Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Tak wlasnie sprawdzalam kiedy u nas szczepienie, i sie zastanawiam ciezaroweczko czemu u nas takie rozbieznosci sa, skoro nasi synowie maja tylko 3 dni roznicy ;) bo u nas trzecie szczepienie dopiero 18 sierpnia. Bo Lili synek to przez chorobe mial opoznione szczepionki, ale nasi chyba powinni miec zbiezne raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A z praca u mnie jeszcze troche czasu, mam do konca wrzesnia ten dodatkowy urlop rodzicielski. Z reszta tak jak i Ty napewno :) Czasami mam watpliwosci, bo mi szkoda tego czasu. Boje się że coś mnie ominie itd. No i oczywiscie te przekonanie, ze lepiej niz mama nikt się nim nie zajmie ( z calym szacunkiem dla taty :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A jak u Ciebie z praca? z tego co sie zorientowalam to pracujesz w jakiejs rodzinnej firmie? Lila i co zdecydowalas sie na zakup tego nosidla? ja raczej nie bede kupowac, staram sie nie nosic brzdaca za duzo bo jest mi po prostu za ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Ciezaroweczka ja łykam cały czas witaminy kupuje dalej dla matek w ciazy i karmiacych piersia mam tez witaminy ogolne i merz special na paznokcie i wlosy i zobaczymy co bedzie napwno na efekty trzeba czekac po miesiacu to raczej nie bedzie poprawy bo juz nie raz tak mialam ze mi wypadaly ale chyba nie takimi wielkimi garsciami aj... Nosidlo.... aj nie moge sie zdecydowac i jak kupie to moze we wrzesniu bo w tym miesiacu musimy kupic wegiel a to bedzie nie mala sumka i na szczepionki tez poszlo nie malo wiec temat narazie odpuszczony. Chyba mam juz mniej pokarmu maly jakos szybko je chwila i juz sie odrywa od cyca i zauwazylam ze przez te upaly popoludniu malo je woli cos do picia. Slyszalam ze jeszcze nastepny tydzien tez mam byc taki upalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A moj maly wlasnie nie chce nigdzie indziej niz na recach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc. Mon27 ja podobnie jak Ty mam jakies watpliwosci co do powrotu a z drugiej strony jak ciagle siedzę w domu to az mnie trafia ;). Mon27 mozna tak powiedziec ze ja na swoim garnuszku... A co do tych rozbieżności w szczepieniu to nie wiem. wcześniejsze terminy mialysmy jakos podobnie. ? Dzisiaj próbowaliśmy po raz pierwszy marchewkę. Chyba smakowało, był uśmiech, nawet się synek oblizywał... Dziewczyny teraz takie upały a moze jakimś wieczorkiem same wybierzemy się na jakieś karmi, na małą chwilę.. Lila co Ty na to? MOn27 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
myślę o wyjęciu spacerówki, ma ona opcję rozkładania na płasko. Gondola staje się coraz mniejsza ale też mały nie chce już w niej leżeć. Chusta sprawdza się przy wyjsciu chociazby do spozywczego. Mam wolne ręce a i syn się nie nudzi. Czasami w gondoli to taki płacz na zakupach, ze nie wiem czy wyjmować go z wozka czy wychodzic ze sklepu. Po wyjęciu głośne westchnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila a Wy we wrześniu wyjeżdzacie na urop? Może na zachodzie kupisz sobie jakies fajne nosidło w rozsadnej cenie? Tam chyba są do przodu ze wszystkim? i więcej wyprzedaży różnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka wlasnie mi jest potrzebne na wyjazd bo nie bede brala wozka i tak do wawy samochodem a potem na lotnisku troche sie siedzi wiec tam w nosidlo i jak bedziemy cos zwiedzac to tez bedzie potrzebne a wozek bede miala na miejscu od znajomej bo i tak sie zastanawiam jak mysie zabierzemy z mezem ja jedne dziecko on drugie a gdzie jeszcze po dwie walizki ! Moze to i dobry pomysl z tym wypadem na piwko ale nie wiem jak swojego namowie na pilnowanie dzieci wczorej bylam u kosmetyczki razem z dojazdem zajelo mi to 2h i jak wrocilam to pow. ze juz wiecej nie bedzie jego pilnowac dopuki nie urosnie bo przez dwie godz nawet nie usiadl a ja do niego moze teraz zrozumiesz ze pilnowanie dzieci i domu to nie taka prosta sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja bardzo chetnie na karmi :) moj maz to jest jak najbardziej za tym, zebym wychodzila z domu, bo widzi co sie ze mna dzieje jak za dlugo siedze :p Jakby co to mi pasuje sroda, bo od jakiegos czasu chodze na fitness zeby sie troche ruszyc z domu. No Lila niech poczuje troche maz urokow tacierzynstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Mysle ostatnio zeby zabrac maluszka na basen :) sa te specjalne zajecia dla brzdacow, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 ja chcialam pîerwszego syna zabierac na basen i na jakies zajecia ale nie bylo i chyba do tej pory nie ma musisz poszukac. w necie i z tego co wiem to u nas w bialym nie ma basenow przystosowanych dla najmlodszych czyli bez chemii jak sie orietowalam ale moze cos sie zmienilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc dziewczyny oczywiscie ze sa zajecia dla niemowlat ... Mon27 mi pasuje sroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
My też chcieliśmy chodzić ale póki co znajomy ratownik Nam odradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Napisz cos więcej, czemu odradził? W sumie w basenach to tez mozna jakas bakterie zlapac albo cos, ale teraz malutko ludzi chodzi, wszyscy smigaja na plaze, to może ryzyko nie jest tak duze? Lila podpytaj męża o środę :) Byloby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
mon27 chodzi o infekcje miedzy innymi.. mówił ze najlepszy okres to ok roku.. to co spotykamy się o której? centrum pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
co do godz to się zdeklaruje troszke pozniej bo moj maz cos tam ma zaplanowane. Dziewczyny bylam wczoraj u fryzjera i babka mi kazala w trybie pilnym udac sie do dermatologa, bylam u niej jakies 2 miesiace temu, to mowi ze jest bardzo zle :/ ale wczoraj jak dzwonilam na łąkową, stołeczną to terminy koniec sierpinia i polowa wrzesnia. Moze wy gdzies bylyscie? raczej pojde prywatnie bo troche za dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A wczoraj dawalam dla maluszka marchewke z jablkiem sprobowac :D myslalam ze sie powykreca i tyle probowania a tu maly tak fajnie wcinal, ze gdybym dala to sloiczek by moze wciagnal :p ale na pierwszy raz to tak 1/5 sloiczka dalam, ale normalnie kupka byla i wczoraj i dzis, wiec pozniej tez mu dam, dzis juz troche wiecej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
MOn27 ja bylam u dermatologa na żurawiej jak dobrze pamietam ale tez kolejki. U mnie tez caly czas wypadaja :( ale powiem ci ze zrobi z toba wywiad i cos tam przepisze i tabletki i szampony i moze toniki i jak nie trafi to nic z tego a jak pamietam to on mi mowil ze to nie bedzie tak ze sie postosuje dane srodki i przestana wypadac ze do tego trzeba czasu i to nie malo :( Co do spotkania to dajcie znac gdzie i o ktorej ja to napewno najwczesniej bede mogla o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
FAjnie Mon27, że maly tak wcinal ja jak dalam to moj wypychal jezykiem i tak naprawde wiecej zgubil niz cos tam zjadl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc dziewczyny. co do spotkania to faajnie by było jakbyśmy spotkały się w komplecie w końcu :). Mon27 ja znam tylko dermatologa na łąkowej ale chyba ja poszłabym prywatnie, państwowo mam nieprzyjemne doświadczenia! olewka totalna. Mnie też będzie pasować po 17, proponuję centrum, przy fontannie? Fajnie by było gdybyśmy dzisiaj ustaliły bo ja jutro nie będę mieć dostępu do sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
my dzisiaj jedliśmy zupkę jarzynową. drugie podejście. Wczoraj jakoś nie smakowało krzywił się synek, polizał kilka razy łyżeczkę.... dzisiaj smakowało już bardzo i zjadł sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
I mi pasuje po 17 :) a po 17 to która konkretnie godz. ? a przy fontannie na karmi ? :p a może tam gdzie bylysmy z Lila na kawce? pizza Italia, tam jest ogrodek, co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Mi tam wygodniej dojechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
to moze ok 18 się umówimy? :) a gdzie ta Italia dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
to tam przy rondzie niedaleko alfy, to chyba ul. swietojanska. a moze 17.30 ? Lila dojedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja potwierdzam. lila, zgłoś się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon27, weź jakieś zdjęcie swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja wiem gdzie i moze byc to na 17.30 a ile czasu mozecie byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja nie bardzo ale moze uda się jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×