Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Chlebek kupuję w polskim sklepie. Ten chlebek jest 100% żytni. Jeste naprawde pyszny. Ja nie jem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam, ze w polskim, bo w inncyh to nie maja 100%. Tez kiedys kupowalam taki i byl super, 2 kromki potrafily nasycic :) Karmelka zilonek kawki nie pilam jeszcze, ale sie zastanawialam nad kupnem. Motulkowa chyba kupila...o ile dobrze pamietam;) Pewnie sie niebawem podzieli rezultatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witam z rana, po weekendowej przerwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Karmelka, piję zieloną kawę, w smaku jak herbata, można przełknąć, kupiłam na allegro mieloną, a rezultaty jeszcze nie wiem. U mnie dietka dalej jutro ważenie. W weekend zaszalałam ale tylko dietetycznie, no i zamiast piwa wypiłam drinka z colą zero, chyba mniej kalorii. U mnie z ćwiczeniami do kitu, nie mam czasu na nie, ale zabawa w ogródku i długie spacerki są zaliczane. Rozstępy mam po ciąży w dolnej partii brzucha, ale są jasne i się nimi nie przejmuję, celulit jest na tyłku i udach, ale już z nim walczę i wiem, że zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
czesc dziewczynki ja już po śniadanku jak zwykle owsianka;) zaraz się wybieram na spacerek do sklepu prawie 1km w jedną stronę więc chwilkę mi to zajmie. Motulkowa widzę, że też lubisz przesiadywać w ogródku, heh ja kocham piaskownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też już po śniadaniu. Dziś jajecznica z pieczarkami i warzywami + dwa tosty+ jogurt z cynamonem i siemie lniane. Teraz muszę zbierać się do pracy. Szkoda trochę bo mój mąż ma dziś wolne. Pogoda jest ładna. Najchętniej poszalała bym dziś po sklepach. Eh... Dziś wrócę dopiero o 17 więc pozostaje mi ćwiczenia i łóżko hehe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Fajnie wiedziec ze ta kawka nawet nie taka zła bo myslałam nad jej kupnem. Ja juz dzisiaj po cwiczeniach 20min orbitrek i 40min turbo spalanie z Chodakowska. Mam nadzieje ze moj zapał szybko nie wygasnie co do tych cwiczen:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Owsianeczka ja właśnie muszę już niedługo postawić piaskownicę, bo mała niedługo będzie się bawić, albo jeść piasek, bo narazie wszystko ląduje w buzi. Karmelek fajnie masz że tyle ćwiczysz, ja nie mam czsu nawet na 15 minut. Marlenka ja też bym dzisiaj cały dzień na dworze siedziała, a nie w tych 4 ścianach. U mnie dzisiaj 2 kromki chlebka, chudy twaróg ze szczypiorkiem, rzodkiewką i papryką. Na obiad nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
na szczęście moja 3 latka już zeszłego roku niczego do buzi nie pchała ale i tak trzeba pilnować;) Ja już po obiadku makaron razowy z jajkiem i chudą szyneczką wszystko podsmażone na 1 łyżce oleju, właśnie skończyłam ćwiczyć skalpel nawet nie jest źle chyba później poćwiczę jeszcze trochę. Karmelka marzy mi się orbitek ale niestety nie mam wolnych 300 czy 400zł a i podziwiam turbo spalanie daje wycisk spróbowałam raz to oddechu nie mogłam złapać więc postanowiłam zostać przy skalpelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U mnie dobrze, juz chyba zdrowieje :) Dzis mialam: p1: kanapke z zwarzywami i banan p2: maslanka p3: udko z zwarzywami A wieczorem jeszcze nie wiem co bedzie.. Zjadlam yeraz 2 suszone sliwki, ale nie wiem czy to ma sens, czy po takiej malej ilosci cos mnie ruszy, bo mam wciaz problem z toaleta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja juz po pracy Wczoraj odnioslam sukces.Po spacerze obylo sie bez jedzenia. Dzisiaj rano waga drgnela, ubylo 1 kg. Z cwiczeniami czekam az zupelnie wyzdrowieję. Na weekendy planuje rower, a wieczorami cwiczenia przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
to wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś miałam strasznie zabiegany dzień. Dopiero teraz siadłam sobie. Po pracy miałam darować sobie ćwiczeni. Po powrocie do domu woecie co zrobiłam przebrałam się w dresy i zaczęłm działać. Teraz nie żałuję. Super się czuję. Mój mąż śmiał się ze mnie jak cała zlana potem byłam. Ja mam ochotę na kilera ale nie mam jak tego ćwiczyć. W sumie to powinnam zmienić ćwiczenia na coś innego ale jak to zrobić. Widzę,że jestem skazana na skalpel bo tylko to można ćwiczyć po cic*****a nadal przeziębiona ale jakoś daję rade. Ciężko jest oddychać przez katar. Teraz ćwiczę codziennie bo nie wiem jak to będzie jak przyjdzie @. Podejrzewam,że będę musiała sobie darowaC te ćwiczenia przez pierwsze dwa-trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie nareszcie lepiej :) Wybiore antybiotyk i zaczynam sie ruszac. Jeszcze nie wiem jaki sport, ale cos sie wymysli;) Na kolacje zjadlam salatke z feta a na jutro zrobilam makaron razowy ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Marlenka super ze masz taka silna wole i nawet jak ci sie nie chce to działam na prawde gratulacjie, ja sie jeszcze przed mezem troche krepuje i cwicze jak nie ma go w domu bo jeszcze super idealnie mi to nie wychodzi tylko w weekend cwicze przy nim. u mnie na kolacje 3 malutkie parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
