Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyśka12345

oczyszczanie organizmu

Polecane posty

Gość Pyśka12345

hej!:) chciałabym oczyścić organizm, nie chodzi o jakies głodówki, ale czuję się po tej zimie jakoś ocięzale i nie wiem co mogę zrobić, żeby poczuc się lepiej. Pracuję i uczę się, dlatego boje się pić przez jakiś czas same soki, albo tylko wodę , bo bardzo łatwo spada mi poziom glukozy w związku z cukrzycą, tak więc już zdarzało mi się zasłabnąć przez to, że nie mialam czasu zjeśc czegoś...:) w związku z tym chciałabym poprosić o radę, co mogłabym zrobić, zeby przeprowadzić sobie takie oczyszczenie organizmu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij duzo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasze jeczmienna i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to są jakies sposoby. ale ja np jadłam warzywa i do tego miałam też soki Nuja - bardzo smaczne i sycące były! bardzo smaczny wynalazek także dla mnie to było super odkrycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjk

Wiesz co, ja będę polecała złoto i srebro w poważnych chorobach i też po prostu prewencyjnie. Mi akurat srebro super pomogło w usunięciu borelii, gdzie tak naprawdę kolejni lekarze załamywali tylko ręce. Srebro o potwierdzonym działaniu, przebadane sprzedaje już od dawna Pro Aktiv (tu jest ich sklep: proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igunnia

ja np robię detoks sokowy - soki nuja są bardzo smaczne i pożywne . Mają wiele dobrych wartości i można je ze smakiem pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×