Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pyziucha

Tabletki na odchudzanie!

Polecane posty

Gość gość
ahaha to jaką Ty diete i ćwiczenia miałaś kobito skoro przytyłaś? Przecież to nie możliwe już same te dwie rzeczy powinny Cię odchudzić. haha no maskare mnie rośmieszyłaś. Ja jak stosowałam slimcea i trzymałam się tych 2 rzeczy to schudłam 9 kilogramów. Nie wiem jak Ty to zrobiłaś, albo to celowy komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudlam bez tego badziewia ładnie ale chciałam przyspieszyć. I de przyspieszylam... Zaczęłam brać i na trzy miechy mi się chudnięcie zatrzymalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam już wiele środków na odchudzania, ale tylko slimcea okazała się skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praska
Nie znam tabletek, które działalby by cuda. Wszystko musi być oparte na systematyczności, diecie i ruchu. Raczej jak już to lepiej preparaty wspomagające odchudzanie jak AquaSlim aby zmniejszyć łaknienie. Trzeba myśleć o bezpieczeństwie i zdrowiu, a nie ślepym dążeniu jedynie to spadku wagi, bo to nic dobrego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlgga
Moim zdaniem żadne tabletki nie dadzą takiego efektu jak systematyczność i odpowiednio dobrana dieta. Ja swoją zamawiam na oryginalnych przepisów i chudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wierze tylko w suplementy z naturalnych składników, dlatego wybrałam slimcea, szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak wyraźnych efektów. Już po pierwszym tygodniu zauważyłam różnice, teraz jestem po 2 miesiąceach stosowania, został mi jeszcze jeden a już schudłam 7 kilogramów. Oczywiście nie zapominam o diecie i ruchu bo to też ważny czynnik. Co do aqua,koleżanka stosowała i mówi że odradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×