Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Zuzia30
Jestem w 8 tyg ciąży byłam dziś na usg i nie słychać serduszka mojego dziecka jestem zalamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Mam bete 5762 lekarz powiedział mi że dziecko ma dobre wymiary i że jest to 7tc i 2 dzień ale wg poprzedniego usg powinno być 8tc. Dziewczyny Pomóżcie czy serduszko może bić później? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Zuzia ja mysle ze spokojnie bo to z tym serduszkiem roznie bywa. Jeszcze jest czas a beta jest ok. wiec mysle ze poki co nie ma powodow do zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia asiulek ma rację, czytałam że można dopiero później usłyszeć serduszko, zobaczysz że na następnej wizycie będzie już biło jak szalone :) nie denerwuj się bo szkodzisz dzidziusiowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Pan doktor powiedziała że robimy bete w celu stwierdzenia obumarcia więc jak się nie denerwować. Jutro idę na drugą bete jeśli spadnie to koniec. A popołudniu znowu do lekarza. Nie mam już sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Poprzedni wpis był mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia trzymam mocno kciuki za twoje wyniki, teraz rozumiem Twój stres po słowach lekarza. Wiem że Nam jest łatwo pisać, ale będzie dobrze musi być. Pisz do nas jak coś będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Zuzia30 wiem co czujesz tez przez to podwóne badanie przechodziłam, ale moja beta byla znacznie nizsza jak na 7-8 tydzien wiec nie denerwuj się masz wysoką betę możliwe że do zagnieżdzenia doszło później i róznica 7 dni całkiem możliwa, zobaczysz że beta przyrosnie a serduszko sie pojawi, ma na to jeszcze troche czasu. Słysząłam nawet jedna wypowiedz ze dziewczyna nie słyszała serduszka a za 4 dni już było, głowa do góry musi byc dobrze choć lekarz nie owijał w bawełne móg nie zdradzac szczegółow tego badania i niepotrzebnie Cie nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziękuję za wsparcie. Jutro wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Beta spada. Serduszka nie ma. Jutro mam zabieg łyżeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak strasznie mi przykro Zuzia30 z tego co sie stalo:-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Zuzia30 a ile wynosi dzisiejsza beta? Spadła mocno? Przykro mi, żadne słowa Cię nie pocieszą, ale kiedyś nam się uda mieć nasze upragnione maleństwo choć mamy trudną i ciernistą drogę do tego. Też miałam łyzeczkowanie 8-9 tydzien, brak tetna od poczatku go nie słyszłam moze tez wina słabego sprzetu lekarza na poczatku jak zmieniłam lekarza to juz było za poźno plamienia sie pojawiły i nawet duphaston nie pomagał :( Ciezkie to wszystko sama miałam chwile załamania, ale dźwigam się i walcze dalej mimo ze kolejna ciaza po roku dopiero i to biochemiczna, ech ..... cieżkie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
Zuzia jesteśmy z Tobą, tak mi przykro. trzymaj się jakoś jak to tylko możliwe, zawsze możesz się tu wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Zuzia przykro mi. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Gość 2 Beta wynosiła 5384 Dziękuję dziewczyny gdyby nie moja druga połowa i wy nie dałabym sobie rady. Teraz wiem że skoro udało się raz to uda i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia super że masz takie podejście, tak trzymaj na pewno się uda zobaczysz, wszystkie zobaczymy do końca roku musi nam się udać, ja miałam takie postanowienie noworoczne że do końca 2014 zajdę w ciąże a jak nie to koniec z lekarzami i wyjeżdżamy sobie gdzieś z mężem odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak w sumie wyszło, ja powiedziałam że nie jestem pewna czy chcę teraz robić iui a mój mąż powiedział że też o tym myślał przegadaliśmy temat i postanowiliśmy odpocząć i nie myśleć o tym, bo zaczęło się między nami psuć skupiliśmy się tylko na dziecku a po decyzji że koniec jakbyśmy na nowo odżyli. Na razie darujemy sobie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Skoro razem podjęliście taką decyzje to bardzo dobrze. Odpocznijcie, odstresujcie się i bądźcie szczęśliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
dziękuję asiulek, właśnie gdzieś to nasze szczęście się ulotniło tzreba je zbudować od nowa:) a jak u Ciebie? kiedy iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
No to budujcie budujcie :-) ja w srode ide do lekarza i moze w piatek iui. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki :) będę tu do Was zaglądać ;) bo wczoraj jeszcze postanowiliśmy że na pewno nie robimy już nic w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Zuzia30 Wiem ze jestes pewnie przygnębiona i zadne słowa Cię nie pocieszą, ale może tu zaglądasz to napisz jak się czujesz? Jesteś już po zabiegu? Powiem Ci że szybko postanowili Ci zrobić ten zabieg, od diagnozy spadajacej bety juz następnego dnia, to dopiero szok szybkich traumatycznych wydarzeń. Byłaś już u lekarza prowadzącego? Co on na to? Wiesz przepraszam że dopytuję ale miałam to samo stąd ciekawość. Pewnie bedziesz czekac na wynik histopatologiczny do 14 dni, to zobaczysz czy tam coś wyjdzie, mi nie wyszło, do tej pory powod nieznany bo wszystkie badania ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Madziakana1 czasem takie postanowienia też są ważne żeby nie zapomnieć o małżeństwie, które wiem sama po sobie może na tym wszystkim ucierpiec w relacjach. asiula życzę udanej iui, ja w tym cyklu też próbuję iui obstawiona lekami i wierzę że musi być już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×