Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zemsta na byłym mężu. Nadszedł czas zapłaty

Polecane posty

Gość gość

1. Zgłosiłam do Prokuratury żądanie ścigania za nie alimentację 2. Wniosłam pozew o podwyżkę alimentów 3. Zajęłam mu nieruchomość na poczet zaległych i bieżących alimentów. Może macie jakieś inne pomysły na zemstę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysyjohny
Jeszcze go syfem zaraź to zemsta będzie pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Ja swojego olalam i zaczelam zyc dla siebie i dziecka, po swojemu, swoim wlasnym zyciem;) jakze opadla mu kopara nie bede znizala sie do jego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Ja swojego olalam i zaczelam zyc dla siebie i dziecka, po swojemu, swoim wlasnym zyciemoczko.gif jakze opadla mu kopara nie bede znizala sie do jego poziomu." Ja też tak zrobiłam. 16 lat żyłam spokojnie, aż tu raptem odezwał się z informacją,że odda mnie do Sądu o zwrot alimentów, które tam kiedyś mu Komornik zajął, przy czym wyzwał od najgorszych, że badania DNA będzie robił, bo dziecko nie jego, bo ma inny kolor włosów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pomysł...idz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego dam mu tak popalić, że do końca swojego życia zapamięta,że ma się trzymać z dala ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Mam pomysł...idz do pracy " Zawsze pracowałam i pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość faktycznie niedorozwój. 16 lat temu wsadził fiuta w mrowisko. A teraz postanowił wleźć w nie i wierzgnąć. Na zasadzie: zobacze co sie stanie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,16 lat temu wsadził fiuta w mrowisko." 19 lat temu postanowił powiększyć rodzinę. 16 lat temu to rozwiedliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie myślenie facetów że baba żeruje na alimentach i nie musi pracować. Dostaje łaskawie 300 zł i opiewa w luksusach. Na bank kupuje kosmetyki i drogie ciuchy a dziecko pewnie głodem przymiera i chodzi w szmatach. Tak tak tatuśkowie od siedmiu boleści,te wasze 300 zł to kupa szmalu. Żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chyba na starość ześwirował. Używa w stosunku do mnie takich słów: ,,Słuchaj teraz co Pan i władca ma ci do powiedzenia... , nie przerywaj jak Pan i władca mówi..., czemu nie odbierasz, boisz się ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Rozwala mnie myślenie facetów że baba żeruje na alimentach i nie musi pracować. " Ja nigdy nie żerowałam na jego alimentach. Zostałam sama z rocznym dzieckiem i tylko jakiś czas coś tam wpływało mi od Komornika. Przez ostatnie chyba z 14 lat nic nie otrzymywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty masz sumienie jeszcze mścić się na tak pokrzywdzonym przez los człowieczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę, aby poczuł ,że się go nie boję i może mnie pocałować w doopęęę. I zrozumiał,że żadnych pieniędzy ode mnie nie dostanie, bo nic mu winna nie jestem. Ani ja, ani jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście sie zejść z powrotem. Jesteście siebie warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysyjohny
To się nie mścij tylko go zgłoś na leczenie . Na leczenie psychiatryczne nie potrzeba zgody chorego . Pragnienie zemsty zaś jest uczuciem bardzo prymitywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozwala mnie myślenie facetów że baba żeruje na alimentach i nie musi pracować. Dostaje łaskawie 300 zł i opiewa w luksusach. Na bank kupuje kosmetyki i drogie ciuchy a dziecko pewnie głodem przymiera i chodzi w szmatach." a co to kogo obchodzi na co ona wydaje te 300 złotych? tyle jej sąd przyznał, ojciec tyle może płacić a ona niech sobie z tym robi co chce! jakby miała opiewac w luksusach, to by jej sąd przyznał 3000, widocznie sąd uznał, że ona też musi się do wychowania SWOJEGO dziecka dorzucic piszecie o tych luksusach (ich braku) jak to by było jakieś normalne w luksusach to niech żyje jego żona, jego dzieci ktore z nią ma a nie jakieś byłe d**y i ich bachory, których koleś nie chciał nawet z wami wychowywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie