Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pyziucha

Tabletki na odchudzanie!

Polecane posty

Gość gość
spam spam spam, Kafeteria powinna zrobić porządek z takimi icydentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spam spam spam za spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WArto spróbować tabletek Foreverslim.Ja je stosowałam w trakcie odchudzania i mi pomogły.Dzięki nim miałam zmniejszony apetyt chęć na słodycze była zerowa.Nie byłam osłabiona miałam mnóstwo energii.Polecam bo naprawdę warto się nim wspomóc w trakcie odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postawiłam na inny popularny suplement, ale też było warto bo dzięki niemu schudłam 11 kilogramów, tym suplementem była slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również brałam slimcea, z początku już myślałam że nie działa, ale jednak później okazało sie że sie myliłam, musiało się chyba poprostu rozkręcić, ogólnie po pierwszym miesiącu zgubiłam 2,5 kilograma, więc mało ale był to najsłabszy miesiąc, bo później poszło już po 4 kg, ale wtedy też dopiero porządnie przysiadłam do ćwiczeń oraz diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat: polecam jedynie slimcea. działa doskonale. po 3 miesiącach 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic bardziej skutecznego niż tabletki Foreverslim.To właśnie dzięki nim udało mi się schudnąć.Wcześniej jakoś mi to nie szło z wielu przyczyn.Ale jedno jest pewne żeby tabletki były skuteczne to muszą trochę kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również śmiało moge polecić slimcea, 3 miesiace jej brania i sprawa z nadmairem wagi została rozwiązana. Schudłam dzięki niej 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim mniemaniu nie istnieje nic skuteczniejszego niż slimcea, w końcu suplement któy pomógł mi schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w trakcie odchudzania pomógł Foreverslim.Aż ciężko uwierzyć że tabletki które w składzie maja tylko naturalne składniki moga być aż tak skuteczne.Ale grunt że mi także udało się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę polecać nic innego niż slimcea, super produkt, naprawdę można dzięki niemu schudnąć, ja osiagnełam efekt który wcześniej był poza zasięgiem, schudłam 11 kilogramów w okresie 3 miesięcy. Oczywiście nie same tabletki mi pomogły, ale tak jak są zalecenia dodałam do nich diete oraz ćwiczenia ruchowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×