Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu 40letni stary pierdziel uważa się za młodego i obraża kobiety po 30tce

Polecane posty

No mi to określenie kojarzy się z czymś innym ale przyjmijmy że łykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada to tak obleśnie stare pryki zawracają d**e młodym dzieczynom które obśmiewają obleśnego luja ale ona ma klapy na oczach , są żałosni nie mam szacunku do facetów czym straszy tym głupszy taka prawda niejeden 17 latek ma bardziej poukładane w głowie niz stary dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka spadla z drzewka
Naprawdę, takie są fakty. jestem na portalu randkowym. Jestem po 45 roku życia. Każdy, ale to każdy , interesuje się młodymi. Rówieśnicy tylko , jak są żonaci lub z choroba psychiczna. Piszą, że są fajni, czują się młodzi itp. wyglądają obleśnie, jak pisała koleżanka wyżej, młode ich nie chcą, więc nienawidzą kobiet, wściekają się. Podejrzewam, że mają problem ze wzwodem przy rówieśniczkach. Stąd ten problem. Zaczepiają młode atrakcyjne kobiety, myśląc, ze mają szanse, z powodu.... ich inteligencji wyjątkowej. Gdyby jeszcze bogactwa, to zrozumiałe, ale oni siedzą na wersalce z lat 70 tych, z kocem w kratkę ( na zdjęciu na portalach randkowych) .Najzabawniejsze, jest to , ze gość wyglądający jak z filmu " Gliniarz i prokurator" o tej samej wadze, pisze że czuje się młodo! To znaczy, ze kobiety też go tak mają postrzegać. Nie dziwię się kobietom, po 40 , które próbują randkować z menami z innych kultur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 i 30 latkowie tez uwazaja 30 za stare raszple. Po prostu to fakt. Tak dziala ewolucja kobiety mlode to 15 do okolo 30 dalej to stare juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego kobiety utrwaliły sobie obraz mężczyzny na wzór swojego ojca lub dziadka, jak zmienia się wygląd i zachowanie mężczyzny z pokolenia na pokolenie wystarczy porównać dwa seriale " Czterdziestolatek" i "39 i pół" obaj są w tym samym wieku. Oczywiście że są przypadki obleśnych grubasów z przepocony podkoszulkiem jednak większość mężczyzn w dzisiejszych czasach dba o siebie uczęszcza na siłownię itd Wszystkie wzdychacie do Clooneya a ma 56 lat. Nie jest to dla Was miłe ale niestety kobieta po 30 zaczyna się starzeć w szybszym tempie mimo kremów, odżywek i innych mazideł, mężczyźni nie używają tych rzeczy, nie malują się i wyglądają dobrze do 50 potem też zaczynają się szybko starzeć. A dlaczego " stary" 40 latek ugania się za młodszymi? Dlatego że ma u nich bardzo duże szanse, kobietom imponuje dojrzałość pozycja społeczna , w końcu majątek. A przeciętny ich rówieśnik 25-30 lat ma przeważnie sieczkę we łbie, przez pracy, bez mieszkania, bez perspektyw, myśli jak by na browara skombinować lub na nową grę do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facetom po 40 się w głowach poprzewracało i im się wydaje, że każda na nich leci, a to tylko złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.06 Nie reklamuj się tak bo i tak 25 na ciebie nie poleci, chyba, że z zaburzeniami psychicznymi. Stary to moze być na chwilę jako sponsor potem to już obciach ze starym gdzieś się pokazać.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do obrażania kobiet, wystarczyło by kilku osobom odciąć net i takie komentarze by znikły, piszą w koło to samo te same osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 nie reklamuje się, nie mam potrzeby nam już swoją kobietę, i mimo że w to nie uwierzysz jest normalna atrakcyjna i dużo młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt.kobiety zazwyczaj są wobec siebie obiektywne.faceci choćby stary dziad bez zębów będzie podrywał ładna młoda laskę!kuźwa na co liczą???mam znajomego który jest jakieś 10lat starszy i mówi że kobiety 30+to prochno a sam ma 168 cm,brzydki i lekko stadiony! No kurde....po czym parę tygodni później zarywa mnie-...więc mu powiedziałam że ja już próchno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stadiony? Po stadionach lata to chyba sportowiec jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwicie się że tak faceci reagują? Wystarczy przejrzeć tematy na kafeterii, całe stada zdesperowanych kobiet które jawnie piszą że biorą byle kogo byle by nie być samotną, mnóstwo tematów że nikt jej nie chce, gdybym nie miał realnych kontaktów z kobietami i siedział bym tylko przed laptopem po lekturze tego forum doszedł bym do wniosku że jestem świetny i mogę przebierać w kobietach a nawet muszę bo jest pełno wolnych i większość z defektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale siedzę na kafe brudny i śmierdzący piwskiem i wypisuje jaki oldboy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spasiony ...cymbale!jak nie kapujesz że słownik czasami poprawia to jest mi cię żal bo tylko tyle wyciągnąłeś z wypowiedzi-typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka spadla z drzewka wczoraj x Wszystko to prawda co napisałaś, dlatego JA postawiłam na "młodszych" i randkuję tylko z młodszymi. Dlatego zostaw tych "oblechów" z portalu randkowego i rozejrzyj się za młodszym wolnym facetem. Zapewniam Cię, że nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw tych oblechów za którymi ja ganiam po całym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat młodsza ale jej wylizałem a potem dwie godziny ********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj na siebie namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni uważają, że proces starzenia ich nie dotyczy. Mają wielkie wymagania co do kobiet a sami sobą niewiele reprezentują i niewiele mają do zaoferowania. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą sobie chcieć młodsze. Ale te młodsze nie chcą starszych. I tyle w temacie. A że młodsze ich nie chcą, starsze z jakiegoś powodu też nie, to obrażają te ostatnie, bo młode nawet im nie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie jest.to że chcą młodsze nie oznacza że one chcą 45pierdzieli:)sama miałam kiedyś 25lat i nawet nie zwrocilabym uwagi na gościa koło 40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce ludzie powinni się jednoczyć... po co te podziały. RAZEM trzeba działać, przeciwdziałać starzeniu. Całe pokolenia powinny rozliczyć te dzikie prywatyzacje, ucisk ekonomiczny. Jesteśmy krajem kolonialnym. I młodsi i stary tyra u prywaciarza albo w korpo. Jednoczmy się... Nie dzielmy.... Podzielonym narodem łatwiej rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu się obrażać. uważam, że ci starzy podniecają się , może onanizuja, jak młoda odpisze lub z ciekawości zajrzy na ich profil. Ktoś tam napisał o starszych, w typie amantów, ale to są wyjątki jak u kobiet Belucci. Większość wygląda jak wygląda i tego nie widzi. Nadzieja umiera ostatnia, więc panowie lat 70 piszą , że są cyt. ortooksyjnie hetero. Piszą to do kobiet lat 39. Domyślam się, że zachowanie kobiet dojrzałych ..może też być komiczne. Możliwe.. samo życie. Stwierdziłam, że nie warto nikogo potępiać, ile ludziom 50-60 lat zostało życia w zdrowiu? Wiec próbują łapać ostatnie podrygi młodości, ostatnie łącza między światem młodym... a sferą już seniorów totalnych. Jest wesoło i barwnie i o to chodzi. Ja tam myślę o kimś z innych kultur , ponoć dla południowców zawsze biała kobieta jest ponętna, sexi, nie jest próchnem jak tam piszą rodacy. Dlaczego nie skorzystać.. w imię pseudosolidarności narodowej...? jak któraś pani ma doświadczenia w tej kwestii to proszę o odpisanie. Nie chodzi mi o bawienie się w pedofilię ... czyli chłopca lat 19 ..aby zarwać do łóżka z np. Tajlandii. ale o menów w przedziale 40-60 lat . Ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce. Czy są jakieś portale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post mój wcześniejszy od ewka spadła z drzewka, zapomniałam wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom po 40 się w głowach poprzestawiało I myślą, że są młodzi i super wyglądają. Proponuje zrobić sobie zdjęcie z 30 latkiem i wtedy porównać. To tak jak gruba dynia ubiera się mini lub leginsy i myśli, że dobrze wygląda a jak stanie obok szczupłej osoby to wtedy widać dopiero roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro 40 letni stary pierdziel to za 10 lat ta trzydziestka będzie 40 letnią starą rurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goewka spadla z drzewka ść
Oczywiście nie arabów . Południowcow z Gruzjii, Armeniii itp. czy ktoś zna takie portale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee jak miałem 18 lat uprawiałem seks.... z 50 latką.... Nie widziałem w tym nic złego. Fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka spadla z drzewka
Myślałam też o poszukaniu młodszego, jak doradzała mi pani wcześniej tu, ale z kolei ... prawdopodobnie ten młodszy właśnie patrzyłby na mnie tak, jak młode dziewczyny na tych starych " oblechach" .... o których piszemy, jak ma się taką świadomość to .. masakra. Wiadomo, że wzwód osiągnie, oki, trzeba by się odpowiednio zdystansować do tej świadomości i z drnkiem w tle. Ale byłoby to pewne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×