Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Gość Marlenka2206
Hej dziewczyny. Lilja współczuje !! To chyba przez zmiane klimatu. Wróciliście z ciepłych klimatów do dość zimnych. Zdrówka życzę!!!! Sierpniowa faceci jak to faceci. Mój S też ciągle jadł by kababy, pizze ipił cpca cole. Ja staram się gotować mu obiady takie normalne bo nie można ciągle żyć na fast fudach. Nie chodzi już tylko o wygląd ale o zdrowie. Ja teraz też zaczęłam jeść normalnie. Ostatnio bardzo dużo rzeczy mi nie smakuje. Jeszcze tydz temu strasznie smakpwała mi kasza, truskawki a teraz nie mogę na nie patrzeć. Teraz mam aze na ziemniaki ,śledzie, ketchup, wszystko co kwaśne i lody z bananem. Szok. Nawet nie staje na wadze bo boje się,że by mnie to załamało. Jak na razie.dziecko najważniejsze. Jedno co to brzuch mi jeszcze zmalał ciągle chodze do wc więc pozbyłam się tej wody nagromadzonej w brzuchu:-) Ja nie mogę doczekać się wyjazdu. Jeszcze 4 dni:-) życzę miłej niedzieli i przyjemnego dietkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Mój dzisiejszy dzień : Śniadanie: banan, nektarynka II śniadanie : 2 nektarynki Obiad : tortilla z sałatą i oliwkami Teraz zjadłam jeszcze 2 nektarynki :P Jakąś zajawkę dostałam na owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję omleta z dwóch jajek z groszkiem:) Marlenko zazdroszczę Ci tego wyjazdu strasznie i nie mogę się swojego doczekać ;p Oczywiście pozytywnie zazdroszczę :) Podobno w ciąży zmieniają się smaki , także śledzie jak najbardziej wskazane. Chociaż ja je nawet bez ciąży lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Sierpniowa - no i skusilam sie na kawalek tej pizzy.., ehhh Zapachow mi narobil i wcielam duzo porcje, dobrze ze od drugiego sie powstrzymalam... Juz lepiej sie czuje, takze jutro za cwiczenia sie biore. Maz ma oczywiscie inne pomysly na spalanie ;) Dzis w menu: S: chlebek pelnoziarnisty pita z szynka, serem i pomidorem S2: banan, garsc migdalow O: jajko sadzone z warzywami K: duzy kawal pizzy :/ jeszcze cyderka pol wypilam... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka dobrze ci sie zlozylo, pojedziesz akurat na urlop i odpoczniesz sobie :) Ja mam duzo pracy przez kolejne tygodnie przed wyjazdem i duzo do zrzucenia. jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Co tam u was? Ja jeszcze tak srednio sie czuje, choc juz w miare moge funkcjonowac. Waga sie utrzymuje, nie podskoczyla po wczorajszej pizzy, wiec jest ok :) Musze jechac po zakupki, bo nawet platkow owsianych nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja moja lodówka też świeci pustkami, a za oknem brzydka pogoda, leje okropnie ;) ja dostałam @ i umieram. Zjadłam na śniadanie dwie nektarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej dziewczyny.Dziś stanęłam na wadze i mimo normalnego jedzenia nic nie poszło w góre.Jak widać im wolniej waga leci tym lepiej bo rzołądek się kurczy. Ja teraz nei jestem w stanie zjeść malutkiego fileta i łyżki ziemniaków bo po ruszeniu 5 razy widelcem czuje się pełna. Nie przejmujcie się tym,że waga spada pomału. Potem nie będzie wam szła w góre. Dziś ładan pogoda się zapowiada. Lilja jak tam córeczka??? Sierpniowa współczuje. Mnie też brzuch pobolewa jak na @ ale ponoć to normalne bio macica się rozciąga. Życze Wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Marlenko jedz tyle ile czujesz, że możesz zjeść :) Moja mama przytyła w ciąży 25 kg bo się opychała, a moja ciocia tylko 5 kg ( razem z dzidzią), ale ona całe życie jest na diecie i nawet w ciąży się pilnowała ;) No i zarówno ja jak i mój kuzyn urodziliśmy się zdrowi i z maksymalną skalą apgar, także jedzenie to chyba nie wiele ma do rzeczy ;p Ja właśnie zjadłam omleta z 2 jajek bez tłuszczu z dwoma łyżkami groszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Marlenko ide do lekarza z corcia na 2.30, chyba ma infekcje ucha, choc dzis juz ogolnie sie lepiej czuje, ale to moze wszystko od ucha...Ja czuje sie w miare normalnie juz, wrocilam z zakupow, lodowka peka w szfach :) Dzis zjadlam banana, a teraz salate, pomidorki, rzodkiewke, troche awokado, plasterk szynki i twarozek. Taki lunch na szybko:) Kupilam worek fasolki szparagowej, takze pewnie zrobie do kurczaka. Ide teraz posprzatac lazienke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja jak tam mała :)? Wszystko z uchem ok ? Ja dzisiaj zwijam się z bólu i ratuję się naprzemiennie tabletkami przeciwbólowymi.. na obiad zjadłam tortillę z sałatą, fetą, kukurydzą i pomidorkami :) Na kolację zjem chyba banana o ile cokolwiek zjem bo źle się czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Sierpniowa lekarz powiedzial, ze to infekcja i ze antybiotyk nie pomoze, wiec kazal dawac przeciwbolowe i jakis sudafet dal na ucho. Wczoraj wieczorem i dzis rano tak plakala, ze ja ucho boli, a ja bezradna jestem...Bidula sie meczy. Zadzwonilam do pracy, ze nie przyjde, bo jestem chora... tak musialam klamac, bo tu w uk nie ma chorobowego na dziecko. I jest cyrk z tym