Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
juz jestem :) ciezaroweczka nauczysz sie wszystkiego :) ja duzo czytałam ksiazek o dziecku i tych gazetek i net :) i jakos poszlo :) hihi wiadomo ze zewsze cos wyjdzie nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila: zagłębiam się w teoretycznym przygotowaniu ale obawy są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
kazda z nas ma obawy :-) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze mamusie jak tam po nocy??? a ja dzis mialam fajny sen :-) odkrylam brzuszek bo maly tak sie strasznie wiercil a tam widze jak na miom brzuszku widac jego odciski nog i raczek tak jak by chcial wyjsc z brzuszka normalnie bylam w szoku ze widzialam jego paluszki byly takie chudziutkie i malutkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hej;) No ja z przerwą nocną od 3.30 do nie wiem której. Mała nie daje pospać. Ciezarowka i co zapisalas sie na ta szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mona to napisz cos o sobie ?? rozumiem ze to twoje pierwsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila: To synek sprawił Ci niespodziankę.. Moja noc też nieprzespana,,Mona27 nie zapisalam się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dziewczyny a wasze malenstwa w brzuszku tez tak szaleja!!!??? bo ja jak tylko usiade czy sie poloze to on tak szaleje w kazda strone sie wygina brzuch to az podskakuje a maly juz lezy od dluzszego czasu glowka w doł i pod brzuchem tak mnie boli jak sie rusza mam wrazenie jak by miał zaraz wyskoczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U mnie pierwsze :) ale juz tak sie nie wierci, raczej wypycha nozke czy raczke i tak sobie trzyma. juz tak sobie mysle ze strasznie mi bedzie tego brakowac jak wyjdzie z brzuszka. Ale moze o tym sie juz nie pamieta jak się ma pocieche bliziutko. Pytalam znajomą to mowila, ze chciałaby zebyy wrocilo na troche do brzuszka ... zeby przestalo plakac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a tak to sobie siedze teraz w domu juz od miesiąca na zwolnieniu i troche doskwiera mi nuda ;) ale jeszcze troche. Mamy juz kupiony wozek, lozeczko tez jest, mebelki zamowione. Tylko pozostało czekać, teraz juz o niczym innym nie da się myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
dziewczyny znalazlam fajną stronę do porównywania promocji z różnych sklepów. Na pewno przyda się przy kupowaniu pieluszek. http://promobaby.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mona27 - napewno tak bedzie ze jak dzieciaczki wyjda to bedziemy chcialy zeby weszly na chwile spowrotem do brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
moze zrobimy tabeleczke ??? lila111-----27lat-----01.04.2014r-----syn Tymon Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila: błagam :) imię jeszcze nie wybrane.. Mon27: fajna stronka z porównaniem cen.. Jaki wózek masz Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mozesz znaki zapytania wstawic :) hihiih A jak u was dzis samopoczucie ?? Moze wiecie gdzie w Białymstoku sa jakies promocje dla dzieci na ubrania kosmetyki itd Wiem ze w biedronce maja byc pampersy dada w dobrej cenie a wy o czyms słyszałyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
samopoczucie dobre póki co, a Ty lila jak się czujesz? na cefarm24 sa dobre ceny, nizsze niz w stacjonarnej aptece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U mnie jakos leci :) ale powiem wam ze moj maly tak przewraca sie w brzuszku caly czas cos wypina :) a u was jak tez tak sie ruszaja ??? Jakos powiem szczeze ze nie pamietam zeby moj pierwszy syn byl taki rochliwy :) az tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
mój syn też jest aktywnym dzidziusiem, żebra mnie od tego pukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
dzien dobry dziewczyny.. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam wózek espiro gtx, poleciła mi go znajoma. Jest na prawde niezly, co prawda jezdzilam nim tylko na sucho po domu;) to pewnie powychodzą jakies rzeczy w trakcie intensywniejszego uzytkowania:) ale może nie. Byłam dziś u lekarza ale nic nowego sie nie dowiedzialam bo nie bylo ani usg ani nic, tylko przedluzyl mi zwolnienie. W srode mam na parkową, to zobaczymy. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mona to daj zanc jak bylo na Parkowej :) Ja dzis wstałam zjadłam z synkiem sniadanie i na miasto hihih polazilismy po sklepach zaszłam jeszcze na uzywane ciuszki :) a potem do auchan na zakupy. Dla malego kupiłam z okazji walentynek bukiecik z lizakow :) a dla meza pare drobiazgow :) a sobie bukiecik roz :) oczywiscie maz stawia :) i powiem ze sie zmeczyłam a zaraz maz przyjedzie i maz zje suszi a ja bede patrzec hi a potem torcik w kształcie serduszka :) przy swiecach :) A u was jak ??? :):) Wiecie wydaj mi sie z na obecna chwile mam taki brzuch jak szłam do porodu z synkiem ! Bo dzis nałozylam bluzke w ktorej jechałam na parkowa ! na porod i ma takie wrazenie ze byl takiej wielkosci ! A tak licze ze jeszcze dla mnie i dla was bo