Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość różany krzew
kobieta nie powinna smierdziec, to ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja wiem ze mi wali z buzi czesto wiec juz zabepieczam sie, zawsze rano myje ten gupi jezor, potem wyssam slodycz gumy, najgorzej nie myc rano zebow i jezyka i nie jedzac nic isc do ludzi x No mycie rano zebow to podstawa,ja jeszcze,zeby byc pewna ,ze mi nie jedzie plucze 2 minuty plynem do plukania jamy ustnej i wtedy dopiero moge gdzies wyjsc.A jak mi tak dziwno w buzi to cukierek mietowy i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dziekuje, czyli jeszcze kupic plyn do plukania ust, ok, kupie taki plyn i kupie cukierki mietowe, a ktory plyn polecisz? ktory jest dobry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czyszcze jezyk to mnie na rzygi zbiera, jak to robic by nie cofalo? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuje Listerine,jak dotychczas byl najlepszy :)Moze troche popiec w buzi,ale przynajmniej masz pewnosc,ze wszystkie bakterie ci pozdychaly no i uczucie swiezosci,w razie potrzeby mozesz plukac nawet 3 razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskapiska7789
Dziewczyny,a co robicie,zeby wam spod pach nie smierdzialo?Bo ja uzywalam dezodorantow i i tak mi smierdzalo,a od pewnego czasu uzywam antyperspirantu z rexony i juz na szczescie nie smierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dezodorant tylko adidas rozowy mnie ratuje, mialam ten anty stres ale mnie nie ratowal, a adidas rozowy zawsze jest wspanialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady speed stick w żelu najlepszy Lepszy od Rexony nawet Albo Antidral ale on to bardzo silny jest.. nawet 2 dni trzyma jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie listerine, moze przesatnie mi z geby jechac jak z gnojowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz problem z żołądkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zoladek wiesz, to jezyk, z tylu jest nalot ktory smierdzi a trudno go usunac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektoreym zbiera sie taki nalot non stop, jak troche uda mi sie go usunac to zaraz powstaje nowy, ten nalot cuchnie bo sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie se taka specjalna szczotczke plaska do czyszczenia jezyka myjcie zeby po kazdym posilku wiecej wody pijcie ograniczcie pokarmy przetworzone, naladowane chemia, mniej slodkiego wiecej surowych warzyw i owocow, orzechow nawet sranie bedzie inne - jakby bardziej czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to fajnie, to ja tak chce, chce miec bardziej czyste sranie haha, bede wiecej pic wody i kupie sobie szczotke plaska do gupiego jezora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskapiska7789
No własnie dziewczyny - co jeśc aby kupka mniej smierdziała :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kupa smierdzi od wszystkiego, musialabys jesc to co konik zeby kupa nie smierdziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskapiska7789
Ej,podszywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie ma takiego pozywienia by kupa nie smeirdziala, wszystko smierdzi, musialabys chyba tylko wode pic i jest owoce ale to za malo by dostarczyc witamin, wiec trzeba jesc a kupa coz, robi sie ja pare sekund i splywa do kanalizy a spokoj z tym gownem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej miesa, nie jedzcie pasztetow i takich d**ereli, wiecej owocow warzyw, ja zima jadlam kilo mandarynek dzinenie i maz mowil ze pachne caly czas mandarynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co nie jem to i tak smierdzi mi kupa i tak, to nie zalezy co jemy, to te bakterie tak cuchna, ale kupa czesto ma inny zapach, raz mniej smierdzaca raz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 23:58 - po mandarynkach to się pierdzi na potęgę właśnie! :D przynajmniej ja tak mam... i niestety mandarynkami to to nie pachnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze cialo pachnie po mandarynkach, haah a zreszta nei zauwazylam tez by kupa smierdziala po mandarynkach, wlasnie jak jem duzo owocow to kupa nie roznosi smrodu po kiblu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smrodek pierdek tralala kukaracza sratata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak nie jem miesa,to moja kupa prawie nie smierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jatez nie bede zrec miecha, bede zrec to co konik i krowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis pani w perfumerii proponowala mi zapach ktory nazwala zapachem otulajacym, kiedys z mezem bylam w perfumerii i jak inna tezz pani powiedziala zapach otulajacy to on wyszedl- nie zniosl tego bo powiedzial ze zapach otulajacy kojarzy mu sie z piernieciem cieplym ktory nie mogac wyjsc swobodnie przeplywa przez cala szpare i biegnie po plecach hahaha i mi sie tez tak kojarzy z takim cieplym prykiem przebiegajacym po kregoslupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz sie porzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,jestem w temacie,bo akurat kloca walnelam :) Zdziwilam sie,ze w ogole go spuscilam bo byl gigantyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srac mi sie chcialo,jak dzisiaj wstalam,no ale nie wytrzymalam...mokrego pierda zrobilam i cala sciane zapieprzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tutaj- nie zapomne tego, jak pani opowidala jak zrobila klocka w kiblu miejskim i ten kloc wychodzil poza kibel-taki byl duzy, taki ogromny kloc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×