Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pyziucha

Tabletki na odchudzanie!

Polecane posty

Gość gość98
Dostałabym tabletki w aptece bez recepty choc jestem nie pelnoletnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli stawiać na jakiś suplement na odchudzanie, najlepiej kupic slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zadowolona jestem z działania slimcea, działa tak jak opisuje producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu łykać tabletki - niestety, ale żadna porządna zmiana tak łatwo nie przychodzi ;p Pewnie będzie mnóstwo skutków ubocznych. Najlepiej ćwiczyć, bo inaczej nawet jak schudniemy, to zdrowe nie będziemy - "efekt chudego grubasa" :D No i wprowadzić świeże owoce, warzywa i soki, a odstawić fast foody. Tu jest dużo fajnych rzecz na ten temat: http://terapiasokami.pl/pl/n/list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym wyborem przy odchudzanie dla mnie okazała się slimcea, zero ufektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opus
Dla mnie bardzo korzystne i wręcz zbawienne okazało się branie tabletek Foreverslim.Zaczynałam odchudzanie na samej diecie po jakimś czasie musiałam niestety włączyć tabletki bo po prostu nie było efektów.A regularne branie tych tabletek przynosi super efekty.Schudłam 15 kg cieszę się bo również nie wystąpił efekt jo-jo czyli odchudzanie jest skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż mój wybór tabletekna odchudzanie był bardzo prosty, postawiłam na coś czego miałam pewność że będzie skuteczne, wybrałam slimcea z względu na zadowolenia mojej kuzynki z tego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka33
Na rynku jest tyle tabletek że ciężko jest wybrać te najlepsze.Ja stosowałam tabletki Foreverslim i jestem z nich bardzo zadowolona.Z każdym tygodniem jestem lżejsza no i moje wymiary też się już zmniejszyły.Rodzinka twierdzi że zmiany widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irkamirka
Nie wim jak inne tabletki, ale na mnie bardzo skuteczny okazał się suplement slimcea. Kuracja trwała zalewdie 3 miesiące, zważywszy na moje poprzednie próby i wyniki który były można powiedzieć słabe a trwały dłużyszy okres, a dzięki tym tabletkom diecie i ćwiczeniom ( takimi samymi jak podczas poprzednich prób) schudłam 10 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tej slimcea to jak to wygląda? bo rozumiem że jest tosuplement w postaci tabletek ale jaką diete najlepiej wybrać? jakiś plan treningowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ważne jest mieć w ogóle diete, do slimcea wybrałam ta atkinsa bo dużo osób ją poleca do tych tabletek oczywiście prócz samej diety miałam plan treningowy, ah no i tak slimcea jest w postaci tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim jest po prostu idealny, ja nigdy nie brałąm tego typu rzeczy i zawsze wydawało mi się to głupie ale jak zobaczyłam efekty u siostry to się skusiłam.I w moim przypadku tabletki zadziałały schudłam trochę mniej niż siora ale też zaczynałam z mniejszą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja jestem na diecie i ćwiczę może nie często bo tylko dwa razy w tygodniu tak pozwalają mi obowiązki.A Foreverslim wspomaga całe odchudzanie .Po prostu z nim odchudzanie jest znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszona
Stosowałam Foreverslim schudłam dzięki niemu 11 kg.W sumie dużo ale pewnie było by znacznie więcej gdybym trochę bardziej sie przyłożyła.I tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdabwienne okazały się tabletki slimcea, nie dosyć że przyśpieszyły moje odchudzanie to jeszcze były bodźcem do tegoaby pilnować się diety i ćwiczeń, ogólnie 12 kilogramów mniejw 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w szybkie diety cud i suplementy. Jak można schudnąć 14 kg w 3 miesiące bez jojo? a czy wiesz, ze jojo może się pojawić nawet do 5 miesięcy od zakończenia diety? Masakra. wolę racjonalne odchudzanie pod okiem eksperta z http://akademiazdrowegozywienia.com.pl/ aniżeli katowanie się i niszczenie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem rok czasu od zakończenia kuracji tabletkami slimca na której schudłam 11 kilogramów i nie mam żadnego efektu jojo. Można? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No można można ja mam już 4 miesiące za sobą kuracji slimcea i też żadnego efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcenia
Ja zakolei odchudzałam się stosując tabletki Foreverslim.Na samym początku nawet nie podejrzewałam że można aż tyle schudnąć.Końcowy wynik trzymiesięcznego odchudzania to 14 kg.I minęło już sporo czasu i do dnia dzisiejszego nie ma mowy o żadnym efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mi na urodziny które miałam w wrześniu kupił slimcea do tego dieta i ćwiczenia dzięki czemu schudłam 9 kilogramów, jestem zadowolona z działania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×