Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niski facet nie może byc przystojny

Polecane posty

Jakbym miał obecnie wybierać: przystojniak z geba jakiegos dzosza hartnetta ze wzrostem 175 albo jakis zwykly typ z przecietna polska twarza 190 to zdecydowanie biore to 1sze.********.ym 3 razy wiecej studentek. To nawet nie ma o czym dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawy gumofilc bożenki
Moja Bożenka mawia, że niscy faceci przypominają stare małe wysuszone dzieci, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny nie, ale wyglad to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja bozenka to stara spr******** opona a cyce ubiera juz w rajstopy wiec jej zdanie sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakompleksieni
A ja mam 157 i ****ałem co chwile wiem ze jestem przystony z poczuciem humoru i to wykorzystuje jedna nie spojrzy to druga sa ciekawe moze nie na zwiazek to przyjaciel a jedna kolezanka to sie pozna jej kolezanki jedne lubia wysokich drugie niskich grubych chudych brzydkich bogatych prawda jest taka ze musi miec to cos a jesli myslisz ze bedac wysokim nic nie musisz robic bo sie same pchaja na dzide to jakies ku...wki co same maja problem ...faceci maja tez gusta itp P.s mam zone i 2 dzieci bawcie sie w te glupoty o wygladzie czeba wiedziec gdzie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki facet też może byc brzydki, wzrost est atutem u faceta, ale są jeszcze inne cechy jak budowa, twarz, osobowość, sposob bycia, bez tego facet moze miec nawet 2 metry i na niego nie polece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mężczyźni powyżej 185 cm są oblegani przez dziewczyny. Oni nie muszą podrywać i się wysilać ,do nich dziewczyny same podchodzą i proponują randki. Widzę jak jest, na studiach ci wysocy zazwyczaj od 1 roku maja już dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Al. Pacino jest moim ideałem (to znaczy był no bo wiadomo teraz jest za stary:P) i co z tego,że jest niski twarz jest najważniejsza brzydki a wysoki odpada niski przystojny jak najbardziej jestem za :) depp też jest niski i wiele innych osób,które są uważane za najprzystojniejszych facetów cruise też jest przystojny,to znaczy wiadomo oni wszyscy się starzeją,ale zarówno młody dep jak i młody cruise byli super,wiekszosc wysokich może im buty czyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.10.2015 o 18:53, Gość gość napisał:

Al. Pacino jest moim ideałem (to znaczy był no bo wiadomo teraz jest za stary:P) i co z tego,że jest niski twarz jest najważniejsza brzydki a wysoki odpada niski przystojny jak najbardziej jestem za 🙂 depp też jest niski i wiele innych osób,które są uważane za najprzystojniejszych facetów cruise też jest przystojny,to znaczy wiadomo oni wszyscy się starzeją,ale zarówno młody dep jak i młody cruise byli super,wiekszosc wysokich może im buty czyścić

Głos rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×