Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
no ae wybieram fajne:) by was rozbawic:) ale z wami juz jes bardzo zle papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawały to nic smiesznego... smieszne to jest jak ktos zrobi cos glupiego albo powie... smieszne anegdoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co pojawia się na chwilę, dobija znów i znika bez słowa. Naprawdę nic już nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss a ajk on sie odezwal to ty odpisalas mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi ciebie miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast kawalow mozemy poopowiadac co zrobilismy smiesznego albo nasi znajomi :) to poprawia humor bo kazdy sobie przypomina i jakby to widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, odpisalam. Przeprosił i napisał, że wie że mnie skrzywdził i teraz ponosi za to karę. Napisałam, że przepraszam nic nie zmieni, że za to co mi zrobił nienawidzę go. Ale też, że nie przestane kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:58 Doceniamy Twoje szczere chęci pomocy oraz rozbawienia Nas,ale widzisz,że sytuacja jest wyjątkowo depresyjna i dołująca. Zostań z Nami,wiemy,że chcesz dobrze,ale żarty zostaw na inną okazję...Ja np jestem tak psychicznie zniszczony,że zupełnie nic nie może mnie rozbawić i przywrócić uśmiechu na ustach,choćbyś stawała na głowie...Ja czuje ból już nie tylko duszy,ale to wszystko przekłada się również na ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś śmiesznego, hmm...jako dziewczyna w męskiej grze często jestem zaczepiana. Gość pyta skąd jestem, to piszę że podkarpacie. Nie wiedział gdzie, to piszę góry, Bieszczady, a on "noo już wiem, byłem w zakopanem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss napisalas mu ze nie przestaniesz go kochac? :( , niefajnie napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to uczucie jak jednoczesnie sie kogos kocha i nienawidzi.. teoretycznie są to dwa antonimy, dwa skrajne uczucia .. a tu proszę, mogą się łączyc i przeplatac ... Cienka linia między miloscią i nienawidzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wogóle nie powinnam mu odpisywać. Pisał, że "jak dożyje to odezwie się", nie pisał i pewnie czekał na zatroskane wiadomości ode mnie. Takiego ciula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się, choć robiąc coś aby on myślał, wkurzal się, to nie pomoże zapomniec o nim lub choć żeby lżej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych perspektyw na przyszłosc, na prace dorywczą, prace ogolnie, na calkowice pomyslna sesję, na związek...czuje sie taka zawieszona, bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cos takiego : .Czasem nieśmiało się o nas ociera ale jak tylko wyczujemy ze to ona to trzeba o nią walczyc pazurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studencie zawsze jestes smutny... sproboj chociaz udawac szczescie zeby nie wystraszyc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mam udawać coś,czego nie ma i co nie istnieje,po co mam być obłudny i fałszywy :( :( .Dziewczyny nie ma już od tygodnia,to jest dla mnie jak gwóźdź do trumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z nią pisałem,to nie pisałem takich pesymistycznych rzeczy,ale jak jej nie ma,to czuję się całkowicie osamotniony i do niczego,wydaje mi się,że jakbym zniknął z tego świata,to nikogo by to nie obeszło najzwyczajniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×