Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość Problem podczas depilacji
Tydzien temu chodziłem na golasa na czworaka za psem aby mnie wygrzmocił i z początku nie chciał, później obwąchał i zobaczył dziurkę i jak wszedł jak burza o ja ale orgazma przezylem a ja mu później też wsadziłem i loda zrobilem dbam o podstawowe potrzebu mojego futrzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.06, nooo to obrzydliwe, u mnie w domu staram sie zeby nigdy nie bylo sladu po kupie, musialas poczuc obrzydzenie do niego, nie dziwie ci sie, faceci wlasnie nie czyszcza szczotka sladow po kupie i nie przejmuja sie tym czy zostaje cos przyklejone, mi juz by sie nie chcialo z takim kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja prosze panstwa obsrywam wszyyyyyystkooo co tylko widze na swoje oczy... każdego człowieka spotkanego a ulicy musze koniecznie obsrac wiec drodzy pnastwo liczcie na to ze nigdy mnie nie spotkacie... ostatnio w teatrze obsrałem całą salę, że ludzie pływali w moich g***ach :classic_cool: a ja sobie tam byłem niczym król sedesu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzisz do teatru? ktos taki chodzi do teatru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis moj maz siedzial na kibelku a ja wlazlam by nie byl samotny i mu usiadlam na kolanach, hahaah, powiedzial ze drugiego takiego swira jak ja to nie ma na swiecie, czy siedzieliscie komus na kolanach kiedys jak maz albo zona robi kupe? hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubas uchogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahhahah czmu nic nie piszecie ahahah posikalam sie ze smiechu haaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tamat na kafeterii ucichl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie sobe wyciagac zasuszone kozy z nosa,tylko trudno je odkleic,ale jak juz odkleje to ogladam i zawijam w chusteczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.21- jasne ze najlepszy, ale kazdy chyba opowiedzial swoje przezycia zwiazane z tematem, jak mi sie cos przypomni to bede pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mialam taka dluga koze ze jak wyciagalam to czulam ja w glowie jak sobie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha u mnie dzis w lazience przy klozecie na scianie bylo kawalek kupy i tak myslalam skad tam sie wziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dzis tak o***t swedzi,nie wiem dlaczego tak swedzi czy wszy mi tam weszly czy co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah to nie wszy, haha, moze ci sie zaczynaja hemoroidy, bo tak sie poczatki objawiaja, albo moze podraznione masz to miejsce i cie swedzi, tak nieraz pupka swedzi, mi kiedys utknela pestka w dupce od jablka i tez tak swedzialo jak ten koniuszek sie ocieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a ja pamietam,jak jakas dziewczyna zalozyla kiedys temat,ze jest jej tak wstyd,bo miala biegunke i poszla do ginekologa i siedzac na fotelu ginekologicznym ja przycisnelo i chciala puscic cichacza a puscila mokrego pierda i przy okazji uswinila ta sraka ginekologa :D Ja bym sie chyba zapadla pod ziemie haha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.43 ahahah ale fajne wspomnienie o tym mokrym cichaczu haahha ale sie posmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze pupa smierdzi i rozne tam czesci ciala, ale ze z buzi wali gnojowka to nie rozumiem, skad ten smrod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No znam faceta,ktoremu tak j***e z buzi jak z kibla....tylko nie wiem,jak mu to powiedziec,zeby go nie zrazic :O Az lzy wyciska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo ja tez nam kilka osob ktorym wali z buzi, juz wiem co tak wali, to nie zeby to nie z zoladka tylko tyl jezyka tak cuchnie, zeskrobalam sobie z tylnej czesci jezyka paznokciem ten nalot i powachalam i okazalo sie ze to wali ten nalot na jezorze, masakra taki cap, myslalam ze mnie odrzuci ten fetor fuuujjjjjj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.41- powiedz temu facetowi by myl jezyk albo gdy rozmawia to niech zuje gume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gume sobie wsadza...tylko wtedy mu jeszcze bardziej wali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj pierwszys pocalunek z kolesiem ktorego jezyk wygladal jak jezyk mlynarza bialy fuuuj jak sobie przypomne ten jego smak bleee a ja myslalam ze zawsze tak bedzie..(głupia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przyjemne to to nie jest...jak cos mowi do mnie i musze ten smrod wdychac...to juz nie wiem,jak wykrecic glowe,zeby tego nie wachac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie czuja od siebie smrodu z ust, nie wiedza ze im wali z buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,bo by przeciwdzialali..a jak takiej osobie taktownie powiedziec,ze jej z buzi wali...:O No to najpredzej rodzina powie,ale jak to rodzinne i czlonkom rodziny tez tak wali,to sami tego nie zauwazaja...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostanio maz mi mowil ze mi smierdzi z buzi a jak to mowil to tez mu smierdzialo, ja swojego ssmrodu nie czulam ale jego tak, powiedzialam ze tez mu smierdzi i mu bylo glupio ze powiedzial mi ze mi smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze mi wali z buzi czesto wiec juz zabepieczam sie, zawsze rano myje ten gupi jezor, potem wyssam slodycz gumy, najgorzej nie myc rano zebow i jezyka i nie jedzac nic isc do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×