Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila.. torba już spakowana? co tam schowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc babeczki, nie mialam jak zajrzec caly dzien :) byłam dziś na Parkowej, dr Sobolewski naprawde zrobil na mnie super wrazenie, dopatrzył się w mojej karcie ciazy ze juz dawno powinnam uzupełniać zelazo bo za bardzo spadło a mój lekarz nie zareagował. Do tego potwierdzil nam plec... na chlopca:) czyli jest 3:2 na chlopaka hehe. On mowil ze jesli to nie chlopiec to on nie zna innej plci jaką można by ją określic:) i na wydruku z usg zapisał, także mój mąż malo nie podskoczyl z radosci :)) A tak to w sumie kazal umowic sie w polowie marca na wizyte, zlecił rozne badania na ten termin i mowil ze od 20 marca już mnie przyjmną na porod, a jakby sie zadzialo wczesniej to do panstwowego trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja tak powoli tez kupuje rzeczy do szpitala, na parkowej to mi Pani powiedziala w rejestrracji, ze tylko majtki jednorazowe a reszta od nich:) ale i tak trzeba wszytsko miec, na wszelki wypadek... to ja juz kupilam pizame, podklady, wkladki laktacyjne, majtki, pieluszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
czesc Mon27 :). oD 20 MARCA poród w klinice czyli 2 tyg przed terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
nie słyszałam o tej sprawie.. jest w miarę świeża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
tak, chociaz on u mnie patrzył na date która z okresu wychodzi i pierwszego usg, to jest na 7 kwietnia. 2 kwietnia to z ostatniego usg wynikało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Nie wiem, znajoma mi dzis mowila ze cos slyszala w radiu dlatego wrzucilam w google zeby sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
Mon27 a byłaś może w klinice obejrzeć jak to wszystko wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Nie, nie byłam. Ale lekarz mowil ze wszystko po generalnym remoncie, łozko porodowe przyjechalo w zeszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a Ty cos ruszylas z ta szkola rodzenia?? kurde mnie jakos te zajecia uspokajaja :P bo juz cos czlowiek "liznal", chociaz pewnie jak co do czego przyjdzie to i tak jeden wielki szok bedzie :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
:) Mon.. jeszcze Cię pomęczę.. i jak już zacznie się akcja porodowa, to grzejesz do kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 no to super ze ci ten nasz doktor Sobolewski podpasowal :-) Ale jakos mi sie nie wydaje ze tylko majtki potrzebne a kosmetyki i koszule to kliniki tez chyba trzeba wziasc ?! Ciezaroweczka ja wrzucilam do torby tak dwe koszule stanik dla mam karmiacych wkladki laktacyjne ale raczej one nie beda potrzebne narazie szlafrok kapcie klapki pod prysznic majtki jednorazowe i kosmetyczke chyba wszystko :-) A i przypomnialo mi sie ubranie dla mnie na wyjscie z kliniki :-) napweno albo leginsy ciazowe czyli z wysokim stanem badz dresy bo brzuszek bedzie odstawal po porodzie wiec napweno ja nie wejde w inne bo pamietam jak z pierwszym synem bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
u mnie szkoła w miejscu,,, ale żałuję bo sucha teoria z literatury to jakoś mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 mi z okresu tez wyszlo na 7 kwiecien :-) Ale tak jak pisalam u mnie cc wiec bedziemy chyba cieli 1 kwietnia :-) Tak ta sprawa swierza bo chyba jak dobrze widzialam to jest data 12 luty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila.. całe szczęście, że to pporuszyłyśmy nawet nie pomyślałam o ubraniu na wyjście... no i o tym że brzuszek jeszcze będzie... Lila.. a podkłady poporodowe? co z płynem do higieny intymnej? mogę zabrać ten którego używam na co dzień czy lepiej tantum rosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
u mnie z miesiączki 1 kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka poradzisz sobie :-) ja tez mialam obawy z pierwszym dzieckiem :-) czy dam rade ale jakos poszlo i powiem wam ze nikt ale to nikt przez pierwsza ciaze mi nie pomagal i po porodzie tez na nikogo nie moglam liczyc i tak samo teraz i wiem ze bede musial sobie radzic i tyle :-) A co z naszym spotkaniem ? moze po niedzieli sie umowimy !? co jak myslicie moze w galerii Bialej na mala kawke ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
Lila.. ja tak jak pisałam wcześniej jestem na tak,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w poliklinice na Zamenhofa, niestety 90% klientek nie goli bobra . czemu ?!!!? nawet te młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
pisalam i mi wcielo !!! podklady i podpaski sa ich i niby maja jakies mini kosmetyki ale ja biore swoje co do plynu to ja uzywam lactacyt juz 6 lat i bede go brala ze soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
Lila co do spotkania to może zaczekamy jak będzie Mon 27 i jakoś się umówimy mailowo czy jak.. bo tu coraz więcej głupich wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
a ile czasu od porodu zostaje się w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wiesz co ciezaroweczka ja w sobote o 11 rano mialam cc a w poniedzialek o 12 juz mialam wypis wiec po naturalnym tak samo a moze i szybciej nawet powiem ze moj maly mial zoltaczke i zostal wypisany bo pediatra powiedzial ze bo nie problem :-) Wiec moja propozycja jest taka ze w poniedzialek w alfie badz w bialej na kawke czekam na inne propozycje od ciebie badz mon27 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
poniedziałek? dla mnie ok. moze być alfa, może być rynek kościuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ok czekamy na mon27 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
Mon27 zniknęła tak nagle jak się pojawiła.. kolejna rzecz która Nas 3 łączy to fakt że jesteśmy mamami małych mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja nawet trzech :-) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka a ty co decydujesz sie rodzic na Parkowej ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×