Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość ciezarowka_86
lila nie martw się :). Mój miał przewagę na poczatku a teraz wagowo jesteśmy na tym samym etapie Wszystkie.. Najważniejsze ze zdrowy :). Dziaiaj drugi dzien pracy, ale w koncu na wieczor dotarlam do syna. Jak się ucieszył. Mama Go trzymała jak weszłam to usmiech na twarzy i wymachiwać zaczął rączkami i nóżkami jak szalony :). Mon27 co ma z głowy wypaść to i tak wypadnie.. ja się waham z tym podawaniem pokarmów dodatkowych póki co,, Dziewczyny jak ze spaniem u waszych chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U naszego roznie, wczoraj poszedł spac po 20, wstał ok. 2 a potem kolo 6. Takie noce by mi sie podobały :)) bo dzien wczesniej to poszedł spac o 19, potem pobudki 22, 1,4 i 7. to jeszcze jak maz jest to ok, bo on przejmuje role karmienia to se nawet budziki nastawiam na sciaganie w innym czasie niz oni jedza zeby se pospac. A jak sama to coz ... 45 min za kazdym wstaniem. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No Maluszek stęskniony po takim czasie napewno, ale i pewnie mamusia z nowa energia wrociła do domu :)) Ja dzis wieczorem robie sobie wolne i ide z siostrami na jakies karmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze :-) U nas ze wstawaniem jest tak okolo 20 badz21 klade malego spac ale potrafi sie przebudzic co 5 min przez najblizsze pol godz ale tylko po to zeby go przytulic i jak juz zasnie to spi roznie zazwyczaj do 23 potem okolo 3 i o 5 a potem juz o 7 i wstajemy :-) raz poszedl spac o 21 i wstal o 3 to jak sie przebudzilam to bylam w szoku ze juz 3 a czas tak szybko mina jakbym przedchwila zasnela :-) A w dzien to sa drzemki 30 do 40 min nie wiecej jak juz spi troche wiecej to zagladam czy oddycha bo az to niemozliwe :-)potem z 1,5 do 2,5 godz. jest karmienie przewijanie zabawa cwiczenia i jak juz marudzi to znowu drzemka :-):-) tak u nas to wyglada :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas nocka dzis tez super, 22, 3, i 6.30 :D Ale tak sie zastanawiam bo przez to wypada 1 jedzenie, którego on nie nadrabia w dzien .. moze juz az tyle nie potrzebuje? zdaje sie im wiekszy tym wiecej powinien :)) a co do stałych pokarmow to raczej nie bede sie tak spieszyc bo u nas i tak te kupy co 3 dni to moze nie ma co dodatkowo go obciążac, chociaz moja mama to raczej namawia zeby urozmaicac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
mon27 jak się udało wyjscie z kuzynkami? Mon27 to dobry znak, że redukują się nocne karmienia. Drążylam ten temat osobiście bo bałam się że coś nie tak...Budzić nie budzić. To sprawa indywidualna, każde dziecko ma inaczej. My przesypiamy już całe noce. kontaktowałam się z pediatrą i okazuje się że dziecko na tym etapie w nocy powinno już jeść zdecydowanie mniej, powinno się redukować karmienia nocne, bo dzieci są w stanie w dzień zgromadzić potrzebne kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Ciezaroweczka - super masz ta wiedze i pediatrę:) A ja mam do was ptyanie bo ja karmie sama piersia i nawet nie wiem tak naprawde ile moj maly ml zjada karmienia nie sa dlugie cos do 5 min. Ile ty ciezaroweczka robisz w butelce i ile za jednym razem ci zje ? A ty Mon27 ile sciagasz tyle samo zawsze czy juz wiecej?? Wlasnie Mon27 jak spotkanie ?? JA to napisalam ze proponuje POniedzialek na spotkanie ale zadna nic nie napisala !?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ja to w poniedzialek nie moge bo mamy juz plany. A sciagam tak jak po trzech godzinkach to 150-170 a jak przeczekam bo jestem czyms zajeta i po 4 godz wyjdzie to ponad 200.a Maly dalej zjada 120 juz od dłuzszego czasu. W zamrazarce juz zajelam druga szuflade do mleka, teraz jak u niego odpada te jedno jedzenie w nocy to tez dodatkowy przydzial do zamrozenia wychodzi. Ech jak ja uwielbiam te sciagnie mleka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
