Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasikaka

internetowy sklep z odzieżą używaną

Polecane posty

Gość kasikaka

witam, nie pracuję na etacie (zajmuje się dziećmi) bardzo lubie sprzedawać na allegro ubranka po moich dzieciach. Powiem szczerze, że czasami kupuję coś w ciucholandzie jak trafia sie jakaś perełka i wystawiam.. fakt zarabiam cos na tym..nie dużo ale stratna nie jestem na tym- to lubie robic.. szperac po ciuchach, wybierac itp. mysle o założeniu sklepu internetowego. kupować odzież w hurtowniach . jak widzicie taki pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to lubisz i się w tym odnajdujesz to super! Odzież w hurtowniach, ta tania, w workach, to często chłam i rzadko się zdarzają perełki, więc musiałabyś poszukać dobrej hurtowni, względnie sama jeździć po towar. Licz się też z opłatami związanymi z własną działalnością. Chociaż uważam, że jeśli to lubisz i sprawia Ci to przyjemność to idź za ciosem. Wrzuć namiary na siebie, jak już będziesz miała ten sklep, chętnie zajrzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaka
Myślałam o allegro.pl ... Koszta wiem, podatki i te sprawy. Co do odzieży , to wiem. Musiałabym kupywać jakieś creamy, albo z outletu koszt za kg od 45 do nawet 60zł-ale i jakoś super . Na szczescie w mojej miejscowości są 2 hurtownie takie. Może bym mogła zajrzęc w worek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super! W takim razie leć i sprawdź co tam mają. Jak się zorientujesz to będzie Ci łatwiej ogarnąć, czego chcesz a czego totalnie nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaka
jutro zadzwonie i się zorientuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj znać na forum jak Ci idzie, bizneswoman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkasamowolka
MAm namiar na Niemcy do hurtowni z odzieza sortowana. Ceny nie wysokie. Minimalnie do kupienia 300kg. Ale trzeba samemu sobie pojechac. Jest to 750km od granicy w goerlitz w strone monachium. Jak ktos chce podam namiary. od 4 lat sie u nich zaopatrywalam ale urodzilam dziecko i nie mam mozliwowsci handlowania a tym bardziej pojechania po towar. Srednio para jeansow wynosi 1zł Bluzka 50gr Sweter 30gr. Obliczylam to liczac sztuki w worku i cena jaka zaplacilam za worek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisiit11
Ja ubrania biore z wolki kosowskiej od hurtownika onlinehurt.pl i nei sa uzywane tylko nowki! wszystko po taniosci. Powiem tak, pomysl jest z******ty!! nie musisz miec magazynu, kasa szybko sie zwraca, bo ludzie musza w czyms chodzic wiec zawsze kupia ubrania :)) Z hurtowni jak zlozysz zamowienie i zaplacisz do 10:30 rano to wysyłaja towar tego samego dnia, nie musisz nigdzie jezdzic ani sie martwic :) Mi sie oplacilo, jak masz pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handzia07
Karolka, jestem zainteresowana :) odezwij się jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×