Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
jaki jaki ?????:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
jednak x-lander,, tylko muszę sprawdzić jaki to kolor europa, bo jest jeszcze w "starej" cenie ok 1700.. Nowa kolekcja to już ceny od ponad 2 tys a zmienił się tylko kosmetycznie.. Nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
no to niezle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
podobno tak właśnie robią,, bo w sumie co w takim wózku może się zmienić...jak są większe zmiany to już inny model.. a tak zmienią kosmetycznie i cena sporo w górę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej mi i poniedzialek i piatek raczej pasuje:) ja dopiero wrocilam ze szkoly rodzenia, troszke pocwiczylismy i jeszcze mają byc dwa spotkania indywidualne na parcia :) Ostatnio w domu tak sie załatwiłam na piłce że jak chodzilam po schodach to za sciany sie łapałam takie miałam zakwasy :p zasiedziana :))) ale od okien trzymam sie raczej z daleka ;p Kupiłam dziś w tej szkole pare akcesorii, myślalam że mają dużą przebitke ale sprawdzalam ceny na handlowej to byłam pozytywnie zaskoczona. Jeszcze tylko biustonosze do karmienia i na początek może wystarczy. Chociaż czlowiek taki głupi to wszystko by kupował :p czy sie przyda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My kupilismy wozek espiro gtx, jak sie dowiedzielismy to juz nawet tego modelu nie produkują. zaplacilismy za 3w1 1300 zł. i bardzo mi sie podoba. jak juz bede mogla sprawdzic na spacerach z dzieciatkiem to dam znac czy sie nie rozczarowalam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 masz recje najlepiej sie nie napalac i nie kupawac wielu sztuk ale wez wez jak sie chce :) Fajnie ze troszke cwiczysz na piłce :) Ciezaroweczka ja tak jak wiesz mam x-landera i naprwade jestem zadowolona :) choc moj maly za duzo nie jezdzil w wozku bo nie chciał :) zobaczymy jak drugi syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 ten twoj wozek jest podobny do x- landera :) A jaki kolor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czerwony:) jak kupowalismy to jeszcze nie do konca bylo wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka, a czerwony to raczej dla obojga pasuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Musze narazie leciec bo mam gosci. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miłego wieczorku:) mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
podobno tak właśnie robią,, bo w sumie co w takim wózku może się zmienić...jak są większe zmiany to już inny model.. a tak zmienią kosmetycznie i cena sporo w górę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
lila.. a Twój wózek jaki model? wiem, że mówiłaś ale już nie pamiętam. Dziewczyny najtańsze biustonosze do karmienia są w szkole rodzenia (tej darmowej) na ul. Bukowskiego i panie doradzą z rozmiarem, bo jak już się pojawi pokarm to piersi podobno potrafią rosnąć jak balony, nawet o 2 rozmiary większe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
:) miłego wieczoru P.S jest jeszcze hurtownia na przeciwko fartlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
x-lander XA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No i jednak piatek odpada bo zostalam zatrudniona do pilnowania bratanka cale popoludnie. To jak zdecydujecie sie na poniedzialek to dajcie znak:) No rzeczywiscie w szkole rodzenia to dopasują itd. ale wygląd one mają tragiczny :P:P no coz, macierzynstwo jest pelne wyrzeczen :PP Ja dzis zakupilam lanoline do brodawek, niby ma cos pomóc, ale co to sama nie do konca wiem hehe :) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ta maść z lanoliną podobno ma działanie łagodzące i podobno warto zacząć hartować brodawki jeszcze przed porodem... to pozwoli uniknąć pękania brodawek i bólu... ale w tej kwestii pewnie lila111.. może powiedzieć więcej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja napisze tak ze z brodawkami nie mialam problemu wiec nie wiem co i jak :-) choc teraz sie zaopatrzylam w taka masc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze mon27 ale wczesnie wstalas :-) ja to juz od paru dni wstaje o 9 nie wczesniej moze dlatego ze siedze do 24 :-) nawet do 1 :-) Nie wiem co chca udowodnic tym artykulem ? Napewno bedzie wszystko i zlosc i placz i gniew i radosc i lzy :-) ale to sa uroki posiadania dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wlasnie napisala do mnie kolezanka :-) o 14 urodzila synka:-) 3500g 54 cm :-) super :-) niedlugo my bedziemy wysylac sms o takiej tresci dla znajomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Nom;) i "wyslij do wielu" hehe :))) mialam dzis ktg, serducho fajnie biło, tylko mi na plecach zle lezec to nie moglam do konca sie cieszyc mozliwoscia posluchania bo sie ciagle wiercilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mi tutaj ktos podpowie.. czy w ostatni dzien miesiaczki bylo juz tylko plamienie mozna zajsc w ciaze?skonczyl w srodku..cykl 29 dni a bylo to w 7 dni cyklu cykle sa nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie można ale czasami nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Nom teraz sie mi cos odmienilo ze spaniem, wstaje kolo 6 ale za to nie budze sie w nocy. Z dwojga zlego wole to pierwsze :D chociaz potem dzien taki dlugi ;p bo tez spac to dopiero zbieram sie o 11 - 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 a te ktg gdzie mialas ? i czemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja na Parkowej mialam ta jedna wizyte "przedporodowa" a tak to dalej chodze do swojego lekarza, akurat konczylo mi sie zwolnienie to i ktg mi robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mon27 no to dobrze ze ci zrobil ja tez bym chciala ale na Parkowej to wczesniej jak ja bylam w ciazy to na ktg chodzilo sie w dniu porodu czyli terminie badz po terminie wiec nie wiem czy cos sie zmienilo chyba nie bo mi nic nie mowil! Milej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
Czesc dziewczyny :) Na Parkowej jeżeli ciąza przebiega prawidłowo to w 38 tyg robią pierwsze ktg.. Mon27 a u Ciebie były jakieś zalecenia żeby robić ktg teraz? Dziewczyny słodkiego tłustego czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
jakiś "pusty" czwartek dzisiaj na forum. Cicho wszędzie, głucho wszędzie... Pączkowy dzień, więc i ja się skusiłam, po słodkim synek puka z każdej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×