośniki stereo) Do tego sa słuchawki jbl więc słucham nawet w tramwaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połączenie srebra z kolorami zawsze się sprzedaje! Tak musi być w przypadku kompletu w którego skład wchodzą kolczyki, bransoleta i zawieszka. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka45
czytnik e-booków byłby fajnym prezentem, ja sama mam taki ładny z Teletorium i teraz nie muszę się zastanawiać czy mi się książka do torebki zmieści czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład świetnego prezentu, trzymajcie - http://www.roseduchateau.com Kobiety kochają dostawać kwiaty - szczególnie w takiej postaci, ale w tym chyba nie ma niczego zadziwiającego, co nie? Zawsze tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj wprost, albo podpytaj, czy chciałaby zdecydować się na makijaż permanentny. Jeśli tak, to zaproponuj jej wykonanie makijażu tutaj http://www.biotekpolska.pl/ Tam też dowiesz się o nim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może stylowa torebka lub portfel? Ja często zamawiam na www.Walizkarnia.eu i możesz tam sprawdzić, mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję voucher do Spa. Uważam, że to jeden z najlepszych prezentów dla kobiety. Teraz takie ośrodki mają w swojej ofercie specjalne pakiety prezentowe np. http://www.goodtimedayspa.eu/pakiety-spa/dzien-w-spa Można wybrać zabiegi z tego pakietu ewentualnie samej stworzyć odpowiedni zestaw. Wszystko zależy od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilety do kina/teatru/na koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każda kobietka to urodzona sroczka i zawsze ucieszy się z nowego świecidełka. Nawet na Gwiazdkę kupiłam dziewczynom z rodziny srebrne kolczyki próby 925 z www.topsilver.pl i były w siódmym niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kominek zapachowy i woski? Do tego jakaś płyta CD z muzyką relaksacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
Ulubiony perfum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś lepsze perfumy? Albo coś z galanterii skórzanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł z galanterią skórzaną ewentualnie zastanów się również nad dobrym i skutecznym zestawem kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Ciekawe zestawy masz na www.KolagenColway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta tuz po 40-tce.Przeczytałam porady. Naszyjnik noc kairu z linku to chyba tylko babci kupiłabym, toż to sznurek korali na ponad pól metra dla starej osoby, taki na wyjście do kościoła :) Mlode kobiety nie noszą tego. Nie mam żadnej znajomej ok. 40-tki, która paradowałaby w takich, czy innych koralach. Raczej jeśli już, to wisiorek na łańcuszek, czy rzemyk, czy co lubi. Złote kolczyki może i piękne dla kogos, ale ogromne, nie każdy lubi orientalne wzory i olbrzymy zwisające, jeśli pchać się w kolczyki to bizuteria mniejsza, bardziej przy uchu będzie bezpieczna, cos małego, delikatnego z cyrkonią itp. , a nie jak rusko/chiński wachlarz. Szkatułka na herbatę ładna, ale czy Twoja znajoma pija różne gatunki herbat? Ja np. tylko kawa rozpuszczalna i na wszelki wypadek trzymam czarną herbatę dla gości. Myśl, by prezent był przydatny, a nie bubel zapychający szafkę. Czy czyta książki? jeśli tak, to owszem, jeśli nie (bo nie lubi, czy nie ma czasu), to zbędny wydatek jak i czytnik ebooków. jeśli ktoś przez ostatnich 10 lat nie przeczytal niczego, to książka nie będzie dobrym prezentem. ma półkę z książkami w domu? Już lepszy bilet do teatru, czy spa, o którym pisano. Perfumy odradzam, to indywidulany i trudny zakup, chyba, że znasz doskonale jej gust, czym pachnie. Kosmetyki również uważaj, jeśli to alergik. Może dobre wino + cos do tego? Pomysł z torebką tez fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarianka89
Zegarek? nie kazdy lubi bizuterie, ale zegarek to juz kazda polubi:) no i w zaleznosci od budzetu (albo tego jak blisko jestes z osoba, ktora chcesz obdarowac) mozesz jej dac np. Michaela Korsa, albo Jordan Kerr.. polecam to drugie, bo rownie ladne, a duuuzo tansze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert2
tez jestem zwolenniczką klasycznych dodatków, ostatnio kupiłam genialny zegarek w oceanic i dawno nie kupilam sobie tak pieknego, klasycznego modelu :) naprawde grzechu warte zegarki, a dla milosniczek klasyki takich jak ja pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolekbo
Moja siostra dostała ode mnie piekny zegarek miugo w pudrowym kolorze - była zachwycona i nie sciąga go z ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riksy
Kupilismy naszej nauczycielce na czterdzieste urodziny piekny zegarek jordan kerr - to był strzał w dziesiatke - nosi codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×