Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pyziucha

Tabletki na odchudzanie!

Polecane posty

Gość JedynaMałaMi
Brałam slimcea i mam o niej sobre zdanie, podczas 3 miesięcznej kuracji uprawiałam sport oraz miałam diete :) schudłam w tym czasie 10 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przygoda odchudzania z slimcea zaczeła się 2 miesiące temu i został mi jeszcze jeden miesiąc kuracji, narazie wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku, schudłam 6 kilogramów, i mam mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaiTomek
A ja od tygodnia biorę slimcea, nie można jeszcze mówić o jakiś efektach, póki co obniżone łaknienie :) może miałybyście dla mnie jakąś rade? np jaką diete stosować, ile ćwiczyć? Byłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaBiznesmena
Powinnaś sobie sama dobrać jaką diete wytrzymasz, ale z swojej strony moge polecić atkinsa, dla mnie była przyjemna, a co do ćwiczeń do tak przynajmniej 2 razy w tygodniu byłoby warto :) ja się trzymałam tych rzeczy i w 3 miechy z slimcea schudłam 11 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paluszkamwj
Ja już skończyłam kuracje schudłam 9 kilogramów, i wychodząc z sypialnii już przynajmniej nie wstydze się spojrzeć w lustro, a wszystko to dizięki slimcea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latynoska111
Nawet nie mogę opisać swojego szczęście z powodu trafienia na slimcea :) schudłam, lepiej się czuje, żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żygolinka
ooo to fajny wynik, ja dopiero zamówiłam slimcea, ale liczę że efekty będe miała podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narkowtalia
ja również dołanczam właśnie do osób stosujących slimcea ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluzka jest boska Całkiem nieźle się komponuje z skf3rzanymi spnamidoi, ale chyba wolałabym ten zestaw z innymi butami . Ale to moja subiektywna opinia Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Have you ever thought about inncldiug a little bit more than just your articles? I mean, what you say is important and all. However think of if you added some great photos or video clips to give your posts more, pop ! Your content is excellent but with images and videos, this site could certainly be one of the most beneficial in its field. Awesome blog! http://xlnjauqfz.com [url=http://ubdqlcpbizs.com]ubdqlcpbizs [link=http://ptlfknr.com]ptlfknr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenas
Nie wierzę w żadne tabletki "na odchudzanie". Ja postawiłam na coś bardziej naturalnego i pewnego. Łykam od niedawna be slim zielona kawę. Wreszcie nie podjadam, wreszcie nie jem słodyczy i przede wszystkim nareszcie mądrze chudnę. Nie tracę 10 kg w tydzień, ale jestem pewna, że przy takim zdrowym trybie życia jaki ostatnio prowadzę, jo jo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mogę polecić tabletki 2 be slim, mają naturalny skład i faktycznie działają, schudłam 11 kg w 2 miesiące, owszem z dietą i ćwiczeniami, ale nie było to nic rygorystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabsy na odchudzanie to jedna wielka lipa. To działa jak placebo, a przy okazji może coś w organizmie popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabolinka33
A ja wam polecam slimcea, może to nic nowego, ale skuteczny jest napewno, ćwiczyłam i stosowałam diete przy nim, i dzięki temu schudłam 11 kilogramów w zaledwie 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie z swojej strony mogę śmiało polecić suplement diety slimcea, okazał się bardzo pomocny przy moim odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkka25
Jaka jedna wielka reklama tego badziewia na forum :/ Jedzenie samych tabletek nic nie da, nie oszukujmy się. Ja wzięłam się za siebie w lipcu, miałam silne postanowienie, zeby schudnąć i zaczęłam częściej ćwiczyć i piłam suplement Slimtox. Nie żadne tabletki, które wyniszczają organizm, tylko zdrowy napój ziołowy, ktory przyspisza chudnięcie. Efekty świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz widać że to Ty strasz się zareklamować jakiś badziew, i nie masz pojęcia o tym jak wyglądają tabletki na odchudzanie. Owszem jest sporo takich które są chemiczne, ale sama stosuję wcześniej tu wymienianą slimcea, i jakbyś miała choć trochę inteligencji wiedziałabyś o tym że akurat slimcea jest naturalnym suplementem z jawnym składem. Ale ścianie nie ma co tłumaczyć nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt nie mówi że przt stosowaniu tego preparatu wystarczy łykać tabletki, wiele razy choćby na tym forum pisze że trzeba mieć diete i uprawiać jakiś sport. Ale pewnie przy Twoich magicznych saszetkach jest to zbędne. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak spam, chcesz się dowiedzieć czegoś konkretnego i dupa. Przyszły dzisiaj do mnie tabletki slimcea, i to 3 opakowania, mam pytanie czy polecicie mi jakąś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do slimcea wybrałam diete 1000 kalorii i dzięki temu schudłam 10 kilogramów. Ale pamiętej również o ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam slimcea. Mimo diety i ćwiczeń przytyłam w trzy miesiące trzy kg kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×