Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne dziewczyny mają gorzej niż brzydkie

Polecane posty

Gość gość
Faceci nie boją się ładnych, miłych, uśmiechniętych kobiet. Nie przepadają za królewnami, którym się wydaje, że są nie wiadomo kim. I zachowują się jak zimne ryby, biuzia w ciup, zero zachęcających gestów, tylko królowa śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnaaaaaaaaaaaaaa
No wpisałam i ta Blunt w ogóle mi się nie podoba. Dla mnie taka super to jest Longoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnaaaaaaaaaaaaaa
Nie twierdzę, że zbrzydła, ale mówi obecna, a daje zdjęcie starej. To może miała inna na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam właściwe zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sliczna jest np kelly brook z teledysku julliet lawson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobietkka
Ooo i jestem wesoła, nie zadzieram nosa... ale nie biegam po klubach echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
ladnaaaaaa- Tobie nie musi sie podobac, dla mnie sie bardzo podoba. I o to chodiz , ze kady z nas jest inny i lubi co innego. Paulinciaaaaaa - ile masz lat, ze trafiasz na takich pajacow ? Co to za wies w ogole ? Zmien otoczenie, chcesz to CI pokaze jak wyglada randka ;) Jestem kobietkka - ja sie nie boje, ja takiej szukam. Ale jak ktos potem wspomnial nie mozesz byc krolowa sniegu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co złego jest w klubach, można poznać wielu fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
dla mnie ladna jest Socha, Przybylska, Herbus. i wiele innych ale nie chce mi sie myslec. Brzydkie lub przecietne dla mnie to Anna Guzik, Ewa Gawryluk, Joanna abłczyńska, Renata Dancewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnaaaaaaaaaaaaaa
@gość544 same okropne wstawiłaś. Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@Jestem kobietkka Ooo i jestem wesoła, nie zadzieram nosa... ale nie biegam po klubach echh - ja nie pije i nie latam po klubach w celu poznawania ludzi. Lubie dbac o zdrowie i kreci mnie sport. malo jest kobiet ktore lubia sport niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
ale pojechalam po na wspolnej ale nie chce mi sie wybierac z innych znanych osob :P Samiec hehe no nie wiem, nie mam zwyczaju umawiac sie z neta :D 23 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
samiec ponawiam To jak to, bo pamiętam, że jak przesłałam ci 2 inne zdjęcia jeszcze w zeszłym roku, to mnie zapraszałeś na wycieczkę i sprawiałeś wrażenie że jednak jestem w Twoim typie, bo stroszyłeś piórka. To jak to jest z tymi zdjęciami? Oddaja czy nie oddaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
Herbus to dla mnie z calym szacunkiem ale taki suczkowaty , mordeczkowaty typ urody Dancewicz piekna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobietkka
Samiec... a ja właśnie lubię sport i lubię mężczyzn, którzy o siebie dbają, nie przesadnie, ale dbają. I niech ktoś mi napisze,że wygląd nie ma znaczenia... bla bla bla właśnie,że ma i nie oszukujmy się. Ja np. nie cierpię spasionych facetów, bo ja go sobie wyobrażę w fotelu z piwskiem w ręku, to mi sie odechciewa wszystkiego:D Dla mnie jest zwyczajnie aseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Socha tez mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dancewicz jest ekstra, ładna, zgrabna, duży biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@Jestem kobietkka - otoz to. :) ile masz lat? gosc544- daj juz na luz,okej ? ja nie pamietam o czym rozmawialismy kilka miesiecy temu. Paulinciaaaa- gwarantuje Ci , z enie jeden facet z tej kafe bedzie lepszy niz taki przyglup z ktorym sie spotkalas ostatnio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
no Socha jest sliczna :) ja kiedys uslyszalam ze jestem podobna do niej a ostatnio uslyszalam ze jestem podobna do Julii Rosnowskiej. bUuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incgnito piszę
Ładne to są Britt Robertson,Jessica Chobot i Felicia Day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
a dla mnie Felicia Day jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
gosc544- daj juz na luz,okej ? ja nie pamietam o czym rozmawialismy kilka miesiecy temu Matko ale tu nie chodzi o tresc rozmowy , tylko o Twoje pozytywne wrazenie mimo ze bylam ta sama osoba, tylko pokazalam inne zdjecia. Dzizas Krajst!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@incgnito piszę - prosze Cie. Musialby mi zaplacic , zeby isc z nimi na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinciaaaaaa
gosc544 i samiec- wy sie widzieliscie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
Kirsten Dunst . nie jest pieknoscia, ale ma w sobie olbrzymi urok. Scarlett Johansson. nie jest pieknoscia, ale ma seksapilu za 100 Natalia Portman . Piekna, miekka, ciekawa twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
No i dodam najpiekniejsza kobieta jaka widzialam na zywo. Stewardessa pewnej zagranicznej linii, to byl efekt WOW , oniesmielajaco piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobietkka
Samiec... nie pytaj kobiety o wiek:P Ważne jest to na ile się czuje, jak wyglada i czy używa rozumu:) Zatem proszę, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
ja mam 32. :) Ale wygladam na 27-28 wiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne to są Britt Robertson,Jessica Chobot i Felicia Day xxxx Bardzo przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
No dobra to moze teraz faceci. Dla mnie niesamowici sa Richard Gere, Robert de Niro, mlody Tom Cruise, Michael Fassbender, James Caviezel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×