Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
tak jak piszecie to sie zadko zdaza a nawet nie slyszalam o takim przypadku :-) Ha ha ciezaroweczka faktycznie ty juz moze stoj na tym parkingu bo tam zawsze miejsca brak to juz sobie zarezerwojesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
ciekawe gdzie odsylaja jakby co? Czy na wlasna reke trzeba wybierac szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila jedynie miejsce na parkingu moge sobie zarezerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
Mon27 a Tobie kiedy dr kazal zglosic sie na parkowa na ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
pewnie odsylaja do szpitala i tyle mowia ze miejsc nie ma i dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Mi mówił ze jak nie urodze do konca marca to przyjsc w kwietniu, mnie zapisal tam dopiero na 6. ale mowil ze watpi ze do konca marca sie nie rozwiaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A coz to nikt nie zagladal tu od wczoraj :) my jeszcze wieczorem z mezem koszytsalismy przed inwazja pieluch i wybralismy sie do restauracji:) jak sie uda to jeszcze dzis zamierzamy to powtorzyc :D a co;)) Lila pewnie szykujesz sie do urodzinek synia. Ja zaraz jeszcze na handlowa chce skoczyc bo nie mam poscieli dla malego :) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam :-) Mon27 korzystaj korzystaj :-) wiem cos o tym zanim malenstwa nie ma :-) ja tez praktycznie cala ciaze meza w niedziele zapraszalam na kawke badz do kina badz na kolacje :-) bo potem dziecko bedzie wazniejsze :-) Ja dzis sprzatam z siostra jeszcze ja wykorzystam w ta sobote a potem wieczorkiem trzeba szykowac sie na jutro na urodzinki bedzie 13 osob wiec troszke szykowania jest teraz meza wyslalam na zakupy :-) milej soboty jak cos to sie odezwe pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Milego dnia a właściwie popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam Jak tam mamusie mina wekkend??? nie urodzila zadna z was ?? U nas zszybko minelo wczoraj do 15 w kuchni a potem sprzatanie po urodzinkach :) Znalazlam cos nowego zaraz przesle stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
nie moge ...... uznake za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej :) to jak minely urodzinki??? ja jeszcze nie urodzilam, ale wczoraj bylam na mega dlugim spacerze to w nocy tak mi jakos brzusio dawal o sobie znac ze nie wiedzialam co sie dzieje ;p dzis najdalej to w kolo domu spacer hehe. a co chcialas podeslac Lila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
linka z opisem porodu dziewczyny na Parkowej ale zaraz ci napisze na kom bo tu caly czas pisze spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a Lila nieugieta, dalej szuka ;)) oby cos pozytywnego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
TAk tak pozytywnie :) a nawet sama slodycz :) ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No rzeczywiscie :) jakas zadowolna pacjentka, obysmy i my dolaczyly do tego grona :D ja musze przyznac, ze troche spotykam sie z taka postawa ze " o na parkowej chce rodzic, nie ma na co pieniedzy wydawac" czy cos tam.. niektorzy jakby nawet nie komentuja, ale w sumie zeby to wyrazic to wcale nie musza skomentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a jak to znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiesz mon27 a czasmi zazdroszcza ze masz kasie zeby zaplacic za porod i tyle i moze to bardziej gryzie innych :) A ja to juz nawet na takie spacerki nie chodze bo mnie juz skurcze biora i brzuch boli po dlugim chodzeniu wiec nie ryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
napisalam parkowa gronkowiec i jakas nowa data sie wyswietlila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hehe ;) no ale rzeczywiscie, naslodzila az strach :p no i pod Ciebie, bo o cesarskim cieciu, i u Ciebie tez napewno bedzie Sobolewski a u mnie nie wiadomo. Bardzo bym chciala, zeby mimo wszytsko przypadkiem trafilo na niego. Mówią, że swieże mamy nie maja na nic czasu. a tu prosze, jednak da sie blogi prowadzic. Ja to nie moge sie doczekac przejazdzki rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A moze zadzwon do kliniki z sie zaptyaj w jakie dni ma dyżur doktor Sobolewski wiem ze teraz chyba ma jutro i w czwartek ale juz nie jestem pewna :) to moze bedziesz lepiej spala z mysla taka ze akurat jest w klinice :) ' A ja to juz nie moge sie doczekac zeby nalozyc poludzkie jansy i pujsc na solarium !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no ubiór można byłoby troche zmienic :P Lila to co z naszym spotkaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jakie propozycje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hmmm mi to szczerze najbardziej pasowalaby sroda, bo bede sama caly dzien to milo gdzies bedzie wyskoczyc albo kogos goscic :> ale w sumie to bez roznicy, moge nawet dzis czy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ok moze byc sroda :) czekamy tylko na ciezaroweczke :) co napisze :) A moze jak bedzie cieplo to pojdziemy do parku badz do zoo??? bo jak godz popołudniowe to musze z malym przyjechac :) A moj maz sie przeziebil:( a jak tez zle sie czuje lowa mnie boli troche ucho i mam lekki katar :( ... mam nadzieje ze przejdzie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Fajnie z synkiem:) moze byc do zoo :D Ciezarowke moze na Parkowej juz odwiedzimy :p jak dluzej, ktoras z Was sie nie odzywa to mysle ze to juz. I sie kuruj, a wlasciwie kurujcie. Teraz taka pogoda, niby cieplo cieplo a jak powieje to skutki sa. Ja wczoraj tez nalozylam plaszczyk wiosenny do Kosciola, i tez cala rozpieta bo toz zaden guzik sie nie zapnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wiesz ja mam jej numer mam nadzieje ze napisze na kafeterii a jak nie to chociaz na kom. cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no magiczna wiadomosc i "wyslij do wielu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
hehehehheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
dobra lila, ide pranie rozwieszac****ewnie sie pokrece na podworku. Maz mi znajduje drobne robotki zeby mnie jakos uaktywnic :p do potem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×