Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Zuzia30
Dziękuję Jutro nie mam gdzie ale w poniedziałek zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Zuzia30 wszystko wskazuje na to, że się udało ;) Powtórz betę w poniedziałek. Jak będzie przyrost o 100% to potwierdzi, że będziesz mamą. Życzę Ci tego z całego serca. Gość dla Twojego spokoju to Malenstwo jest mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziękuję Daria275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Zuzia30 i jak wynik z bety? Mam nadzieję, że wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Beta 163,20 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Zuzia30 super. Gratuluję ;) Teraz tylko długie 9 miesięcy i nadejdzie ta najpiękniejsza chwila ;) Rosnijcie zdrowo. Chciałabyś chlopaka czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie Daria275 dla nas to bez znaczenia czy chłopak czy dziewczynka byle zdrowe i żeby było wszystko dobrze przez te 9 m-cy. ;-) Ja chyba jeszcze w to nie wierzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Zuzia30 uwierzysz jak zobaczyć bijące serduszko na USG ;) Staraj się teraz dużo wypoczywać. Unikaj cukru, w gruncie rzeczy cukrzyca ciążowa to nie takie rzadkie zjawisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Zuzia gratulacje, spokojnych 9 miesięcy życzę :) A Ty Daria chciałabyś chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Zawsze marzylismy o dziewczynce, ale teraz to jest nam obojętne. Byle było zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, ale od dawna śledzę Wasze forum. Tym którym się udało serdecznie gratuluję, a za resztę staraczek trzymam kciuki :) moja sytuacja wygląda tak: jestem po trzeciej IUI dwie pierwsze na cyklach stymulowanych, a ostatnia dewa dni temu na cyklu naturalnym (problem z nasieniem) no i mam takie pytanko do Was, bo w poniedziałek miałam pęcherzyk 25 mm i lekarz zrobił mi IUI twierdząc, że pęcherzyk zaraz pęknie we wtorek ( dzień po) poleciałam skontrolować czy pękł i okazało się, że nie pękł ,ale pękł w momencie robienia USG czyli 20 godzin po IUI. Teraz zastanawiam się czy jest szansa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
czytałam gdzieś że plemniki mogą przeżyć od 72 do 24 h więc myślę, że szansa jest, nie skreślaj tego cyklu :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za słowa otuchy :) też znalazłam wypowiedz Pani dr która twierdzi, że żyją do 72h :) więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że masz szansę!nie martw się na zapas!jeszcze trzeba było poprawić w domu! trzymam kciuki za udaną IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście poprawiliśmy i to dwa razy :) ta inseminacja była jakas inna być morze spowodowane było tym, że przy dwóch pierwszych endometrium 8 mm, a przy tej 14 mm dzięki suplementowi diety Maca - dziewczyny to działa mojemu mężowi w ciągu miesiaca poprawiły się wyniki nie dużo, ale jednak, u mnie za to piękne jajo 25 mm i endo 14 mm - cykl naturalny :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dzięki Julita Gość nie martw się mi Pani dr mówiła że nasienie przygotowane do iui przetrwa 48h. Mi też pękły później a jednak się udało. Dziewczyny w którym tygodniu słychać serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny, Mam pytanie, jestem po pierwszej nieudanej iui...mieliśmy tylko 500 tysiecy plemników. Powiedzcie mi czy jest sens podchodzić do drugiej iui? Niestety nie mam pewności jakie będzie nasienie tym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
a Twój lekarz coś Ci mówił odradzał czy namawiał do następnej? może warto podejść do jeszcze jednej próby :) inseminacja może byś skuteczna nawet przy mniejszej ilości plemników przecież po to jest próbuj :) dziewczyny a ja dzisiaj do lekarza i dowiem się kiedy następna iui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lekarza dopiero pójdę, podejrzewam że wyśle nas od razu na in vitro a ja nie za bardzo chce iść w tą procedurę. Zastanawiałam się co można jeszcze zrobić ale pustka w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Gosc spokojnie idz do lekarza moze sprobujcie jeszcze raz poza tym do iui przygotowywane sa plemniki wiec moze sie uda. Madzia jak po wizycie? Ja ide jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Asiulek Madziakana trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałam M na sesje z akupunktury...już wszystkiego sie chwytam...idzie w piatek;) mam nadzieje ze po akupunkturze troche wzrosnie ilosc żołnierzy i iui bedzie zwycięska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulek tak myślisz??? kurcze ostatnia iui przy 500 tysiacach nieudana..Panie Boże daj mi chociaż 5 milionów...ja nie chce 20 milionów ja chce tylko 5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×