zawsze!! Wlasnie pije kawke, nie wyspalam sie, bo mala w nocy sie budzila i plakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Poszlam dzis znowu do lekarza, bo strasznie ja to ucho bolalo i dostala antybiotyk. Teraz bidulka spi...Mam nadzieje, ze jej to przejdzie szybko, bo nie moge patrzec jak sie meczy. Ja tez jeszcze slabawo sie czuje, nie wiem co to tak sie ciagnie za mna... Dzis owsianka byla ma sniadanie, teraz rosolek gotuje, moze wypije kubeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej:) Ja dzisiaj dietkowo ok, ale dopiero teraz miałam dostęp do neta :) Lilja trzymam kciuki za małą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa dzieki corke juz ucho nie boli, jak reka odjal po antybiotyku. Do soboty sie musimy wykurowac, bo mam wazne zlecenie. Ja czuje sie ok, nie jestem przeziebiona, ale dziwne to jest, ze ciagle budze sie z bolem glowy i taka troche oslabiona, a poza tym wszystko ok... Nie wiem dlaczego, znowu nie mam energii na nic. Dzis troche waga spadla, nie duzo, ale dobrze, ze cos sie rusza. Ide tobic sniadanko, bo glodna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) Ja dzisiaj śniadanko zaczęłam z jogurtem z suszonymi śliwkami ( chyba Activia) :) Na obiad nie mam kompletnie pomysłu i chyba zjem omleta z groszkiem. Tak poza tym został mi równy miesiąc do wyjazdu, także mobilizacja dietkowa pełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję : II śniadanie : 2 nektarynki Obiad: omlet z 2 jajek bez tłuszczu, z dwoma łyżkami kukurydzy i groszku, a do tego 2 wasa ( same).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Ja mialam na sniadanko owsianke z bananem, borowkami i migdalami. Na lunch salatke z cous cos, feta i warzywami, a na kolacje mam kurczaka i fasolke szparagowa. Jakas glodna ciagle jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej u mnie tak sobie. Jestem strasznie słaba i ciągle spanie mnieścina. U mnie waga poszła troche w góre. Dziś 61,5 i nie jest źle ale to głównie umiejscowiło się w piersiach hehe. Brzuch mnie troche pobolewa. Czciała bym już zobaczyć maleństwo. Ciągle myśle o ciąży pozamacicznej. Staram się myśleć pozytywnie ale czasem samo przychodzi. A tak pozatym ok. Odrzuciło mnie.od słodyczy. I od wszystkiego co słodkie oprócz lodów. Biore leki na podtrzymanie i czekam na wizyte. Jutri jedziemy do Polski dziś mam do zrobienia jeszcze kilka rzeczy ale jak na razie leże. W poniedziałek do lekarza . Strasznie się boję!!" Pięknie Wam idzie dietka. Lilja super,że z córą już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie tam Marlenka, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok!! Odpoczywaj duzo i nie przejmuj sie waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem studentką socjologii i piszę prace dyplomową na temat diet i trudności związanych z ich prowadzeniem. W ramach badań prowadzę wywiady i poszukuje osób które będą skłonne podzielić sie swoimi wrażeniami, chętne proszę o kontakt - lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Marlenko trzymam kciuki żeby było ok :) Lilja ja też mało piję i też mnie głowa ostatnio boli. Dzisiaj już dwie tabletki zjadłam, a jakoś nie czuję różnicy :/ Na kolację zjadłam banana i wypiłam mleko z kawą ;) Dzisiaj 1000 kcal, więc idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
To malutko Sierpniowa zjadlas. Ja musze tez teraz sie zebrac, zabrac za cwiczenia, przycisnac troche pasa, bo tez mam urlop za 4 tygodniu. Ja nie wiem, ale chyba u mnie to wiekszosc to co zrzucilam to woda z organizmu, albo po prostu mam jeszcze duzo do zrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Na kawke zapraszam :) Juz w koncu czuje sie dobrze, takze wracam do moich cwiczen. Mam straszna suchosc w ustach i przez to nieswiezy oddych, moze to od diety, ale sama nie wiem. Zazwyczaj tak sie dzieje na dietach bialkowych, ale ja jem wszystko, wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej lilja jak soę je dużo białka to tak czuć z ust i niczym nie można się tego pozbyć. Ja już gotiwa do ppdróży. Jeszcze szybke śniadanio-obiadek i w droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja mam tak samo. Dbam o zęby i higienę, a w ciągu dnia mam wrażenie, że mam właśnie takiego kapcia i średnio przyjemny oddech ;) kupiłam wczoraj placki ryżowe takie jak z papieru (jeden 40 kcal ) :) i sobie pozawijam sałatę, pomidora i kurczaka -taki wrap :) na śniadanie activia. Marlenko melduj się jak pojedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby sie juz dobrze czuje, wiec chcialam zrobic skalpel. Zaczelam cwiczenia i normalnie nie daje rady, nie mam sily. Kreci mi sie ciagle w glowie i nie mam energii. Nie wiem o co chodzi, bo nie mam ani kaszlu, ani kataru, ani temperatury...wiec wydawaloby sie, ze wszystko juz ok. Musialam przerwac cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego urlopu Marlenka!! Ja ciagle czuje takiego kapcia w buzi...masakra!! Nawet po wypiciu wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×