Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopikoana

Wakacje nad morzem z małymi dziećmi i psem

Polecane posty

Gość Nadiasara

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin kochających zwierzęta, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża dostępna również dla psów.

My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecamy.  

www.domki-rowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlaa

Podobało nam się kilka tygodni temu jeszcze przed świętami w Pobierowie w Gryfie. Wyjechaliśmy z narzeczonym na taki krótki weekendowy wypad z okazji Mikołajek :)) Świetne miejsce, na pewno wróćimy tutaj latem w sezonie. Cicho, komfortowo, bardzo wygodny pokój pomysłowo urządzony, z super wygodnym łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola18

Niesamowicie mnie cieszy, że nareszcie, nawet w hotelach czy pensjonatach można kwaterować się ze swoimi czworonogimi przyjaciółmi. Czasami nie da się go podrzucić komuś bliskiemu i co wtedy? Mam zrezygnować z urlopu? Na szczęście już nie muszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

Jednym z piękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy z naszym owczarkiem nad Bałtykiem są Rowy w województwie pomorskim. Jeśli miałabym polecić miejsce gdzie można przyjechać z psem to polecam Domki Rowy na Różanej 8. Nowe, czyste, komfortowe i dobrze wyposażone.       Pozdrawiam www.domki-rowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Polecam domki letniskowe Morskie Chaty w Rowach. Można ogrodzić teren dla pieska, blisko do lasu, super warunki.

http://www.rowy-domki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

My mieslmy problem z psem, bo żona chciala jechac pociągiem, samochodu nie mamy, a jest to uciążliwe tyle drogi z psem pociągiem. Dlatego wynająłem z wypozyczalni Car4Vip dobre auto, naprawdę opłacało się, polecam taką opcję jesli ktos ma podobny problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×