te marne 300 to tylko ułamek tego co ja daje dziecku. A daje 5 razy więcej niż tatuś + opieka, poświęcanie uwagi i miłość. To baba musi sie nagłówkować,to ona ponosi większość kosztów a faceci roztrząsają sie nad 300 zł jakby to był majątek egoiści zasrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, Powinniście sie zejść z powrotem. Jesteście siebie warci!" Dobre sobie. Na jego widok mam odruchy wymiotne. ,,To się nie mścij tylko go zgłoś na leczenie . Na leczenie psychiatryczne nie potrzeba zgody chorego . " Niech go zgłosi ta, którą obecnie tłucze i której zatruwa życie. Ja jestem osobą obcą, więc to nie moja sprawa. ,,Pragnienie zemsty zaś jest uczuciem bardzo prymitywnym." Masz rację, ale nie znalazłam innego sposobu, aby mu pokazać,że on nic nie może mi zrobić i aby nie wtrącał się w moje życie, nie groził mi i nie obrażał. Jego władza nade mną skończyła się wraz z rozwodem. On musi to zrozumieć. ,,w luksusach to niech żyje jego żona, jego dzieci ktore z nią ma a nie jakieś byłe d**y i ich bachory, których koleś nie chciał nawet z wami wychowywać" On nie ma żony i innych dzieci też nie. Najpierw chciał powiększyć rodzinę , potem mu się odwidziało, a teraz na starość przypomniało. Z***biście po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,a co byłą obchodzą jakieś bachory nowej p***y eksa? niech nawet z głodu zdychają. mogla nie lęgnąc pomiotu jak wiedziała, że ma bide z nędzą " Ja tam osobiście wolałabym, aby miał rodzinę,dzieci i dał nam tym samym spokój. Ja potrafię zadbać o moją rodzinę, a on już dawno do niej nie należy. Sam o to zadbał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiewać to może bard przymioty wybranki, a w luksusy można opływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu pisze: ,,Zadzwoń k....", ,,I co boisz się" (bo nie dzwonię). Mam nic nie robić i pozwolić się obrażać, poniżać? W imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym czemu nie pisze do swojego dziecka, tylko do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz te smsy na policji, to nekanie. Niewazne,ze jest ojcem dziecka. Funkcjonariusz musi sporzadzic choc notatke, jesli odmowi popros o odmowe na pismie. Zrob cos bo nauczy gnoj dziecko braku szacunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziecka już nie nauczy. Dziecko już wychowałam, ma swój rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKIE geny. I TAKIE wychowanie. Współczuję światu i najbliższej okolicy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialas mu nadepnac na odcisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "Rozwala mnie myślenie facetów że baba żeruje na alimentach i nie musi pracować. Dostaje łaskawie 300 zł i opiewa w luksusach. Na bank kupuje kosmetyki i drogie ciuchy a dziecko pewnie głodem przymiera i chodzi w szmatach." a co to kogo obchodzi na co ona wydaje te 300 złotych? tyle jej sąd przyznał, ojciec tyle może płacić a ona niech sobie z tym robi co chce! jakby miała opiewac w luksusach, to by jej sąd przyznał 3000, widocznie sąd uznał, że ona też musi się do wychowania SWOJEGO dziecka dorzucic piszecie o tych luksusach (ich braku) jak to by było jakieś normalne w luksusach to niech żyje jego żona, jego dzieci ktore z nią ma a nie jakieś byłe d**y i ich bachory, których koleś nie chciał nawet z wami wychowywać smiech.gif UWAŻAJ BO I TY BĘDZIESZ TĄ BYŁĄ D**Ą - TROCHĘ POKORY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Jak można płacić za coś , na coś , czego się nie ma? A jak te alimenty są takie nędzne ...to po co ktoś je chce? Takie nędzne. Chyba jednak nie takie nędzne dla tego kto je chce? Pewnie , gdyby nie te nędzne alimenty to dziecko chodziło by głodne i bose.Albo by wylądowało na śmietniku.Bo jeszcze się na to tym pseudo mamusiom pozwala.A pozwalają na to sądy rodzinne.Bo nie daj Boże ,żeby powstała skaza na marmurze, Pomniku matki polki.Chcesz mieć dziecko , chcesz mieć psa ...to je utrzymuj.I odwal się od nie swoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty są formą zemsty, a nie jedzeniem dla dzieci. To ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×