Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Ciezaroweczka ja jak pierwszy raz podalam jablko dla malego to surowe poskrobalam lyzeczka bo ile on tam zjadl moze ogolnie jedna lyzke i dzis juz dalam tez surowe jablko do tej siatki papierowke :-) a tak wcinal a jak wypadla ta siatka z buzi to placz !!! Ja tez swoja kupilam w biedronce super jest szkoda ze jeszcze jednej nie kupilam ale jak znajde to napewno kupie :-) A ja juz podaje jedna butelke mleka sztucznego na noc bo chcem zeby piersi sie bardziej napelnily na noc bo jak mi wstaje trzy i wiecej razy to juz rano sie denerwoje bo mleka w cycy nie ma ! Wydaje mi sie ze tego drugiego syna tak dlugo karmic nie bede jak pierwszego a nawet juz jestem tego pewna ajjjj... Widzisz Mon27. tak to jest z tymi dziecmi za maly zle za duzy tez zle ale tak juz jest matka bedzie martwic sie kazdym szczegolem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Chodzilam do stokrotki, ale bebilon byl w takiej wielkiej puszce - nie wiem ile gram, a mniejsza puszka to dla dzieci z tendencja do ulewania wiec narazie nie kupilam zadnego mleka. ale za to kupilam kaszke manna nestle pomagającą wprowadzić gluten i juz maly zjadl 30 ml. ( no bo trzeba zaczynac od 1 lyzki ) no i kupilam kaszke na noc do zalewania wodą także dam znać jak malutki zareaguje. Dziś jak powstawal pare razy to juz czlowiek nie chce zeby przesypial cala noc ale chociaz wrocil do poprzedniego stanu czyli budzenia sie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
mon i ta kaszka z nestle z manna jest od 5 mca? bo ja znalazłam z bobo vity ale to od 6 ale na szczescie bez cukru! u nas dzisiaj stuka 5 miesięcy na obiad do rosołku odrobinka mięsa z kurczaka,,trzeba to jakoś uczcić ;). siatka do pokarmów jest w auchanie ale cenowo też jakoś drogo bo 19 zł a w biedronce to chyba 5 czy 7 zł kosztowała, nie lila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziewczyny, u nas chyba drugi ząb się przebija! o matko....! Dlaczego mój syn tak szybko dorasta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ta kaszka manna to po 4 miesiącu w takim kartoniku a nie w folii jak te wszystkie kaszki. I tez bez cukru. To dziwne że dla maluchow w tak wielu produktach jest cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Oj ciezaroweczka jeszcze chwila i nasze dzieciaczki skoncza 18 lat hi hi i ta szybko minie :) Tak tak ta siatka byla jakos w tej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, na samą myśl, że mój syn dorośnie brzuch mnie boli :p dzisiaj próbowałam dać leśne owoce ze słoiczka i też nie przeszło. Zastanawiam się czy to synowi nie smakuje, czy nie ma takiej potrzeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
owoce nie przechodzą... macie jakiś pomysł jak je przemycić do jadłospisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
O widzisz ciezaroweczka a u mnie owoce ida a obiadki nie koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U mojego jak u Lili, owoce tylko dawaj w kazdej ilosci :) a obiadki juz bez takiego entuzjazmu. Nie mam pomysłu jak zachęcic do nich maluszkow. Moze po prostu on szuka swojego smaku i trzeba proponowac duzo roznych to cos moze sobie wybierze :) juz po 5 miesiacu jest z czego wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No i zdaje relacje z kaszki :) Zjadl prawie 150 (?I) jego porcja mleka ro 120-130 :p ok. 20.00, potem przed swoim snem dawalam troche mleka ok. 23.00 to zjadl pol porcji i potem po 3 znowu zjadl pol porcji. Czyli kaszka na stale bedzie goscic w naszym jadlospisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas doszlo do tego ze kilka razy trzeba wstawac w nocy wkladac smoczek.. Ja dzis wstawalam 3, ale i slyszalam ze maz tez wstawal... Zdaje sie zawsze jak zasypial to sie staralam smoka wyjac zeby nie przyzwyczail sie z nim spac. a jednak sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jejku, u nas chyba dzięki tym obiadkom więcej kalorii i od kilku dni pobudka o 8.30 a nie o 7... noce były i u nas bez smoczka, a teraz niestety słyszę że przez sen szuka to szybko wstaję, żeby się nie obudził. , tłumaczyłam sobie to tym że może przez zęby ale może w dzień za dużo tego smoka? Mój syn na pewno jest uzależniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dzisiaj pogoda senna az nie chce się wychodzić z domu, a mamy tyle spraw do załatwienia. Szykujemy się do Święta syna , to już za tydz... :) lila, jednak w kościele Waszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon kaszka cud :), Fajnie, bo to pewnie tylko kwestia czasu i te połówki porcji zniknął na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam ranne mamusie :) u nas pobudka dzis o 7,30 zabawa, jabluszko w siatce , picie soczku i juz godzine spi :) Mon27 napisz mi z ta kaszka zrobilas w butelce ? tak co pisalas z woda co sie rozrabia ? Moze ja sprobuje ? A co do smoczka to tez mam tak od paru dni ze jak zgubi w nocy to szybko biegne zeby sie nie zbudzil czasami dziala ale nie zawsze moj i tak czesto wstaje tak mi sie wydaje zazwyczaj staram