termin mamy podobny zostało 6 tyg z malym hakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila: Ty to potrafisz pocieszyć z tym licznikiem końcowym :).i kusisz sushi, jejku.. po co ja tu wchodziłam :). Mam ogromną ochotę.. grr LILA!! jak zakupy na ciuszkach? udało się coś kupić? Ja siedzę z nosem w podatkach, wiem, wiem, mało romantycznie.. ;) MON27: ile kg przybyło? Lila a Tobie życzę smacznego tortu w ten walentynkowy wieczór i zrób sobie jakąś przekąskę z łososiem, bo te sushi na dzisiejszy wieczór... mmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka ja nie lubie takich rzeczy !! ble!!! a ciuszki jakies tam kupione :-):-)dla starszego i mlodszego hihi i sobie dwie bluzki kupilam bo szkoda nowych a te pare razy tylko naloze. A wy chodzicie na jakies szmatki !?? A pomyslalam moze bysmy sie spotkaly w trojke na kawke ?? gdzies w galeri :-)????!! co???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
wiem,że to wątek dla ciężarówek ale kogo mam zapytać jak nie przyszłe mamy?:).słuchajcie,więc moje cykle są 26-28 dniowe.dzisiaj jest 33 dc,i nadal brak okresu,od niedzieli mam lekkie brązowe plamienie,dzisiaj właściwie już powoli zanika,w dodatku wieczorem przed spaniem boli mnie brzuch jak na miesiączkę i trochę kręgosłup,i utrzymuje się tak gdzies od soboty,myślałam że to zapowiedz okresu i mówiłam już nawet do męża że napewno dostanę okres jutro,i tak w kółko a okresu nie ma. we wtorek byłam u lekarki i dała mi skierowanie na prolaktynę,hcg iglukozę.w środę rano robiłam badania,z tym że skierowanie na hcg mi się gdzieś zapodziało więc zrobiłam to badanie na własną rękę. Wyniki to glukoza-96,prolaktyna-298,80 bHCG-981,11. Moja gin kazała nie odstawiać luteiny i w pon przyjść na usg.Jednak wczoraj wieczorem znalazłam to zagubione skierowanie na hcg i postanowiłam dzisiaj rano powtórzyć żeby już na poniedziałkową wizytę mieć wyniki,dzisiaj o 14 odebrałam wynik i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam wynik <2.I tu moje pytanie.Czy możliwe jest żeby beta z prawie 1000 w ciągu zaledwie dwóch dni spadła do zera w przypadku poronienia. wiem że w bardzo wczesnej ciąży może dojść do poronienia samoistnego ale od koleżanek wiem że nawet po tak wczesnym poronieniu beta spada kilka dni,tzn troszkę dłużej niż dwa dni.Może jestem w błędzie dlatego co o tym myslicie dziewczyny? Już nie wiem co o tym myśleć.Może po prostu pomylili się w tym laboratorium czy co.Ciekawe czy jeżeli bym zrobiła te drugie badanie płatnie czy tez bym taki wynik miała,nie wiem może schizuję ale to jest dla mnie po prostu dziwne.oczywiscie dowiem się wszystkiego na usg w poniedziałek,będzie to 36 dc więc w razie ewentualnej ciążyy chyba coś lekarka zobaczy prawda ? dziewczyny proszę napiszcie mi co o tym sądzicie.może któraś z was miała podobną sytuację?wiecie jak to jest jak się człowiek stara o dziecko ;) zawsze trzeba mieć nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
brzoskwinka- tak jak piszesz jak nawet doszlo do wczesnego poronienia to ci tak szybko wynik nie zginie on sie utrzymuje jakis czas. Na usg wydaje mi sie ze jeszcze nie zobaczy tej kropeczki czyli dzidzi moze cos innego zobaczyc co uzna ze moze jestes w ciazy badz nie napewno bedziesz musiała czekac i tyle :) A ja ci zycze powodzenia i napisz jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
lila111 dziękuję bardzo ;) jestem dobrej myśli ;) dodam że ten brzuch i kręgosłup boli mnie codziennie od 26 dc,wieczorem przed zaśnięciem;) mam nadzieje że to moja fasolinka robi sobie miejsce,bo miesiączka chyba by już przylazła dawno ;) no nic bede musiała czekać :) a jak wiadomo to się strasznie ciągnie ;) na szczęście wczoraj ustały brązowe plamienia więc jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo bym chciala mama byc bardzo bym chciala no nie no przecie no nuigdy no 👄 www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
To u Ciebie Lila Walentynki jak się patrzy:P My wlasciwie wyskoczylismy na obiad do restauracji ale jechalismy z trasy to już za długo byłoby czekać żeby w domu coś zrobić, to można zaliczyc że Walentynkowy obiad heheh:)) Ja przytyłam niedużo bo 6,5 kilo. Ale jak oglądam zdjęcia od początku ciąży to już mam taki brzuchal wielki :D A teraz lece na wykład na szkole rodzenia. Udanej soboty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
hej dziewczyny :). lila: ja jak najbardziej jestem za wspolną "kawą", a Ty Mon27 co o tym myślisz, dołączysz? :) ja na ciuszki chodzę sporadycznie, niestety nigdy nie mogę upatrzyć nic interesującego a widzę że osoby przede mną mają całkiem fajne rzeczy.. brzoskwinka: grunt to być pozytywnej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Brzoskwinka- to dobrze ze plamienie ustało :) trzymam kciuki :) A niestety czekac trzeba kazda to z nas przerabiała :) Mona27- wazne ze w ten dzien walentynkowy byliscie razem :) hihihi :) MIłej soboty ja zaraz biore sie za sprzatanie i obiadek a potem do znajomych na kawke a maz na wódke hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×