Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
najbardziej mnie obrzydza wyobrażenie sobie, jak ktoś sra. Ze mu powoli wychodzi gó*** z tyłka, fuj, albo jakie miny przy tym robi:( i spadnie to g****o i np. woda komuś spluska rów albo jajca, no błagam. Czemu to musi być takie obrzydliwe. A później facet czy dziewczyna ma takiemu delikwentowi lizać genitalia, rzyg. Najgorsze dla mnie jest wyobrażenie sobie, jak moj facet sra. tez siedzi długi w kiblu no i czeka na co, aż zakwitnie? I zawsze sobie wyobrazam, ze jak ktos tak długo siedzi, to jest skażony tym smrodem, brzydzi mnie. Albo jeszcze jak pomysle, ze człowiek, z którym gadam własnie sciska g****o w du**e, albo jest nie umyty. albo srał i dalej ma w odbycie resztki kału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuły
gość 19:05 Rozwaliłaś mnie na łopatki swoim postem :P Zwłaszcza tekst o chrumkaniu grubej współlokatorki i odwiedziny jej rodzinki :D Ja sam "rozmyślam o przyszłości" na kiblu. Powaga, co jak co ale tam mi się najlepiej koncentruje, przez to też siedzę po 20 minut... A ostatnio to nawet biorę telefon jak ide na dłużej i sobie surfuję po wifi :D Co do pierdzenia, to ciężko się przyczepić... Każdy to robi i nie ma świętych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah moj kochany temat ozyl, dzieki kochani, usmialam sie do lez, jestescie z***bisci, kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaah ludzie jestescie z***bisci poprostu, rzeczywiscie p*****lniety temat ale jak odrazu czlowiekowi jakos lepiej gdy se posmieje, smarki rzygi gowna pierdy towarzyszyc nam bedzie do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieglam wieczorem z auta w las zrobic siku, wracam kurde capi w aucie gownem, patrze sraka pod butem, noo k***a mysle sobie, ciagle sraka w mej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat tak idiotyczny jak i wypisujący tu bzdety, ale się nudzicie moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie nie podoba masz tysiace innych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;05- nudzisz to sie ty nudny czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja dzisiaj mam ataki pierdzenia,az kanapa faluje od tych moich pierdow :D Pomocyyyy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu sie tak cicho zrobilo ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cisza przed burzą :) w świeta wszyscy będą siedzieć objedzeni żarciem światecznym, to takie bąki polecą że aż serwer przesiąknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ma dwa koty. Kiedys jak do niej przyszlam to powiedziala, zebym zrobila dla nas kawe bo ona akurat w tym czasie dokanczala cos pisac. Ide do kuchni, wyciagam stary filter a tam..........kocie bobki (to nie zart). Obrzydliwe, a jeszcze gorsza jest mysl, ze wczesniej tyle u niej wypilam kawy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy temacik zyje, czy umarl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj malo wpisow:( dawno mnie nie bylo , napiszcie co was spotkalo obrzydliwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto jak myslicie ze macie grzybice pochwy to moze to nie byc wcale grzybica:) grzybica jest wtedy jak jest duzo gestego białego sera i mocne swedzenie a jak piecze i sa tylko nitki biale albo grudeczki nie za bardzo bale to jest to cytoliza o ktorej malo kto wie, pocztajcie na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty musisz być nieoświeconym człowiekiem... A czy to, że spisz, że jesz, że chodzisz też jest wg ciebie obrzydliwe? Wiesz, że to są wszystko procesy dzięki którym twój organizm się broni? Dlaczego wymiotujesz? Ponieważ widocznie w pokarmie który zjadłeś była jakaś toksyczna substancja, z którą twój organizm by sobie nie poradził, nie zostałaby ona zneutralizowana i być zwyczajnie umarł! Dlaczego pierdzisz? Poniewasz z twojego układu pokarmowego a konkretnie z jelit wydostają sie produkty fermentacji! Pomysl trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.... Grzybica to choroba weneryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to ze smierdzimy jest niemile i ja szybko odkochuje sie bo jak mi smierdzi gosciu to mam go gdzies? Nie umiem kochac smierdzacego czlowieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podczas robienia kupy czytam i pisze smsy do kochanka :) wychodzi kupa podczas pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jestem w pracy czesto pierdze, wczoraj wysmyknal sie pierd podczas gdy byla blisko mnie osoba a ten pierd byl nadzwyczaj smierdzacy zbukiem , umieralam ze wstydu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wachasz papier a ja podpaski alee fetor.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest doskonały pacanie bo się właściwie oczyszcza a jeśli tak to nie pieprzy podobnych głupot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są p******i, jak k***a można myć d**e po każdym sraniu, jeszcze kilkadziesiąt lat temu ludzie sie myli raz na tydzień i było git, a teraz k***a wymyślają. Myje sie raz na kilka tygodni, włosy często i gdyby nie to, że pale szlugi to bym w ogole nie smierdział. No chyba ze w lecie, wtedy to sie pocę jak dzika świnia i musze myć d**e trochi częściej, bo aż sam czuje swój smród, z drugiej strony nieraz jak mi sie spocą jaja albo sie spuszcze w nocy, a potem sie spoce to niby śmierdzi, ale ten zapach jest ładny nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×