Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Hahah no pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ostanio w kiblu w domu znajduje klocki male na scianie przy klozecie, i tak siedze robie kupie i se mysle skad te klocki na scianie? takie sterczace kawalki kupy, a dzis zezarlam rybe makrele i tak mi sie dziwnie zrobilo w gardle jakbym sode zjadla i poszlam ja wyrzygac, to bylo strasznie rzygac wedzona ryba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugie co pamietam jak dziewczyna opowiadala ahah jak jej pies wyciagal jej tampony ze smietnika haah i bawil sie nimi haah nie moge, i sranie w szpitalu pamietam jak ktos osral caly szpitalny kibel a sprzataczka byla w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,z tymi tamponami to bylam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haah ja jak bylam mala, mialam moze 6 lat i bylam na wycieczce w poznaniu i w hotelu poszlam zrobic kupe, jak ja potem ogladalam to sie zdziwilam bo kupa cala sie ruszala.... pelzalo po niej mnostwo bialych glizd hahaah, bardzo sie wted przestraszylam skad to sie wzielo ale nikomu nie mowilam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah ooo fajnie jest dziewczyna nasz z tamponami haah, wiesz ja czesto mysle o tych tamponach haah i sobie wyobrazam ja piesek sobie wysysa je ahahah, tak sie wtedy smialam i tak mi utkwilo to w glowie i jak mysle o tym temacie to zaraz tampony mi sie przypominaja haah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość haah ja jak bylam mala, mialam moze 6 lat i bylam na wycieczce w poznaniu i w hotelu poszlam zrobic kupe, jak ja potem ogladalam to sie zdziwilam bo kupa cala sie ruszala.... pelzalo po niej mnostwo bialych glizd hahaah, bardzo sie wted przestraszylam skad to sie wzielo ale nikomu nie mowilam X OMG ja bym chyba na zawal serca zeszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo prawie zeszlam na zawal, bylam mala i myslalam ze umieram, cale szczescie na drugi dzien wyszlam z szoku bo juz ich nie bylo na kupie, miec tyle robakow w pupie-myslalam wtedy ze mnie zjedza w srodku, bylam bardzo smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja kiedys pamietam,ogladalam taki krotki filmik dla ludzi o mocnych nerwach o mezczyznie,ktory nosil w sobie pasozyta...i potem ten pasozyt wychodzil mu przez skore na wierzch :OBylo to dla mnie takie nierealne,jak jakis horror..do dzisiaj mnie swedzi skora,jak o tym mysle XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ogladalam program o tym jak ludzi sprasznie glowa swedziala i wszyscy z rodziny nie wierzyli im, mowili ze maja jakies schizy a okazalo sie ze rzeczywiscie pod skora glowy grasowaly robale, przywiezione z obcych krajow jaja na glowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaa az mnie glowa swedzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i potem pokazywali jak wyciagali pojedynczo te robale, takie dzdzownice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby ktoś skasować ten głupi wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co kasowac, jak ktos nie lubi to niech nie wchodzi, jest dlugo i jeszcze nikt nie mial pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co k.....a kasowac? co? nie podoba sie to wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazyliscie ze nie kazdy lubi zartowac? fajnie jest posmiac sie i pozartowac, ja jak tak posmieje sie pozartuje to jakbym na nowo zyla, ludzie tacy powazni, a smiechu tak malo, chociaz tu mozna sie posmiac, lubie ludzi z ktorymi mozna sie powyglupiac, na codzien trzeba byc powaznym ale czasem kazdy powienien poluzowac i nie udawac ze jest sie takim ą ę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafie nie szczotkowac zebmuw rok i nie smierdzi wcale nikt nie zglosil skargi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz