Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopikoana

Wakacje nad morzem z małymi dziećmi i psem

Polecane posty

Gość aGNIESZKA2155
No ja polecam zdecydowanie hotel UNITRAL (chyba nawet juz tutaj padał gdzieś) w Mielnie - świetne miejsce, do ktorego wracamy już ktoryś raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca wiem jak wygląda sytuacja z psem, ale moim zdaniem możecie próbowac skorzystać z oferty, którą proponuje www.unitral.pl, bardzo sobie chwalę ten hotel, od kilku lat spędzam tam co roczne wakacje i zdecydowanie jeśli chcecie wypocząć to tylko tam. Hotel umieszczony jest nad morzem a co więcej ma świetną ofertę SPA, z której zawsze ku mojej uciesze korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Pokoje Pelikan w Ostrowie (Karwia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak jedziesz całą rodziną i z psem, to najlepiej wynająć apartament. Ja też jeżdżę z rodzinką co roku i wynajmujemy pokoje dzięki http://www.victus-sopot.pl/ . Mają znakomite apartamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena311
Jak jeździmy sami, to nie sprawdzamy jakoś dokładnie miejsca, ale z dziećmi mamy sprawdzony hotel jantar nad morzem w Ustce - jest jedzenie odpowiednie dla dzieci, pokój zabaw, organzizowane są różne zabawy i gry z dziećmi - bardzo mi się podoba, idealne miejsce na pobyt z maluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hotel Jantar w Ustce. Jak najbardziej na wyjazd z dzieckiem. Bylismy tam rok temu i nie ma mowy o nudzie w hotelu. Dziecko ma naprawde duzo atrakcji. Plac zabaw, basen dziecięcy. nawet specjalne menu kids :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz noclegi we Władysławowie nad naszym morzem http://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+w%b3adys%b3awowo.html Ostatnio byłam z tej stronki w fajnej kwaterze właśnie z dzieciakami i psiakami moimi i było ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam się bardzo podobało w Sarbinowie - Domki Perła 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Ustkę i hotel Jantar to zgadzam się w 100%! Ja kochałam tam rodzinną gimnastykę w wodzie :) i to nie byłam w sezonie więc super, że takie atrakcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaciekawiła bardzo oferta noclegów w Sianożętach, jaką znalazłam na stronie pod adresem www.imperiall.pl Obiekty różne i położone bardzo blisko plaży.To moim zdaniem super propozycja szczególnie dla rodzin z dzieciakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie umiecie czytać ze zrozumieniem!!!Gdzie jest miejsce dla PSA?To jest ważne dla wielu czytających,bo psiarzy jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem jest poszukać domków rodzinnych w trójmieście, gdzie miasta tętnią życiem. Idealnym pomysłem również w moim przypadku było wynajęcie jachtu dla rodziny z firmy Sunsail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jeszcze nie mieliśmy okazji z rodzinką wynajmować jachtu, natomiast pomysł sam w sobie wydaje się idealny. Szczególnie, że zamierzamy wyjechać do Gdyni w tym roku. Będziemy musieli przyjrzeć się bliżej firmie Sunsail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka266
Świetne miejsce znam nad morzem w Darłówku - apartamenty Baltic Korona (www.baltickorona.pl) - akceptują psy i wręcz bardzo je lubią. Plaża duża, szeroka bardzo. Apartamenty również mega wygodne - polecam bardzo serdecznie - świetna miejscówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje w Darłówku to naprawdę dobra opcja, mi się to miejsca baaaardzo podoba ;) Jęzeli szukacie tam noclegu, to koniecznie rzućcie sobie okiem tutaj, naprawdę jest w czym wybierać a i ceny nie są jakieś wysokie! http://www.infoturystyka.pl/noclegi,2445,darlowko.html - portal pierwsza klasa jeżeli chodzi o szukanie miejsca na noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się bardzo podobało w Aquaparku w Redzie. Jak jeszcze będziemy gdzieś z mężem i dziećmi w okolicy to na pewno znowu zajedziemy. Nowoczesne miejsce, jest bezpiecznie, czysto, sporo gadżetów do dyspozycji i też nie było takiej sytuacji, żeby trzeba było stać w kosmicznie długich kolejkach do biczy wodnych, zjeżdżalni czy masażerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Redy się jakiś czas temu wybrałem z żoną i synkiem do ich aquaparku żeby sprawdzić czy jest rzeczywiście tak super jak wszyscy mówią. Było! Rekiny można było podejrzeć z najbliższej możliwej odległości. Sama ta największa zjeżdżalnia jest ogromna, nigdy wcześniej w czymś takim nie płynąłem, a już parę wiosen żyję i chodzę po tym łez padole. Dużo zdjęć parku jest na www.aquaparkreda.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za każdym razem jak jesteśmy w Aquaparku w Redzie dobrze się bawię. Lubię wodę, całkiem dobrze pływam i zazwyczaj to trenuję na basenie u nas w Gdańsku. Ale taki park wodny jest fajną odskocznią, gdzie nie tyle się pływa co częściej zjeżdża ;-) Fajne są też tutaj bicze wodne i jacuzzi gdzie można te swoje obolałe kości i mięśnie trochę odprężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taki wyjazd polecam Wejherowo! Przepiękne miasto w bardzo korzystnych cenach oddalone o zaledwie 25 km od morza ;) Znajdziesz tam mnóstwo przeróżnych atrakcji i na pewno nikt z was nie będzie się nudził. Tu masz więcej szczegółów: www.turystyka.wejherowo.pl . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKornel
Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie https://www.domki-rowy.pl/ na Różanej 8. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Unieścia (niedaleko Mielna) można jechać na wakacje i z dziećmi i z pieskiem. http://nadmorskachata.pl/ Domki są bardzo ładne, wyposażone praktycznie we wszytko co trzeba. Morze z okna praktycznie widać. Jest gdzie wyjść przed domek czy sobie grilla rozpalić.. Ja tam z chęcią co lato wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis czas temu byłam w domach w drzewach w Mielnie i mogłam zabrać swojego pupila. Domki bardzo przestronne i w każdym z domków był kominek. Dla dzieci dużo atrakcji: rowery, plan zabaw, własna plaża, piłki .A pies miał gdzie pobiegać bo teren ośrodka nie jest mały. A rano do śniadania, które było przyniesione w wiklinowym koszu nawet dla niej było coś na ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×