lila mi niestety ten pon tez nie pasuje. Nie pisałam bo nie wiedzialam. Mój zjada 150ml. Dziewczyny czy podajecie swoim chłopakom jakieś herbatki odpowiednie do ich wieku czy wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a mi mowia ze moj za duzo je :p i ile razy dziennie? 8? u nas jak wypadło to nocne to wychodzi 7. Ja z herbatek to podaje troche rumianku i ta z kaprem włoskim, ze wzgledu na brzuszek. a tak to wode w cieple dni. Ostatnio troche sie nam poprawiło z kupkami :) a w pon wlasnie chcemy zahaczyc o poradnie chirurgiczna zeby sprawdzic pępek, i tak liczymy na to ze bedzie to nasza ostatnia wizyta, bo juz tej przepukliny nie widac tylko kolor pepka zostal taki ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
u nas jest 5 karmien.. Mon27.. miedzy posiłkami podajesz wodę i herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak róznie, średnio mu sie chce cos pic miedzy posilkami, to czasami tuz przed mlekiem daje troche herbatki.ale w sumie nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :) U nas jest tak ze koperek badz rumianek robie jak jade na miasto zeby w razie jak sie rozplacze to podac i jak maz zostaje z malym na 2 h raz w tyg to wtedy tez mu podaje a tak to na codzien nie. Pare razy podalam juz mu gerberka soczek jabluszkowy ale 20% sok a reszte dodalam wody bo sa one slodkie ale i to sie krzywil jak pil :) Od czwartku nie bede miala samochodu wiec jak macie chec sie spotkac to jurto bo potem to po weekedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hej, sorki mi w tym tygodniu slabo pasowalo spotkani bo maz jest troche na urlopie to my tak to tu to tam. Powiem wam, ze malutki przespal dzis cala noc, od 20.00 do 5.20, szalony :)) szkoda, ze ja musialam wstawac na sciaganie mleka. Teraz jak on tak troche mniej je szukam sposobu zeby zmniejszyc laktacje? bo produkcja jest o wiele za duza. Co myslicie? sie boje ze jak nie bede teraz sciagac do konca to sie nabawie jakiegos zapalenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
rety czlowiek plakał, że mleka nie ma a teraz sie zastanawia co tu zrobic zeby bylo mniej. Poczytalam troche fora i postanowilam nie odciagac do konca, tylko max 150 (lacznie z obu piersi)za pare dni zobacze jaki bedzie efekt i potem moze sprobuje wydluzac odstepy miedzy odciaganiem pokarmu do 4 godz. Trzymajcie kciuki :) Cos czuje ze wszystko co mam zamrozone i tak pojdzie do zlewu :p Przy kolejnym dziecku bede z nim walczyc zeby jadł z piersi bo to szalenstwo ten laktator !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc dziewczyny.:) W końcu mamy wakacyjną pogodę. Ciepło My zaczynamy swoją przygodę z chustą :), będziemy się uczyć. Ostatnio miałam kilka wtop. Wyszłam z synem na miasto załatwiać sprawy. Wszystko fajnie, ale w wózku za długo leżał nie będę. Krzyk, płacz, jednym słowem syn nie chce już podziwiać świata tylko z perspektywy leżenia na plecach. Trudno wrócić do domu z dzieckiem na rękach i jednocześnie pchać wózek.. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. lila jak spedziacie weekend? mon27 jak urlop z mężem mija? przesyłam pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
czesc Mon27 wlasnie ja tez tak robilam jak juz chcialam zakonczyc karmienie tylko ja czekalam az piersi sie napelnia i. odciagalam odrobine laktatorem zeby sobie ulzyc i po tyg pokarm zanikl. Jak u nas wekkend? wczoraj na grilu i dzis tez :-) ale nie bedziemy siedziec dlugo bo chcem troche czasu spedzic z rodzina jak co niedziela pewnie na lody i na jakis obiadek :-) A jak wam czas leci nie za szybko ? niedawno nam sie dzieci porodzily a juz lada dzien koncza 4 miesiace szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka i ja ostatnio nioslam swojego ze spaceru :p troche u nas w gondoli sie da podniesc oparcie to na razie zadziałało, ciekawe na jak długo :) a ta gondola