Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Madzia nie martw sie na zapas ja myslałam że zrobiono mi za pozno i cały czas sie tym martwiłam a okazało sie ze zaszłam. Zaufaj lekarzowi i czekaj na wynik a co do alko... to ja słyszałam ze wytrawne czerwone winko nie zaszkodzi a wrecz moze pomoc bo pomaga w ukrwieniu rowniez macicy. Wiec lampka czy 2 w pierwszych dniach napewno nie zaszkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Madzia niewiele 2 mięśniaki po 1 cm i 2 bardzo małe ogniska endometriozy, lekarz powiedział, że taka endometrioza w niczym nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusia to dobrze to teraz ile trzeba czekać ze staraniami? dziewczyny mam dzisiaj 4 rocznicę ślubu i nie wiem co przygotować dla męża stawiam raczej na takie rzeczy robione od siebie niż kupione, myślałam o takim liście miłosnym żeby spisać te nasze 4 lata razem ale nie wiem czy to mądry pomysł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny byłam dziś u Lekarza jutro drugie iui. Po zmianie leków mam jeden Pęcherzyk na 21 mm i endometrium 8.5 dla Was pewnie to mało ale ja ostatnio endo miałam 6. Tym razem piłam czerwone wytrawne wino ;-) Dodam że Pęcherzyk mam z mojej lepszej strony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Zuzia30 trzymam kciuki!!! Mam nadzieję że ta druga się chociaż tobie uda bo u mnie to raczej nic z tego, jeszcze nie testowalam ale 3 dzień mnie boli brzuch i nerwowo nie daje rady czyli pewnie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Zuzia trzymam kciuki. Kamila tez daj znac jak po testowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Jestem po drugiej iui endo 8,8 byłam rano u lekarza i pęcherzyk pękł ;-) teraz zaczynam brać luteinę. Zobaczymy za 2 tygodnie. Trzymam za nas wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Kamilka 82 napisz jak po teście. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
dziewczyny co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny powiedzcie mi ile teraz kosztuje in vitro chodzi mi o program NFZ wiem że teraz leki też są refundowane. Ale ile tak naprawdę zostaje nam do zapłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Jeszcze nie zrobiłam testu :-S jak nie przyjdzie @ to zrobię, Daria30 trzymaj się @):-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Przepraszam oczywiście Zuzia30 ;-), ale Daria oczywiście tobie też powodzenia życzę B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
zuzia trzymam mocno kciuki a ja ciagle wcinam tą luteinę :P i nie wiem na czym stoję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam śluz płodny znowu ja już nic nie rozumiem, może tak być po luteinie? no i podobno pęcherzyki nie pękły to skąd ten śluz? i dodam że to mój 19dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Chyba dostałam okres.... Narazie mam lekkie plamienie :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Madzia musze czekać 1 cykl, teraz dostałam jeszcze tabletki anty, potem mam dostać zastrzyki do stymulacji. Trochę się boje kosztów, bo zastrzyki są sporo droższe od tabletek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek biorę podjęzykową i mam pełno teraz białego gęstego śluzu aż się wylewa ze mnie i dodam że to nie żadna infekcja patusia to fakt zastrzyki są podobno znacząco droższe ale jeśli mają lepiej pomóc to niestety trzeba pasa zacisnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Kamilka82 i jak tam, @ przyszła? Jak to bylo różowe plamienie to mogło to być plamienie implantacyjne. Ja tak miałam. Też myślałam, że okres mi się zaczyna i dopiero po tygodniu zdecydowałam się zrobić test ;) Patusia1 a może do trzeciej IUI nie będziesz musiała podchodzić bo uda Ci się naturalnie, czego z całego serca Ci życzę. Madziakana1, Asiulek2507, Julita670 i reszta starajacych się bardzo mocno zaciskam za Was kciuki. Mam nadzieje, że za niedlugo kolejna z nas pochwali się takimi cudownymi informacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
asiulek ja to chyba raczej nie robię testu bo wątpie żeby jednak się udało. raczej we wrześniu 3 iui :( a ty kiedy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Daria jeżeli przez 8 lat nie udało nam się naturalnie to raczej się nie uda, poza tym ten cykl będę na tabletkach anty, więc szanse bliskie zera. Madzia różnica jest sporo za tabletki zapłaciłam ok. 30 zł, 1 zastrzyk z Gonalu ok 124 zł a potrzeba min. 6 zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 gdyby nie tabletki szansa by była. Ja też nie wierzyłam, że może udać się nam naturalnie, a tu taka niespodzianka... Trzymam kciuki za trzecią IUI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria a kto jest ojcem twego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia oj zrob a moze sie udalo. Ja niestety czuje,ze sie tez nie uda ale chyba zrobie test w sobote lub niedziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
no to jak zrobię to dopiero za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Nie wytrzymalam zrobilam test po 11 dniach od iui niestety jedna krecha :-( dół.... dół.... dół.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka82
Przyszła @ i to jeszcze jaka? Jakby ktoś zawór odkrecil na 2 dni, a teraz szykuje się do laparoskopii :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula spokojnie test może się mylić ja robiłam po 12 dniach i wyszła jedna bardzo bardzo blada kreseczka ledwie widoczna. Najlepiej idz na bete możesz jutro ja też robiłam po 12 dniach i wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
asiulek ja robiłam po 14 dniach i tej drugiej kreski prawie nie było a beta wyszła ładna wtedy, może za wcześnie albo idź po prostu na tą bete ja to tych sikańców już nie jestem przekonana i nie załamuj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×