Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Etat jest zlym rozwiazaniem bo

Polecane posty

Gość gość
Sam sobie zaprzeczasz. Twój post z 14:21. "Gdzie którykolwiek z nas napisał: zwolnij się i otwórz działalność? Dokładnie w tej kolejności! Bo o ile pamiętam, jeżeli już, to najwyżej byłoby: otwórz działalność, zacznij zarabiać tyle samo, co w pracy i dopiero się zwolnij!!! Osobny przypadek - jak już nie masz roboty. Wówczas, dochód z działalności równa się zero, ale i z pracy zero. Po kiego pytam się najpierw biegać za robotą, jeszcze bardziej pogrążać się finansowo, czasowo i psychicznie, a dopiero potem zabierać się za działalność i to wszystko odkręcać?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pójdziesz z pewnością, bo takiego nieroba i oszusta to nawet na łopatę strach przyjąć a przecież do niczego innego się nie nadajesz skoro jedyne co w nędznym życiu potrafisz to kłamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera mnie bierze, bo mam w rodzinie osoby, które w takie bzdury uwierzyły i teraz cierpią i się miotają (a co gorsza - czasem próbują innych w coś wrobić...). Działalność jest fajna, jak jest dobry pomysł i popyt. Czterdziesta konsultantka kosmetyczna w 5tys. miasteczku nie dorobi się kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial zeby dzialac tylko w jednym miescie.Liderzy ktorych ja znam dzialaja w calej Polsce i poza granicami kraju. Nawet gdybym mieszkal na wsi i 90 % ludzi bylo "konsultantami" to i tak mialbym szanse na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, taak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to w dvpie w co ty wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty właśnie prezentujesz tu nieustannie obłąkany emelemku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, prezentuje fakty. O to chyba chodzi w dyskusji. Dzieki temu ludzie moga sie dowiedziec ciekawych rzeczy o MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej o tym jak zryty masz beret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sam sobie zaprzeczasz. Twój post z 14:21." No i gdzie tam jest zaprzeczenie? Przeczytaj go raz jeszcze uważnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam w rodzinie osoby, które w takie bzdury uwierzyły i teraz cierpią" A czemu się dziwisz? Jak uwierzyły w bzdury, to teraz muszą cierpieć! Nie trzeba wierzyć w bzdury, tylko sprawdzać fakty!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty dla ciebie oszuście folomeyev są druzgocące kacapie. Jesteś aż tak głupi, że tego nie widzisz ? Dziesięć lat skamlania, oszukiwania, naciągania i kim jesteś ? ZEREM ! Nawet własna baba się od ciebie wyniosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×