z reszta juz jakas coraz mniejsza sie robi :P i w wanience juz sie nie da tak samo pochlupac jak kiedys hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ja jeszcze nie chce zeby mi zanikl.. ale zeby juz nie trzeba było mrozic itd., zeby bylo raczej na styk, narazie jeszcze co raz mam takie nabite piersi ale troche oklady zimne wtedy robie, no i sciagam tylko 150. Kupilam tez szalwie, ale za duzo nie bede jej pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A urlop meza minal i wlasciwie nic nie zrobilismy, do jednych dziadkow, do drugich dziadkow, na wieksze zakupy, do znajomych i tyle. Ciezarowka a z ta chusta to nie strach ze za mocno sie spodoba dla synka? takiego klocka ponosic to ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a jak długo karmilas swojego pierwszego? pewnie długo co? ja to tak czekam zeby te magiczne pol roku minelo. To juz blizej niz dalej :) chociaz potem to juz mlekiem mniej sie karmi jak sa te stałe pokarmy, wlasciwie to ile razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Oj dlugo dlugo :)20 miesiecy ale nie zaluje :) A masz racje potem juz mniej dziecko je jak podaje sie juz inne pokarmy a jak juz zacznie jesc obiady takie prawie jak my na codzien to wydaje mi sie ze ta cyca to tylko na popicie :) i oczywiscie przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka 86
na takie obiadki to chyba trzeba jeszcze poczekać ? :) Mon27 póki nie spróbuję to nie wiem co wyjdzie z noszeniem małego w chuście czy mu to w ogóle podpasuje jak On taki *****iwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja to sie zastanawiam nad kupieniem jakiegos nosidla moze wiecie jakie jest dobre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a co to za nosidło? my to jeszcze bez takich akcesoriow to sie nie znam. Jedynie mamy takie cos na szelkach ale to chyba na niego jeszcze za duze, z reszta tylko raz probwalam go w to wsadzic i to pare kilo temu to moze ponowie probe :p Mialam was zapytac i ciagle zapominam, moj maly czasami budzi sie z "krzykiem" ale czasami to normalnie czlowiek z wrazenia nie wie gdzie swiatlo zapalic. I trwa to w sumie jeszcze chwilke na rekach a potem znowu spi, albo juz wstaje i jakby nic sie wiecej nie dzieje. Moze ktoras cos podpowie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A teraz upodobal sobie "przygryzanie" dolnej wargi, az normalnie ma malinki myslicie ze ma to cos wspolnego z zebami? Ciezarowka jak u Twojego maluszka wyzynanie? z dodatkowymi atrakacjami? (np. temperatura?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 moj tez czasami sie budzi z krzykiem ale wezme na rece albo przytule i jest ok i wlasnie mi sie przypomnialo, że starszy też tak miał :) A chodzi mi o takie nosidełko na plecy badz nakladane z przodu a chem cos juz kupic bo pod koniec wrzesnia lecimy do Belfastu do siostry wiec bedzie mi lepiej go tak niesc niz w wozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a Ty na długo wyjeżdzasz? tez bym sie gdzies ruszyla chociaz na troche, niby nic nie stoi na przeszkodzie ale jakos tak, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
u nas też jest ssanie dolnej wargi, nie wiem czy to skutek uzależnienia od smoczka (bo uzaleznienie jest pewne) czy to w zwiazku z zabkowaniem.. gulka biala bez zmian, ktos ostatnio mi mówił ze ten stan moze trwac bardzo dlugo.. Póki co temperatury nie ma, ale czasami chciałby wszystko włożyć do buzi...i wtedy się denerwuje strasznie. Kupiłam jakąś masć, chłodzącą, ciekawe czy to przynosi ulgę? U nas (jeszcze) nie ma takiego płaczu w snie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jak wasî chlopcy spia?? moj znowu zacza sie budzic co 1 h badz 2 h juz mnie to drazni !!! moze to przez pogode ale spi w samych bodach i kocykiem nakryty i zazwyczaj okno jest uchylone wiec juz nie wiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×