bo to nie jedzie od zebow, tylko od jezyka, widcznie taka twoja uroda pachnaca ze nie jedzie ci z buzi, niektorym jedzie nawet jak dbaja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No smierdziuszki,meldowac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby do zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze upalu bo ledwo wyjde z domu i juz smierdze odrazu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo ktos podniosl nasz stary temat :D Piszcie piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku na wakacjach dostałam takiej sraki, że wróciłam się z miasta i próbowałam dobiec do domu, niestety nie udało mi się i musiałam się załatwić w toalecie publicznej (na szczęście czystej). To była największa sraka w moim życiu. Jak na nią popatrzyłam, to widziałam w niej jeszcze nieprzetrawione kawałki warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jest tak p******y że aż mi się podoba :) poprawiliście mi humor, a czułam się beznadziejnie bo właśnie jestem chora i mam takie z******te smarki w nosie ze nic nie mogę przez to robić, ani mówić normalnie, ani spać bo co chwilę się budzę, a tyle chusteczek już zasmarkalam że szok! I zdarza mi się ze mi lecą smarki a ja tego nie czuje nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie najgorsze jest mieszkanie ze współlokatorami. Ku**a, ludzie mi zostali tak obrzydzeni, że to woła o pomstę. Z każdym współlokatorem miałam problem w zasadzie. To aż chore, ale oni sraaaaaaali, sraaali i srali k**wa GODZINAMI! Ja nie wiem, chyba wysrywali sobie całe jelita, litości. Pierwsza moja współlokatorka - okrutnie gruba. Sama nie jestem najchudsza, ale ona była mega. Ale żeby była ogółem jakoś ogarnięta, to ja bym nie miała nic. niee nie. Jak jadła kanapkę to kur**a churczało w całym domu... Nie wiem jak wytłumaczyć obrazowo - za każdym razem z nosa jej wychodziło głośno powietrze! I z gardła taki chrum... " jak łaziła po domu to zawsze boso i przylepiała się tymi swoimi płetwami do podłogi, no koszmar, mówie wam. Srała tak, że później autentycznie przez godzinkę nie wchodziłam do kibla. hahahaha a najlepsze - tzn. najgorsze - gdy zjechala się jej rodzinka! Kazdy wielki, tłusty i czerwony, wcinający kiełby i inne smierdzące paskudztwa. i oni srali, jedne po drugim... bo z podrózy, bo na orlenie pewnie im było za obrzydliwe... no jasne to lepiej nasrać mi w kibel 5x pod rząd, mówię wam, szybko podjęłam decyzję o ewakuacji z domu. Koleja wspóllokatorka to straszny brudas - trzymała banany na balkonie aż do zczarnienia :D Kolejna współlokatorka, akurat bardzo fajna z charakteru... ale jakże ona pierdziała! przy wszystkich, po wszystkim. Srała z 5 razy dziennie. NIGDY nie myła rak, a jak sie k***a raz zapytała czemu nie chce zjesc jej obiadu to co miałam powiedziec...:/ Hahaha. Matko nawet nie wiedziałam, że tacy ludzie są, wiadomo, każdemu się zdarzaja wpadki, ale ona przegiecie. Capiło zawsze z gęby, włosy brudne:/ och panie. A teraz mieszkam z pewną parą - i o ile laska w maire, to jej facet porażkowy. sied******iblu tak długo że zawsze zdąże o tym zapomnieć, i nagle FLUSZZZ słusze z łazienki i sie przerażam, bo tak to cisza w domu. JE**E po nim przeokrutnie, k***a wytłumaczcie mi, po co sie siedzi tak ługo w kiblu? Ja ide, wyprózniam sie, i koniec. Czy niektórych podnieca smrodek? Dla mnie to takie obrzydliwe, nasrać i siedzieć na kiblu rozmyślać o przyszłośći :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się najadłam gum do żucia, miałam paręnaście lat - i tak mi się zakotłowało w brzuchu że hej!!!! Miałam do domu daleko i zanim zdążyłam wrócić to się zesrałam w gacie. Co za porażka. A słyszałąm, że pewna dziewczynka popuściła na przystanku - chciała puścić bączka ale jej wyszło g**no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×