Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Zuzia30
Dziś jest mój 10-ty dzień po iui w piątek idę na bete. Wiem że nie powinnam myśleć źle ale wydaje mi się że nic z tego bo dlaczego ma się teraz udać skoro dwa lata się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
no Zuzia głowa do góry, się uda a co :). Daria a jak u Ciebie?? mdłości Cię dopadły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
zuzia będzie dobrze kciuki trzymam dziewczyny moje dzisiaj mam odstawić luteinę mam 26dc czy w razie ew. ciąży nic się nie stanie jak ją odstawie? planuję zrobić test środa albo najpóźniej czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia z tego co ja wiem to nie powinno się odstawiać luteiny dopóki nie będziesz pewna że nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinagość
Hej dziewczyny ja podchodzę drugi raz w środę mam nadzieje że mi się uda trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Sabina trzymam kciuki mocno. Madzia jak u Ciebie? U mnie tak jak pisalam nic z tego dzis nadeszla @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
asiulek tak mi przykro, a u mnie nie wiem :/ @ powinna być w czwartek i pewnie będzie mam już skurcze jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Asiukel przykro mi :-( Madziakana ja też biorę luteinę i.mam ją Brać do momentu kiedy będę pewna że nie jestem w ciąży. Trzymam kciuki za następne inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 ja w ogóle nie miałam i nie mam mdłości. Ciągła ochota na sen też już przechodzi, ale czuje się dużo lepiej jak położę się chociażby na 30min po południu. Dzisiaj mam kolejną wizytę u gina, ma mi zakładać kartę, jutro u endokrynologa, a w czwartek w poradni patalogii ciąży. Także do końca tygodnia zapominam o pracy ;) Madziakana1 co do luteiny to ja mimo iż jestem w ciąży to ją biorę. Zaczęłam od pierwszej wizyty potwierdzającej ciążę. Z tegp co czytalam na innych forach, to dziewczyny biorą ją do ok. 14tyg. Jak ma pomóż mojej Kruszynce to nie widzę problemu, zwłaszcza iż omija mnie jej smak bo mam ją w tabletkach dopochwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej w ciąży nie jestem więc nie ma problemu, daria a Ty nam tu jakieś dobre ciążowe fluidy przesyłaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Madziakana1 oczywiście przesyłam je wszystkim i trzymam bardzo mocno za Was kciuki ;) Z niecierpliwością czekam na każdą dobrą wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahati
Witam, dziewczyny weszłam z sentymentu, ale może pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie odstawiać luteiny nie mając pewności, że nie ma ciąży! Bo gdyby któraś miała za mało progesteronu to może być różnie. Sama po inseminacji odstawiłam luteinę, pewna, że się nie udało, po tygodniu po pozytywnym teście umierałam ze strachu czy tym odstawieniem nie zaszkodziłam maluszkowi, ale na szczęście nie. Więc wróciłam do luteiny, a raczej duphastonu (zamiennik) to choć droższe, ale dla mnie lepsze tabletki, bo luteina pod język powodowała u mnie mdłości, a dopochwowa mnie wkurzała (ciągle mokro), a duphaston tylko się połyka. Życzę powodzenia, ja dzięki iui zaszłam po 4 latach starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba macie rację w poneidziałek wzięłam ostatnią tabletkę, jutro robie test, bo dzisiaj mam 28dc a test już w torebce ale chyba nie ma sensu robić go o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobisz o tej porze i będzie pozytywny to ok, ale jak negatywny, to będziesz się łudzić. Ile jesteś po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Madziakana1 Bardzo mi przykro. Jutro pewnie i mnie to czeka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia mam nadzieję, że nie ja już jestem umówiona na 8 września a od soboty clo na pęcherzyki, mam pytanie czy Wy jak idziecie na kontrolę pecherzyków przed iui u mnie to np 12 dc to musicie robić jakieś badania z krwi? ja wcześniej miałam zalecane lh a przy drugiej lh estradiol i progesteron a teraz nie dał skierowania i zastanawiam się czy nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Madziakana 1 Nie ja nie musiałam robić tych badań przy kontroli robiłam je raz chyba w kwietniu. Dziś mnie tak dziwnie powoływał brzuch i piersi jakby przed okresem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Miało być pobolewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia1
Dziewczyny powodzenia oby wrzesień był pełen dobry wiadomości:) moje IUI też będzie w wrześniu, ale pod koniec chyba zbiegnie się z moimi urodzinami. Daria życzę spokojnych już chyba 7 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny moja beta 53,08 mlu/ml w 15 dniu po iui 3 tyg i 3 dni od ostatniej miesiączki Proszę powiedzcie mi że to nie jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Patusia1 tak, zostało nam już tylko 7 miesięcy. Jak narazie czuje się dobrze, ciągle spanie po zwiększeniu eutyroxu już mi przechodzi. Zostala tylko obawa przed cukrzycą ciążową. Glukoza jest w dolnej granicy normy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daria ponawiam pytanie- kto jest ojcem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Zastanawiam się czy w ogóle któraś z Was przeczytała moją wiadomość o becie czy porostu jest tak źle i nikt mi tego nie chce napisać. Proszę odezwijcie się dziewczyny. Gość A co Cię to interesuje kto jest ojcem, może zajmij się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuzia30
zrob przyrost bety po 48h od pierwszej czyli jutro, jesli bedzie przyrastac prawidłowo to ok, kaza powtarzac lekarze przy niskiej poczatkowej, bo nie wiadomo kiedy zarodeczeks ie zagnieżdzał stad nie raz beta na poczatku jest niska, nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×