Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Gość Sierpniowa89
Na obiad 7 pierogów z borówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję 3 wasa z masłem, 3 pomidorki koktajlowe, połowę kiełbaski myśliwskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja co z Tobą !! Melduj się nawet jak nagrzeszyłaś ;p Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam pół kiełbaski myśliwskiej i dwie brzoskwinie " ufo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję : plasterek sera żółtego, plasterek szynki, pół kiełbaski myśliwskiej, 3 brzoskwinie, 4 pierogi, kawa z mlekiem bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
No to podliczając zjadłam dzisiaj 900 kcal to mam jeszcze do zjedzenia jakieś 300 :p Jak tam dziewczyny? Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Jestem jestem. Troszke zgrzeszylam czekolada, ale poza tym trzymam dietke i cwicze. Waga 72 kg, nie wiem czy kiedyc cos sie ruszy w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja ruszy na bank :) nie przejmuj się. Ja dzisiaj zjadłam jeszcze trochę chrupek serowych 100kcal, a o 17 zjem na kolację loda bo idę z mamą na rynek ;) to wyjdzie mi dzis 1250 kcal za dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ale pustki ;) ja dzisiaj zjadłam na śniadanie brzoskwinie i pół kiełbasy myśliwskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Dziewczyny, mozna sie przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Esska jak najbardziej :) Trochę dziewczyn się nam wykruszyło i póki co to piszę sama ze sobą no i czasem wpada Lilja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Ja caly czas jestem. Mialam chwile zwarpienia, noe wiem moze cos nowego dodac, zrobic. Bo nic sie nie dzieje z waga i zaczynam podjadac, a przez to moge tylko sie spodziewac wzrostu wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja ja też czasem miewam takie chwile, a raczej takie napady obsesyjnego myślenia o jedzeniu. Wczoraj zjadłam garść chrupek serowych bo tak mi się chciało, ale to może wina tego, że jestem przed okresem i mi organizm świruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję 3 brzoskwinie, dwie mace i trochę szynki konserwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie trzeci dzień biegu :) czuję się ok, właśnie jem jogurt naturalny Activii mniam :) pilnuję się by po 18 już nie jeść, mam nadzieję,że już w krótce zobaczę jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano zjadlam banana, jablko i troche migdalow. Teraz zupa warzywna, pozniej salatka warzywna a wieczorem rybke zrobie. Mam nadzieje, ze pocwicze tez wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja dopisuję dwie cienkie kromki chleba z wędliną, a na obiad mam ryż z sosem słodko- kwaśnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Zjadłam dzisiaj 1200 kcal, a coś głodna jestem. Pewnie wszystko przez @ wrr, ale dobrze że na wczasach nie będę mieć bo to nic przyjemnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Na dzisiaj dość jedzenia, dopisuję ostatni posiłek: dwa wafle ryżowe z polewą ( dwa 150 kcal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą wróciłam z biegu, co prawda 25-30min. ale czuję się super :) mam nadzieję,że nie zwątpie.. ostatni posiłek przed 18 i teraz już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja też staram się jeść do 18 i nawet jak zjem więcej niż przewidziałam to staram się to robić właśnie przed 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Na śniadanie ciemna bułka z pasztetem i ogórkiem, a do tego kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję banan, połowę mozzarelli z pomidorkami koktajlowymi i kawę z mlekiem bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Na obiad miałam dwie ciemne kromki z plasterkiem sera żółtego ( po pół) i korniszonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Na podwieczorek banan. Na kolację dopisuję : 1/4 makaronu sojowego, kilka paseczków kurczaka, dwie łyżki kukurydzy, dwie łyżeczki sosu słodko-kwaśnego:) To by było dzisiaj na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast zgubić jakiś cm w biodrach to doszły 2cm kolejne, dlaczego? przecież biegam i nie jem po tej 18stej... czy to jest normalne? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hmm może Ci się mięśnie budują? Tylko to chyba widać w kg, a nie w cm... sama nie wiem co to może być. Ja się zważę dopiero w środę i ciekawe jakie będą efekty. Dzisiaj zjadłam ciemną bułkę z pasztetem i korniszonem. Teraz popijam kawę z mlekiem bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Nie zniechęcaj się bo to najgorsze co może być. Ja wchodzę na wagę min. co dwa tygodnie i dzięki temu trzymam dietę i się nie załamuję. Dzisiaj zjadłam jeszcze 4 wafle ryżowe i dwie nektarynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duża różnica jak wchodzisz na tą wagę co dwa tyg? słyszałam,że jak się bardzo chce schudnąć to wtedy jak na złość to nie idzie haha :) no i czy mierzysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×