Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zemsta na byłym mężu. Nadszedł czas zapłaty

Polecane posty

Gość gość
facet kocha dzieci kobiety ktora kocha!! tyle w temacie mozecie sobie wmawiac wielka milosc i romantyczne poczecie jak facet nie ma z dzieckiem kontaktu to nigdy was nie kochal ani tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ruszy - na ratunek rzesza nie placacych alimentow .... Ojciec mieszka za friko - ukrywa dochody - ja biore pozyczke by wyrownac dlug , dziecko sie uczy trzeba nakarmic ... Spaslak gnoi mieszkanie , niszczy wszystko - celowo ... bo juz kochanka czeka - by jego przyjac pod swoj dach ... Dzwoni do niej opowiada bzdury jakim jest wspanialym mezem i ojcem .... jak przed chwilka wyszedl z kapieli - a tu fetor 2 tyg sie nie kapal = pot + smrod wypitego piwa = FETOR ... Alicja M ale przed wyjazdem do ciebie potrafil sie kapac ... Nie wnosi oplat = smieje sie bo takie jest prawo ze nic takiemu zrobic nie mozna = KTORY TU Z FORUMOWICZOW MA TAKIEGO OJCA ???? LUB KTORY TAK SAMO POSTEPUJE ??????? NIE zona + dzieci powinni sie wstydzic tego co robi - zapraszalam ta jego by przyjechala i z nim zamieszkala - by poczula FETOR - PACHNIOLKA .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obowiązek alimentacyjny matki to wychowanie," Nie ośmieszaj się! Kobiety nie mają pojęcia o wychowaniu. Nie znają takich pojęć jak: metodyka, konsekwencja, zasady...... Ale faktem jest, że to matki zajęły się "wychowaniem", bo ojców zagoniły do zdobywania kasy, kasy, duuużo kasy. I dlatego mamy taką masę ssynów na ulicach. Że o stadach młodych qrewek nie wspomnę. Ty się nadajesz do chowania świń! (a i to nie za bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem pod wrazeniem...jakie stado obroncow biednych dzieciorobo-tchorzy sie tu udziela. Pomnik za odwage i meskosc im wystawcie !!! a ten wpis o fermach dla matek...zenujace dno !!! Pewnie produkuja sie tu nieskalani odpowiedzialnoscia producenci plemnikow!! Wstyd !!! W ogole co za swir alimenty wymyslil...no nie ?? no debil jakis...i teraz porzadny facet za dziecko musi odpowiadac...no kto to slyszal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny facet zawsze odpowiadał za swoje dziecko. A teraz zmusza się do tego pospolitych roochaczy. I co z tego wychodzi? Same widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,O co w tym chodzi? Osoba po przejściach rozwodowych z reguły jest już emocjonalnie wypalona, nie szuka na g**** osób które podzielają jej zamiary odnośnie byłego męża. Obraz tej sytuacji jest niejasny. " Wypalona to ja byłam w małżeństwie , w okresie rozwodu i jakiś czas po nim. Ale sorry minęło 16 lat i myślicie, że nadal powinnam być wypalona? Te które żyły w nieudanym małżeństwie wiedzą ile radości daje wyrok rozwodowy, czym jest odzyskanie wolności. Jakie to szczęście móc żyć pełnią życia. ,,A nie obawiasz się, że jak go już tak do reszty upodlisz i wszystko zabierzesz, i on już nic nie będzie miał, ani dachu, ani miski, ani nawet nadziei na przyszłość - to że on przyjdzie do ciebie i po prosty ci łeb urżnie?" Przecież mu nie zabieram wszystkiego. Dach nad głową ma, a miskę niech mu podaje jego nowa kobieta. Pracę też ma dobrą, da sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mu o.. seks chodziło a tu dziecię się urodziło Jeszcze bardziej go zzzzdziwiło gdy małe jeść zawołało Alimenty go wnerwiają i fatalnie nastrajają Na forum się dziwi, płacze, gorzkimi żalami krztusi że własne dziecko utrzymać musi. TO NIE MOJE ALE TAK MI SIE SPODOBALO I PASUJE TUTAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec nie placil na mnie i na moje rodzenstwo. Alimenty go wykonczyly do tego stopnia ze kochanica od niego odeszla a on wygląda jak menel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam adwokata, zniosę współwłasność , spłacę dziada i won....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka też nalega na adwokata. Niestety wraz z nowym terminem rozprawy będzie już pełnoletnia i musi sama się reprezentować. Twierdzi ,że sobie z nim nie poradzi, bo to wielki stres dla niej zobaczyć ojca. Tak więc muszę znaleźć jakiegoś dobrego adwokata.Zresztą on pewnie też go będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty i twoja córka nienawidzicie ojca twojej córki. A po co wam do tej nienawiści adwokat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie tak bulwersujecie -przecież to tylko trolle, nikt normalny tak nie myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec nie placil na mnie i na moje rodzenstwo. Alimenty go wykonczyly do tego stopnia ze kochanica od niego odeszla a on wygląda jak menel , , To mi sie podoba :) Tak samo ma moj ex , lalunia uciekła bo dziad zdziadzial kasa zmalała, komornik na karku :D hahahahah niech mu ziemia lekka będzie !!!!AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie myśli tak jak Zzzniecierpliwiony i jemu podobni. To trolle , nimi sie nie trzeba przejmować, Ignor Dzieci żyć musza, stare h**e niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stare qrwy żyć muszo? Czy nie kuniecznmie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze sa dla dzieci nie dla srarych k***w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japa koniu Dożyje sobie pysk ile chcesz i tak Prawa nie zmienisz ! Alimenty sie należą dzieciom jak psu miska i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze są i zawsze były dla tych którzy je zarobili. Nie dla dzieci. Bo prawo zabrania zatrudniać dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie znasz praw i obowiązków rodziców ?! Idź chochlo makaron zamieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad dzieci maja wziąć jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron zamieszany. Coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze śmietnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 96. Obowiązki rodziców wobec dziecka § 1. Rodzice wychowują dziecko pozostające pod ich władzą rodzicielską i kierują nim. Obowiązani są troszczyć się o fizyczny i duchowy rozwój dziecka i przygotować je należycie do pracy dla dobra społeczeństwa odpowiednio do jego uzdolnień. § 2. Rodzice, którzy nie mają pełnej zdolności do czynności prawnych uczestniczą w sprawowaniu bieżącej pieczy nad osobą dziecka i w jego wychowaniu, chyba że sąd opiekuńczy ze względu na dobro dziecka postanowi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmietnik znasz z autopsji :) smieciu, Jasne dzieci niech zra ze śmietnika Byle by h*j zwany ojcem miał dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad dzieci maja wziąć jedzenie? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty swojego h**a zwiesz ojcem? No to chała twemu ojcu i h*jowi twemu dzisiaj i zawszeń życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojego zwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój h*j nie dla cię. Próżne zwania twe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka_
Alimenty sa dla dzieci, nie dla Ciebie. Ani do rozpieprzania na ciuchy ani jako narzedzie zemsty, tepa strzalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×