sie najpozniej polozyc jego o 21 i do 7 rano wstanie 3-5 razy :( Ciezaroweczka to pewnie sie zobaczymy, bo my chodzimy na 12 do kosciola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Robilam tą kaszke w butelce, bo jest rzadka. w jednym ze smoczkow powiekszylam troszke dziurke zeby latwiej sie mu pilo. Musi mu smakować bo zjada jej wiecej niż mleka, dziś już też przyjął porcje i właśnie poszedł spać. Ciezarowka i co z powrtem do pracy? Ja jednak zostaje w domu.. dlugo bilam sie z myslami, ale coz . Jednak mama to mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ha :) dzieki za informacje:) A co z wlosami ? hyy dalej to samo juz konczy sie prawie drugi miesiac i nic :( Ale powiem tak jak urodzil sie moj pierwszy syn to tak mialam on skonczyl pol roku i zaczely mi wypadac przez miesiac potem przstaly i po pol roku znowu zaczely wypadac na miesiac i tak w kolo az nie odstawilam od piersi. O Mon27 zostajesz w domu ? no to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja nie podjęłam jeszcze decyzji co dalej z pracą. W obecnej chwili widzę ciemnośc ;). U nas zaczęły się problemy z jedzeniem.. grrr... oby nie schudł syn ;)Dodatkowe posiłki tak posmakowały , że jest problem z piciem mleka,, póki co tylko z tym nocnym karmieniem . jak daję mleko to pluje, jak dostaje smakową kaszkę to pycha!o Próbujemy "oszukać" dając słodkie i szybko zamiana to po dwóch łykach krzyk! Boję się tych cukrów, jak cholera! juto idziemy na bioderka. Mon, gdzie kupiłaś te kaszkę z nestle, z manna? ja nie mogę u siebie w sklepach tego namierzyć. Lila, to jest spora szansa, że za tydz w kościele się spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ty jak Ciezaroweczka robisz ta kaszke ? tak ja Mon27 w butelce czy lyzeczka ? A wiecie ze tez zobaczylam, ze moj maly mniej mleka je a nawet wczoraj od 12 do 18 nie jadl mleka bo nie chcial co chcialam cyce dac to zachwile sie odrywal od piersi i koniec ! A jak pokaze butelke z soczkiem to smiech :) czyzby rozumial ? hihi Ciezarweczka jak cos to bede machac hihi my zawsze stoimy z lewej strony jak sie koncza lawki w kosciele :) A impreza gdzie ? znalezliscie cos ?czy juz wszystko zajete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A laski a mam pytanie jak u was z witamina D ? jaka podajecie ? ta wyciskana czy w kropelkach ? a moze gdzies taniej ja kupujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A macie juz jakies cieple kurtki ? dla maluszkow ? JA to juz musze isc na gore i przegladnac kartony z ubraniami :) poszukac cos cieplego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka ty sie za mocno nie martw, Twoj ma z czego chudnąć ;) Ta kaszke kupilam w stokrotce. Sie zaopatrzylam dzis tez w ta siateczke do podawania pokarmu, ale niestety maluszek jakos nie potrafi tego trzymac, tzn trzyma ale jakos tak raczej tym macha i trzeba tylko pilnowac zeby nie rzucil na ziemie. A bananka kawalek wysmotkal ale ja musialam mu trzymac ta siatke ;P wiec poki co srednia z niej frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Propo cieplych kurtek to my nie mamy nic. U Ciebie to super Lila, ze masz po maluszku. Dzis chcialam kupic ale nic nie znalazlam, zakupilam za to dwie czapeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Z moimi wlosami jakby ciut lepiej. Z reszta sama nie wiem, czy to poprawa. Nasz pediatra mi kiedys mowil ze co ma wypasc to i tak wypadnie, czy sie bierze jakies specyfiki czy nie. Ale moze cos tam dziala troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc.. ja również w butelce podaję kaszkę. Dzisiaj postanowiłam, że na kilka dni zaprzestanę podawania. lila, dzieci to bardzo inteligentne bestie :), więc na widok soku On już pewnie wie, co za przyjemność się zbliża. Ja też nie mam kurtki, ba nawet problem z czapką. Szukam jakiejś zwykłej, jednobarwnej i nic nie ma ,,, cos do chrztu stonowanego chciałam kupić, bo teraz tak zimno, że aż myśleć się nie chce.. Mam kaszkiet ale w taką pogodę na pewno odpada, bo uszy na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Lokal na chrzciny wynajęliśmy pod domem. :) z tym nie ma problemu. U nas tylko 13 osób, więc wszędzie przygotują obiad na tyle osób :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
wit d podaję w kapsułkach, jakiś czas temu trafiłam na promocję w aptece i żałuję że kupiłam tylko jedno opakowanie bo się kończy :P. dzisiaj mieliśmy wizytę kontrolną na bioderka. Wszystko ok i już koniec naszych przygód w tej poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ja mam wit d w kropelkach, ale to tesciowka zakupowala to nie wiem za ile. Ale strasznie mnie draznia te kropelki, bo albo nie leci nic a jak sie mocniej potrzasnie to odrazu kilka. A my jutro wyjezdzamy na pare dni :) mam nadzieje ze pogoda sie troche poprawi, trzeba dla maluszka duzo cieplych ciuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
OJ Mon27 nie bedzie ciebie?? TO I PISAC NIE bedziesz ??? hiphip A to takie wakacje wasze ?? To milego i udanego wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×