Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila,, ja dałam juź sobie słowo, że do porodu choćby nie wiem co nie czytam wpisów z parkowej :). Decyzja podjęta trzeba trwać i być pozytywnie nastawionemu. Ja tam wszystko rozumiem, że ktoś faktycznie nie małą biedę miał jak ten gronkowiec się pojawił ale zawsze jest jakieś ale ;) a póki co o nowych zachorowaniach cisza i oby tak pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wlasnie narazie nikt sie nie odezwal ze niedawno sie zarazil wiec chyba nic nam nie grozi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja już w tej kwestii wyluzowałam, po rozmowie z mężem , który uświadomił mi, że innej opcji nie raczej bym nie chciała,, państwo dzieje się teraz to co się dzieje, na zamenhoffa nie chciałam chodzić od początku więc taka była decyzja świadoma i pozostało w tym wytrwać :) tym bardziej że nowych zachorowań nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja mam nadzieje ze za pare tyg juz nasze dzieciaczki beda z nami jak nie za pare dni :) a te porody bedziemy dobrze wspominac Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. mebelki już rozstawione? wszystko już przygotowane na przyjście drugiego synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
masz racje, tak będzie, będziemy się we trzy śmiać :) a pozytywnym efektem śledzenia forum jest to , że się w ogóle poznałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiesz co komoda juz gotowa z przewijakiem :) dla starszego syna kupilismy druga szafke i go przenioslam z zabawkami i ubraniami a dla malego komode wiec zostalo tylko kosmetyki ustawic ale narazie trzymam w szafcce zeby sie nie kurzyly :) wozek gotowy fotelik tez bujak tez posciel wyprana tylko nawlec wiec jak juz bede wiedziec kiedy bede miala cc to z dwa dni wczesniej wszystko wyciagne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
jej.... uciekam bo malego musze wykapac :) sie zagadalam :) hi :) milej nocy a i odezwij sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
dobrej nocy :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc kobity, ja pytalam dr czy przyjezdza na porod to mowil ze nie. Tym bardziej, ze moze miec w tym czasie dyzur w poradni. A wiecie co.. ja dzis bylam u swojego gin, mialam ktg a tam pojawily sie skurcze macicy, i lekarz mi zapowiedzial, ze juz moge w kazdej chwili urodzic. Mowil, ze jakis tydzien to max co moze z tego byc.. Troche za wczesnie!! i teraz sie zastanawiam czy mi sens na parkowej te badania robic i 300 zl placic jak sie okaze ze zanim beda wyniki to ja wyladuje na porodowce. Rozmawialam z taka znajoma polozna to mowila zebym no spe brala to moze sie troche odwlecze ( a ten moj doktorek nic takiego nie powiedzial ) wy bierzecie czasem no spe? ja cala ciaze nic, tylko witaminiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc Mon.. no spa uśpi skurcze przepowiadajace ale jesli beda porodowe to no spa je nasili :) fakt badania kosztują 320 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja nie biorę witamin ale no spe zdarzło mi się jak brzuch twardnieje i pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Do tego od wczoraj juz pare razy smigalam do lazienki co w ciazy raczej zdarzalo mi sie raz w tygodniu. A niby przed porodem mozna miec biegunke bo organizm sam sie oczyszcza... Chyba dzis nie zasne, meza mojego nie ma a ja jestem na wsi u rodzicow. nawet nie mam swojej torby porodowej. Uspokujcie mnie troche - prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ide polezec, moze cos poczytam, zajme czyms glowe bo juz siedze na forach i tylko podsycam swoj strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 ja biore od jakiegos miesiaca nospe ale jak mi brzuch boli. A to ze latasz do lazienki to prawda ale wiesz co to tez moze byc efekt tego ze sie dowiedzialas ze mozesz urodzic niedugo ja tak mialam jak zaczelam plamic to juz wszystkie objawy mialam i biegunke i wydawalo mi sie ze wody odchodza bo mokre uda mialam i bol brzucha i kregoslupa i 100 mysli w glowie :-) Ale tak ja ciezaroweczka napisala jestesmy na takim etapie ciazy ze juz wszystko mozliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 co do wynikow to wszystkie bedziesz miala od reki tylko te na paciorkowca to trzeba czekac ja tak mysle ale ciezaroweczka wie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 to jak cos to daj znac czy sie spotkamy i czy idziesz robic te badania bo ja musze jak cos opieke dla synka zorganizowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
To my, jeszcze w dwupaku... Teraz jak dzien to juz troche mniej sie boje. Co do wynikow paciorkowca, to ja mialam posiew u swego gin to mowil ze rzadko im sie zdarza taki dobry wynik. Ale dr Sobolewski mowil ze te posiewy z nfz nie sa na wszystkie te ustrojstwa.. i tak musze zrobic u nich. Co do wizyty to raczej jej nie odwolam, bo ten moj lekarz to taki nie za rzetelny wiec pojde, tylko musze znalezc sobie kierowce bo w ta str przyjechalam sama a jak uslyszalam o tych skurczach to sama za kierownice nie wsiade, a mam do Bialego 70 km. Lila to sama nie wiem, moze wymienimy dwa zdania w klinice. Musze przyznac ze na prawde spanikowalam. Ale to raczej dlatego ze nie ma mojego meza. bo przeciez rzeczywiscie to juz troche nasz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 taktak uwazaj na siebie a ja musze jechac samochodem bo nawet nie mam kogo poprosic ale jestem dobrej mysli :-) bo juz wiem ze jak cos to mnie przyjma do kliniki :-) Mon27 ale jak ty bedziesz wychodzic od doktora to ja bede wchodzic wiec nie wiem jak to zrobimy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny :) ja posiew robiłam w piątek to wynik był dzisiaj.. i układ krzepnięcia nie jest od ręki... te symptomy porodu coraz bardziej siedzą nam w glowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka bedziesz jutro czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
na spotkaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
to spotkanie jest aktualne czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka ja mam na 11.45 do doktora wiec bede w bialym i na szybka kawke moge bo potem malego musze odebrac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
to o której C***asuje? tam gdzie ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila o której się umawiamy? tam co ostatnio? A co z Mon27? nie wiadomo czy dołaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a ile tobie zajelo ostatnio u doktora ? to i tyle dla mnie zajmie a i doczlapac sie musze do alfy :-)hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
fajnie by bylo :-) zeby tez na chwilke sie spotkala z nami :-) ona wchodzi do lekarza pierwsza a. ja druga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
może dołączy za chwile :).lila... jak dziś Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×