lilja super ze w koncu czujesz sie lepiej i zycze duzo sil do cwiczen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
dziewczyny mam jeszcze pytanie o kawe+ balsam mam wymieszac zmielone ziarna, nie fusy? jutro z tym startuję. dzisiaj juz nie zdziwiam. poza tym jutro mnie czeka ciezki dzien. Gdzie zniknely nowe osoby , ktore przez chwile byly? dziewczyny przyznajcie sie tak szczerze czy wam smakuje to dietetyczne jedzenie? bo mnie nie:/ ja uwielbiam polska kuchnie, wiec w tych dietetycznych smakach sie nie odnajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
lodowa nie jest źle niektóre smakuje niekóre nie za bardzo też bardzo lubię polską kuchnie która jest oczywiście tłusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna lodowa ja biore fusy juz z wypitej kawy, zamiast do kosza to do miseczki:) Owszem lubie pizze, pierogi czy ziemniaki z sosikiem. No, ale takich potraw i tak codziennie lepiej nie jesc. Ja w sumie lubie warzywa, chude mieso, nie jest tak zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
SmutnaLilja a ile wody dziennie wypijasz bo jak pijesz za malo to też możesz mieć kłopoty z zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsianeczka staram sie pic, moze za malo. Zawsze mialam problem z zaparciami, a jak przechodze na zdrowa diete to sie jeszcze pogarsza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
to jutro probuje z tą kawą. A teraz mowię dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czezc dziewczyny:) widze ze dietkowsnie trwa! Super! U mnie wlasciwie tez..dzis rano zjadlam 3 delicje...ale to ze stresu przed rozmowa o prace...na obiad kurczak ze szpinakiem, na kolacje dwa jajka z czerwon kapusta...zgrzeszylam trochd dzid..ale coz nie moxna sie poddawac..:) Ja jutro tez sprobuje z tym peelingiem kawowym bo te w sklrpie do ciala sa strasznie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja własnie po pracy padnieta jestem ale zadowolona,bo nic dziesiaj nie podjadlam i cwiczenia byly.U was widze tez dzien udany...Orbitrek to super sprawa naprawde warto sobie sprawic ja zbierałam sie z rok zeby sobie kupic,ale wkoncu mi sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniareczka nie przejmuj się. Ważne aby trwać dalej w swoim postanowieniu. Jeśli chodzi o orbitek też chciałam ale mąż nie pozwala mi kupić. Życie w UK jest ciężkie. Czase bywa tak,że trzeba się przeprowadzić. I prze to noe mogę gromadzić tylu rzeczy. W sumie nie zamierzam też spędzić tu reszty życia. Może jeszcze z 2-3 lata. A może i mniej i wracam do Polski. Szczerze to nienawidzę tego życia! Jestem tutaj ze względu na męża i tyle. Jak tylko wrócę do Polski to pierwsze cp zrpbię to zakupię orbitek i rowerek stacjonarny. Moim zdaniem to fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lilja może powinnaś poradzić się lekarza. Te zaparcia to noe jest normalne. Może powinnaś pić jakieś herbatki typu xenna albo leki jakieś. Zaparcoa są niebezpieczne. Ja jak byłam właśnoe na dukanie to chodziłam do wc raz w tygodniu po wypiciu takiej herbaty albo po wzięciu tablete. Nie raz nawet te leki nie działały. Później pełno problemów z tegp tytułu. Lekarz.na pewno coś by ci podpowiedział. Może czegoś ci brakuje w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jeśli mam problem z zaparciami to właśnie z powodu wypicia małej ilości wody. Ale daję sobie z tym radę przez wypicie kawy z mlekiem naczczo i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dieteyczne jedzenie to idzie się do tego przyzyczaić. Ja już teraz mam tak,że ciągle jem tylko takie i normalnego nie. Gotuję dwa obiady jeden dla mnie a drugi dla męża. Kiedyś chciałam zjeść to co on i mi to nie smakowało. Wiadomo,że są takie potrawy jak rosół, gołąbki itd. Ale czy to takie niezdrowe?? Uważam,że można to zjeść lecz w odpowiedniej ilości. Do rosołu można ugotować makaron razowy,żytni albo pełnoziarnisty i jest już zdrowa wersja. Nawet ziemniaki można zjeść. Ziemniaki są zdrowe. Zawierają dużo potasu. Raz w tygodmiu myślę ,że nie zaszkpdzą ale nie wolno ich polewać masłem. Ja polecam gotowane w mundurkach. Przepyszne. Wiecie co na youtube Ewa Chodakowska podaje fajne przepisy na dietę 1500kcal. Fajne przepisy i nie sądziłam,że tego tak dużo. Ja jem dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka pewnie ze jak sie przeprowadzacie czy nie zamierzacie zostac tam na stałe to taki zakup, nie ma sensu, bo pozniej ciezko wszystko ogarnac i przewiezc. Ja kobietki na zaparcia brałam dulkobis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×